top of page

BÜYÜ NASIL YAPILIR?

magic.jpg

Büyü nasıl yapılır?

Büyü her şeyin birbirine bağlı olduğu içinde yaşadığımız evrendeki çok katmanlı enerji ağına etki edebilme sanatıdır. İnsan zihni tarafından izole olarak algılanan her şey aslında tüm bu evrensel bütünselliğin ve çok katmanlı enerji bağının bir parçasıdır. Büyü yapabilmek için öncelikle tüm bu enerji ağına etki edebilecek güç ya da yeteneklere sahip olmak ve manevi alemi ve kurallarını yakından tanımak gerekir.

“Nasıl büyü yapılır” sorusu aslında “nasıl yemek yapılır” sorusuna çok benzer. Öncelikle ne yapacağımıza karar vermeli ve atacağımız adımları ona göre belirlemeliyiz. Büyü yapmakla yemek yapmak arasındaki bir benzerlik de her ikisinin de malzemeye ihtiyaç duymasıdır. Nasıl, yemek yapmadan önce gerekli malzemeleri almamız gerekiyorsa büyü yaparken da aslında aynı taktiği kullanırız.

Fakat, büyü yapmak ile yemek yapmak arasında çok büyük bir fark vardır. Bazılarımız yemeği tarifine bakarak ve adım adım uygulayarak yapar ve çok da başarılı oluruz. Fakat, manevi alemde işler bu kadar basit ve tek düze işlemez. Büyü, internetten tarifine bakarak adım adım yapabileceğimiz bir manevi eylem değildir. Öncelikle büyü yapabilecek ruhsal olgunluğa ulaşmamız ve içine girdiğimiz bu manevi alemi yakından tanımamız gerekir. Çünkü, bu alemin kuralları yaşadığımız fiziksel alemin kurallarından oldukça farklıdır.

 

Tüm bunlara geçmeden önce öncelikle büyü yapmak nedir? Bunu algılayabilmemiz gerekir. Çünkü büyü yapmanın yalnızca fiziksel alemde gerçekleşen bir aktivite olduğunu düşünüp bu işin zihinsel boyutunu algılayamazsanız ne yazık ki sonuç başarısızlık olacaktır.

Büyü yapmak nedir?

İlk bilmeniz gereken içine girmek istediğiniz bu manevi alemin elle tutulan bir alem değil yalnızca zihinsel enerji alemi olduğudur. Evrende bir enerji akışı var, bütün insanlar, bütün nesneler hatta bütün gezegenler birbirine bağlı. Fakat bu bağ fiziksel bir bağ değil 5 duyu organımızla hissedemediğimiz manevi bir enerji bağı. “Büyü yapmak” olarak adlandırdığımız eylem ise bu aleme hükmetmek ve etki etmektir.

Evrendeki bu enerji akışı büyü ile etkilenebilir, olmayan bir parça eklenebilir, olan çıkartılabilir, büyü öğrenilebilir ve dünyayı etkileyebilir. Fakat, büyünün içsel ve 5 duyu organımızla algılayamadığımız manevi alemin bir çalışması olduğunu da aklımızdan çıkarmamalıyız. Dolayısıyla, büyü yapacak güce erişebilmek için öncelikle bu alemi tanımalı ve ona hükmetmeyi öğrenmeliyiz. Her alemin kuralları olduğu gibi manevi alemin de kuralları vardır ve oyunu bu alemin kurallarına göre oynamalıyız.

Büyü içimizdeki hareketsiz güçlerle iletişimdir. Aslında her insanın bir büyücü olduğunu söyleyebiliriz. Çünkü herkes bir nevi iç dünyasıyla bağlantı içerisindedir ve farkında olmasa da uzaktan maddeye etki eder. Fakat, büyücü olarak adlandırdığımız kişiler bu güçlerle çok sık pratik yapmış ve güçlerini geliştirmiş kişilerdir. Evrendeki çekim yasası aslında bir büyüdür ve bilinçaltımızın çekme gücüyle ilgilidir. Büyücüler ise evrendeki bu çekim yasasını keşfetmiş ve bu güçlerini ilerletmiş kişilerdir.

Büyünün birçok çeşitleri vardır. Bazıları çağırma ve davet etme büyüleri, bazıları uzaklaştırma büyüleri, bazıları ise kilitleme büyüleridir. Bu büyülerde amaç bir şeyi kendine yakınlaştırma, kendinden uzaklaştırma ya da bir yerde sabit hareketsiz kalmasını sağlamadır. Genellikle zenginlik, para ve şöhret için yapılan büyüler davet etme büyüleridir. Aslında burada yapılan şey zenginliği beyin gücüyle kendine çekmekten başka bir şey değildir.

Büyüler çeşit çeşittir ve hemen hemen olmasını istediğimiz her şeye karşı büyü yapmak mümkündür. Bağlama ve ayırma büyüleri, nasip-kısmet kapama, voodoo bez bebekleri büyüsü, Tarot kartlarıyla yapılan büyüler, domuz yağı kullanılarak yapılan büyüler, anahtar büyüsü, Allahın 99 ismiyle yapılan büyüler, vefkler, tılsımlar hatta bunların hiçbiri değil sadece okuma ya da beyin gücünün kendisiyle yapılan büyüler olmak üzere çeşit çeşittir. Esasında bunların hepsi beyin gücüne dayalı işlerdir.

Büyü yapmadan önce şu kesinlikle bilinmelidir ki nasıl her ilacın bir etkisi varsa bir de yan etkisi bulunmaktadır. Büyü de böyledir. Yapılana olduğu gibi yapan kişiye de etki eder. Tıpkı tarafı keskin kılıç gibidir. Hatta bu işe yetenekli olmayan kişilerin yaptığı seansların tamamen ters dönüp kendine zarar vermesi olasılığı da bir hayli fazladır. Bazı kişiler her ne kadar uğraşırlarsa da büyü hem etki etmez hem de kendine döner. Birçok kişi aşık etme büyüsü yapıp karşı tarafı aşık edemediği gibi kendisi daha çok aşık olmuştur. Bu tamamen yapılan işlemi yarım yamalak ya da tam anlamıyla bilmeden yapmaktan dolayıdır ya da beyin gücünün tesirsiz olmasındandır.

Büyü yaparken nelere ihtiyacımız var?

Kullanılacak sözler:

Büyüde görselleştirmenin önemi kadar kullandığımız sözlerle enerjiyi iç dünyamıza aktarmak da önemlidir. Öncelikle hangi niyetle ve neye yönelik büyü yapıyoruz? Buna karar verdikten sonra söylediğimiz sözlerle bunu hem fiziksel alemde desteklemeli hem de tekrar ederek iç dünyamızda pekiştirmeliyiz. Büyü yaparken amacımızın sürekli tekrarlanması niyetimize odaklanmamız konusunda da bize yardımcı olur. Bu sözler aslında enerjiyi yayan sihirli sözlerdir. Büyü yaparken kullandığımız sözler yaptığımız işe inanmamıza da yardımcı olur ve işimizi kolaylaştırırlar.

Örneğin, kötü şans kilidi büyüsü yaparken şuna benzer sözler kullanabiliriz:

“Bu kilit senin şans kilidin, şimdi şansını kapadım, bu anahtar bu kilidi açmadığı sürece senin de şansın kapalı olsun, her işin yarım kalsın”

Zamanlama:

Her ne kadar büyü yaparken olmazsa olmazlar listesine girmese de yaptığınız işe güç katmak isterseniz seansınız için zaman seçmeniz de sizin için bir opsiyon. Daha iyi konsantrasyon için hanede herkesin uyuduğu gece saatleri hemen hemen tüm işler için uygundur. Aşk büyüleri için aşk gezegeni Venüs saatini seçerseniz başarı oranınızı arttırırsınız.

Büyünün araç gereçlerle görselleştirilmesi:

Kullandığımız tüm araç gereçler aslında büyünün görselleştirilmesine yardımcıdır. Örneğin, bağlama büyülerinde kalın bir iple bir şeyi bağlarken aslında o kişinin şansını ya da nasibini bağladığımızı hayal ederiz. Yine aşık etme büyüsünde kullandığımız bez bebekler o kişiyi kafamızda canlandırmak için önemlidir.

Hepsini bir araya getirmek:

Tüm bunları bir araya getirip birlikte uygulamak şansınızı kat kat arttıracaktır. Hepsinden biraz ya da yarım yamalak yaptığımız büyüler işe yaramayabilir. Ne kadar çok inanarak ve ne kadar fazla kuralı bir arada uygulayarak büyü yaparsak o kadar başarılı oluruz.

Büyü yapmadan önce nelere dikkat etmeliyiz?

Öncelikle beklentilerinizin gerçekçi olması gerekiyor. Asla unutmamalısınız ki büyü yalnızca arzulanan yönde bir hareket yapabilir fakat bir işin kesin ve net bir şekilde olmasını asla sağlamayacaktır. Arzu ettiğiniz alanda iyileştirmeyi hızlandıracak ve engelleri ortadan kaldıracaktır. Yine de bir işin olmasında büyü hiçbir zaman tek başına yeterli olmaz.

Bir büyünün başarılı olması için daima sizin de kendi değişim ve dönüşümünüzle bunu desteklemeniz gerekir. Mevcut sorunlar ve engeller bir işin olmasını engelliyorlarsa sadece büyü yaparak o işin olmasını sağlayamazsınız. Öncelikle bu sorunların ve engellerin ortadan kaldırılması gerekir.

Hepimiz aynı maddi dünyanın ayrılmaz parçalarıyız. Fakat hepimiz göremediğimiz ve sadece hissettiğimiz manevi bir bütünlüğün etkileri altında yaşamaktayız. Maddi dünyada olduğu gibi manevi alemde de hepimiz birbirimize bağlıyız. Dolayısıyla, fiziksel alemde bir şeyleri değiştirmek istiyorsak öncelikle bağlı olduğumuz bu içsel alemde değiştirmeye çalışmalıyız. Bazen yalnızca çekirdek bir düşüncenin ya da bir davranışın değiştirilmesiyle aslında büyünün bize vereceği etkiden çok daha fazlasını görebiliriz. Öncelikle, bunu anlamalıyız.

Hepimizin içinde gizli güçler vardır! Onları uyandırabiliriz ve kullanmamız için uygun hale getirilebilirler. Bu gizli güçleri kullanarak enerji transferi yapabilir ve olmayacak bir işin olmasını sağlayabiliriz. Fakat bu güçleri daima iyi işler ve yaşamımızda pozitif sonuçlar alma amaçlı kullanmalıyız. Bir hastalığı iyileştirmek ya da kötüye giden bir sürecin iyiye gitmesini sağlamak için bu enerjileri kullanabiliriz.

BURÇLAR ve BURÇ UYUMLARI

parlak zodiac.png

Hangi büyüleri nasıl yaparız?

Gerçek kara büyüler:

Kimseye asla tavsiye etmediğim büyü çeşidi olmasına rağmen yüzeysel olarak bu konudan bahsedeceğim. Bu büyüyle birinin hayatını zehir edebilir hatta yaşanmaz hale getirebilirsiniz. Fakat, kara büyü işine girişmeden önce evrendeki etki-tepki yasasını da asla unutmamalısınız. Evrene verdiğiniz her enerjiye eş değerde ve onun tam tersi bir enerji size geri dönecektir. Bir başka deyişle, yaptığınız kara büyünün tesirine eş değerde negatif enerji de size geri dönecektir. Bu yüzden asla girişmemeniz gerektiğini tekrar tekrar hatırlatmak isterim.

Kara büyüler çeşit çeşittir. Kötü şans kilidi, uçkur bağlama, karı koca ayırma gibi bir sürü çeşidi bulunmaktadır. Birine kötü şans getirip bütün işlerini ters çevirmek istiyorsanız bunu bir asma kilitle, bez bebeklerle ya da seçtiğiniz büyünün tarzına uygun kullanacağınız araç gereçlerle yapabilirsiniz. Ya da karı kocayı ayırma büyülerinde bez bebekler gibi asma kilitleri de kullanabilirsiniz. Bu tip büyülerde kullanılacak araç gereçlerin genellikle siyah renkli olması tavsiye edilir.

Vudu bebekleri büyüsü (büyülü bebekler):

Afrika kökenli bu büyü çeşidinde voodoo ismi verilen bez bebekler öncelikle yaratılır. Bu bebeklerin bir kişiyi temsil ettiğine inanılır ve bebeğin başına ne gelirse o kişinin de başına aynısının geleceğine inanılır. Örneğin, bebek yakılırsa bebeği temsil eden kişinin de yanacağına inanılır. Bebek para içine gömülürse kişi bu inanışa göre zengin olur. Hatta karı kocanın bebekleri yapılır ve birbirine ters bağlanır. Vudu inanışına göre ters bağlanan karı koca bebeklerinden sonra bu karı kocanın arası açılmaya başlar.

Ücretsiz fal baktırmak ister misiniz?

Tarot falı bak

Tarotmatik.com

Kahve falı bak

kahvefalikursu.com

Rüya Tabirleri

Ruyoka.com

Büyü yapmadan önce dikkat edilmesi gereken hususlar:

 

Öncelikle beklentilerinizin gerçekçi olmasına dikkat etmelisiniz. Olmayacak bir şey olmayacaktır. Asla inanmadığınız ya da mümkünatı olmayan işlerin büyüyle olacağını düşünerek bu işe girerseniz sonuç hayal kırıklığı olacaktır.

Yaptığınız işe inancınız sonsuz olmalı. En ufak bir şüphe ve “acaba olur mu” diye sorarak yaptığınız işlerden sonuç almazsınız. Düşünce gücünüzün işe yaraması için öncelikle inanmanız gerekir. Düşünce gücünüzden şüpheniz varsa da büyü işinden uzak durmalısınız.

Asla bir büyücüye para vermeyin. Bu iş gönül işidir ve size gerçekten yardımcı olmak istemeden yalnızca para için yapılan büyülerden sonuç alamazsınız. Bu yüzden kimseye büyü için ödeme yapmayın.

YORUMLAR:

bottom of page