top of page

SEVGİ BÜYÜSÜ NEDİR?

magic.jpg

Sevgi büyüsü:

İster yeni bir sevgili olsun ister eski sevgili ya da birini bağlamak, sevgi büyüleri eski devirden beri birçok insana cazip gelmiştir. Karanlık bir odada yanan mumlar, tatlı bir tütsü ve beyin gücü ile odaklanma sayesinde insanlar bir kalbin başka bir kalbe bağlanacağına inanmışlardır.

 

Peki sevgi büyüsü gerçekten var mıdır? Yapılsa bile tutar mı?

 

Aslında insanların sevgi büyüsü olarak adlandırdıkları şey evrenin ve insan beyninin çekim gücünden başka bir şey değildir. İnsan beyninin uzaktan nesnelere ve diğer bilinçaltlarına gönderdiği enerji bilimin bile araştırma konusu olmuştur fakat bu konuda hiçbir zaman kesin ve net bir kanıt bulunamamaktadır.

 

Büyücüler aslında kozmik savaşçılardır. Evrenin gücünü keşfetmiş ve kullanmayı bilen kişilerdir. Kozmik enerjileri kullanarak yapılması ve yapılmaması gerekenleri iyi ölçüp tartan kişilerdir. Evrendeki elementleri ve bu elementlerin birbirileriyle olan ilişkilerini çok iyi anlar ve bu gizli güçleri hesap ederek çalışırlar.

Evrendeki etki-tepki yasası gereği evrene verdiğimiz her hareketin kendisine eş değerde fakat farklı bir hareketle karşılaşırız. Bir deney yapmak isterseniz, yolda giderken birine gülümseyin, bu hareketin karşılığında mutlaka karşı bir hareket göreceksiniz. Size ya geri gülümseyecektir, ya surat asacaktır ya da daha farklı bir tepki verecektir. Kısacası, insanlara yaptığımız her hareketin karşılığında onlardan bir hareket alırız. İşte insan beyni ve bilinçaltı da bu şekilde davranmaktadır. Verdiğiniz her enerjinin karşılığında o bilinçaltından enerji alırsınız.

 

İnsan beyni ve düşünce gücü aynı zamanda bir büyü ve kehanet yaratabilir. Düşünceleriniz genellikle kehanete dönüşürler. Eğer “çok şanssızım” derseniz ve buna gerçekten inanırsanız, haklısınız çok şanssızsınızdır. Fakat gerçekten çok şanslı bir insan olduğunuza inanıyor ve “çok şanslıyım” diyorsanız bütün işlerinizin yolunda gittiğini de görürsünüz. Aslında kendi iç dünyanızda tekrar ettiğiniz her söz, her düşünce yaşamınızda yarattığınız bir kehanettir. Aslında büyü yapan kişi de beyin gücünü kullandığı bazı araç gereçlerle görselleştirerek bir kehanet oluşturmaktan başka bir şey yapmaz, işin özeti budur.

Sevgi büyüleri nasıl işe yarar?

Yukarıda bahsettiğim çekim yasası yaşamımızda her istediğimizi bize çekmek için kullanılabilir. Sevgi büyüleri de buna dahil. Bazen zenginliği çekmek isteriz, bazen iyi bir kariyeri, bazen henüz tanımadığımız yeni aşkımızı, ya da tanıdığımız fakat sorunlar yaşadığımız bir sevgiliyi kendimize daha çok bağlamak isteriz. İşte sevgi büyüleri burada devreye girer.

Peki sevgi büyüleri gerçekten işe yarar mı?

Bu soruya verilecek kesin bir evet ya da hayır cevabı yoktur. Bu tamamen büyü yapacak kişinin beyin gücüne, maneviyatına ve becerisine kalmış. Daha önce çok güzel işe yaramış sevgi büyüleri yapılmıştır, fakat yaptığı işlemlerin hiç işe yaramadığını söyleyenlerin sayısı da hiç azımsanacak kadar değil. Burada suçlanması gereken yalnızca sizin yeteneğiniz. Bazılarının beyin gücü (halk dilinde hocalar için nefesi kuvvetli sözü kullanılır) fazla bazılarının az ya da hiç yoktur.

 

Beyin vücudumuzda kollarımız ya da bacaklarımız gibi kolay kontrol altına alabileceğimiz bir organ değildir. Kollarımızla her istediğimizi kolay yapabiliriz fakat beyinle her şeyi yapmak oldukça zor. Ne yazık ki beyin gücünün fazla olması bir çoğu için doğuştan gelen Allah vergisi bir durum. Nasıl güzel şarkı söylemek bazılarımız için mümkünse beyin gücü konusunda da durum aynı. Eğer bu alanda yeteneğiniz yoksa baştan bu işe girmemeniz mantıklı. Aksi taktirde yalnızca vaktinizi harcarsınız.

 

Beyin gücünün fazla olduğunu nasıl test edebilirsiniz? Bazı ufak tefek örnekler vermek istiyorum. Örneğin, beyin gücü yüksek olan kişilerin nazarı çok kolay değer, çünkü nazar halk dilinde dikkatli bakış olarak adlandırılsa da tamamen beyinden gönderilen enerjidir. Nazarınız çok kolay değiyorsa bu beyninizin aslında objelere uzaktan etki edebildiğinin bir göstergesi.

Bir örnek daha verelim, tavla oynarken her düşündüğünüz zarı atar mısınız? Her seferinde olmasa da istediğiniz zar çok rahat geliyor mu? Cevabınız evet ise beyin gücünüz yüksek demek. Büyü işleriyle uğraşırsanız başarı oranınız da fazla. Daha ektrem bir örnek verecek olursan bir cisme bakıp onu dokunmadan yerinden oynatabilmek (telekinezi) beyin gücü konusunda zirvedesiniz demektir. Tabi, bunu yapmak oldukça zor ama eğer ki başınıza geldiyse beyniniz uzaktan cisimlere etki edebiliyor anlamına gelir.

 

Aslında düşüncelerimizle her gün büyü yapar ve kehanetler oluştururuz fakat bunun farkına varmayız. Beyin gücü her insanda bir nevi mevcuttur, bazılarında çok fazla bazılarında azdır. Düşüncelerinizi, enerjinizi ve dikkatinizi bir alana bir noktaya yoğunlaştırdığınızda yaşamınızın o alanında mutlaka değişime yol açarsınız. Bu gücü amaçlarımıza ulaşmak için kullanabilirsek beyin gücümüzle her şeyi kendimize çekebiliriz.

 

Peki tüm bu beyin gücünü spesifik olarak aş büyüsünde uygularken nelere dikkat etmeliyiz? Hangi adımları atmalıyız, neleri yapmalı neleri yapmamalıyız? Gücümüzü nasıl arttırabiliriz?

BURÇLAR ve BURÇ UYUMLARI

parlak zodiac.png

Sevgi büyüsü yaparken nelere dikkat edilmeli?

Kural 1: Geçmişi salıverin:

Aslında bu alıştırma yapacağımız büyüyle yeni bir gerçeklik oluşturabilmek için eski gerçekliğin tamamen yok edilmesidir. Eskiyi silemiyorsanız yeniyi alamazsınız. Beyninizle bunu kendinize bazı cümleleri tekrar ederek uygulayın. Beyninizi sadece ilişki alanında formatlamanız gerekiyor. Bir başka deyişle bu noktada eski gerçeklik dışarı, yeni gerçeklik içeri diyeceğiz. Geçmişi silerken sevgilinizin size verdiği tüm enerjiyi, korkularınızı hatta onun size yaptıklarını bile silin, atın.

 

Bu pratiği yaptıktan sonra banyoya gidin ve bir güzel yıkanın. Yıkanırken eski ilişkinizi ruhunuzdan ve tüm benliğinizden temizlediğinizi ve yeniye yer açtığınızı hayal edin. Gerekirse ağlayın, hissedin ve sizi çok etkileyen cümleleri tekrar tekrar yüksek sesle söyleyin. Eskiyi bilinçaltında yakın ve küllerini de çöpe atın.

 

Kural 2: Yeninin girmesi için boşluk oluşturun:

 

Evrenin bir kuralı yaşamımıza yeni bir şey istiyorsak öncelikle ona yer açmamız gerektiği kuralıdır. Sevgi büyülerinde de bu geçerli. Az önceki pratikle eskiyi yaktık, yıktık, yok ettik. Artık orada yeninin girebilmesi için boş bir alan var. Fakat, bu boş alanı oluşturmadan yeniyi davet etme seansına başlamıyoruz. Öncelikle bu boşluğun gerçekten oluştuğunu hissetmeniz gerekiyor. Eğer hissetmiyorsanız bir önceki seansı tekrar uygulamalısınız. Gerçekten geçmişi sildiniz mi? Hiçbir şey hissetmiyor musunuz? Formatlandınız mı? Bütün cevaplar evet ise üçüncü kuralı uygulamaya geçin.

 

Kural 3: yeni ilişkiyi davet edin:

 

Bu pratik aslında sadece yeni bir sevgili davet etmek için değildir. Eski sevgilimizi yaşamımıza yeniden davet ederken de bu pratiği kullanıyoruz. Fakat, eski olan her şeyi yaktık, yıktık. Sevgilimizi farklı bir gerçekliğe farklı bir ilişkiye davet ediyoruz. Bunun için kendimize sormamız gereken sorular var:

 

İlişkimizi bitiren neydi?

İlişkimizin bitmesine sebep olan etken ortadan kalktı mı yoksa hala duruyor mu?

İlişkimizdeki en büyük sorunlar neydi?

 

Yukarıdaki üç soruda eski gerçekliğin izleri vardır. Yani, ilişkinize zarar veren her neyse hala şu anki gerçeklikte yer alıyorsa yeni ilişki için boşluk açmış olsanız da size bir faydası olmaz. Eskiyi temizleme seansı yaparken tüm bu sorunları da temizlemeniz gerekiyor. Tekrar geçmişe dönerek bu sorunların ortada olmadıklarından emin olun.

 

Yeni bir gerçekliğe aynı erkek için ilişki davet ediyorsanız kendiniz için de yepyeni bir gerçeklik yaratmanız gerekiyor. Sevgiliniz sizinle ilgili en çok neden nefret ederdi? Burada verdiğiniz cevap her ne ise onu yok etmelisiniz. Örneğin, bakımsız bir kadın olduğunuzdan şikayetçiyse odayı güzelce temizleyin, hazırlayın, kendinize bir bakım seansı yapın. Güzel kokulu mumlar yakın, güzel bir parfüm sürün. Romantik bir ortam yaratın ve üzerinizdeki tüm negatif enerjilerden kurtulun. Size bakımsızlığı hatırlatan her şeyden kendinizi uzaklaştırarak bir seans hazırlayın.

 

Burada şunu anlamanız çok önemli: Sevgi büyüsü yaparken ilişkiye dair negatif olan her şeyi çöpe atıp onun yerine pozitif gerçeklik koyacağız. Bunu elbet sevgilinizin nefret ettiği alışkanlık ya da durumları ilişkide tutarak yapamazsınız. Çıkarılması ve çöpe atılması gerekenler mutlaka atılmalı.

 

Kural 4: niyetinizi görselleştirin:

 

Yeni ilişkinizde oluşturmak istediğiniz gerçeklik nedir? Bunu görselleştirin. Örneğin, sevgilinizle evlenip aynı evde yaşamak mı istiyorsunuz. Bir ev çizin ya da sembolik bir ev maketi yapın. Yaptığınız seansla bu evi özdeşleştirin, içine hem kendinizin hem de sevgilinizin mutlu ve gülümseyen resimlerini koyun. Kurduğunuz cümleler daima pozitif olmalı, o evde mutlu bir aile olduğunuzu, birbirinize bağlı olduğunuzu, iyi anlaştığınızı ima eden cümleler kurun. Güzel ve romantik bir ortam yaratın, pembe tonlarında süslemeler kullanın, güzel kokulu mumlar yakın.

Ücretsiz fal baktırmak ister misiniz?

Tarot falı bak

Tarotmatik.com

Kahve falı bak

kahvefalikursu.com

Rüya Tabirleri

Ruyoka.com

Kural 4: seansınıza inanın:

En basit ifadeyle eğer bir büyünün işe yaramayacağını düşünüyorsanız işe yaramaz. Yaptığınız işe yalnızca sözlerinizle değil beyin gücünüzle de inanarak odaklanmanız gerekiyor. İnanmadığınız hiçbir işlem size hizmet etmeyecektir.

Kural 5: Gerçekçi olmayan işlemler yapmayın:

 

Sevgi büyülerinin bir kurbağayı prense dönüştürmesi olayı yalnızca masallarda görülür. Hayatında sizi görmemiş bir ünlüye sevgi büyüsü yapmanız ya da size karşı hiçbir ilgisi olmayan, göz ucuyla bile bakmamış bir erkeği kendinize aşık etmek imkansızdır. Büyü seanslarında beklentilerinizin gerçekçi olduğundan emin olmalısınız.

 

Kural 6: Bir alemde bulunmayan bir kişinin tüm alemlerde bulunmadığını unutmayın.

 

Duygusal ve ruhsal anlamda başka birinin aleminde bulunan, başka bir kadına bağlı bir erkeği aşık etmek imkansızdır. Bağlamak istediğiniz erkek fiziksel alemde başka bir kadınla ilişkideyse (ilişki aile zoruyla oluyorsa bu istisnai durumdur) o manevi anlamda bağlantı kurabileceğiniz biri değildir çünkü başka bir kadının duygusal aleminin bir parçasıdır.

 

Ayrıca, başkalarının mutlu ilişkilerini sona erdirme niyetinde değilsiniz değil mi?

YORUMLAR:

bottom of page