top of page

ŞANS KAPAMA BÜYÜSÜ

magic.jpg

Şans kapama büyüsü nedir?

Şans kapama büyüleri çok eski devirlerden beri yapılmış büyülerdendir. Bu büyüyü yapmanın her dinde ve her kültürde çok fazla yöntemi vardır. Bazı kişiler bu büyüde asma kilit kullanmış, bazıları matlubun ayaklarına manevi zincir takmış bazıları ise Havas ilminin sırlarından faydalanmışlardır. Hangi yöntem kullanılırsa kullansın bir kişi eğer bu büyüyü yaparak başarılı olursa büyü yapılan kişinin yaşamında çok büyük zararlara yol açabilir.


Şans kapama büyüleri en karanlık büyü çeşitlerindendir ve büyülü kişi için oldukça can sıkıcıdır. Kendisine büyü yapılmış kişinin hiçbir işi yolunda gitmez, her el attığı şey elinde kalır, her yoldan eli boş döner ve hayatta hiçbir amacına ulaşamaz. Bu kişide şanssızlık kronik bir hastalık gibidir ve şansı hiçbir zaman yaver gitmez. Tek çare işin ehli bir hocaya giderek bu büyüyü bulmak ve eğer büyüde bazı malzemerler kullanılmış ve haneye koyulmuş ise bu malzemeleri bulup haneden çıkarmaktır.


Şans kapama büyüleri eski devirlerdenn beri büyücülük merakı olan kimselerin en çok uyguladığı büyülerdendir. Fakat bu kişilerin bilmedikleri bir şey vardır ki bu büyü çeşidini uygulayan kişi bu alemde her kılıcın iki tarafı keskin bir kılıç olduğunu bilmelidir. Bu büyüyü yapan kişi birinin şansını kapatırken kendi şansını da kapatmıştır. Birinin ayağına manevi zincir örerken kendi ayağına da örmüştür. Birinin şansına engel olurken kendi şansına da engel olmuştur. Çünkü bu tür büyüler yapanın içindeki aydınlığı yok ettiği gibi karanlığı besler ve şeytani enerjiyi çağırırlar. Eski devirlerden beri kara büyü çeşitleriyle uğraşanların şeytanın ayak izlerini takip ettiklerine inanılmıştır. Bu yüzden bu tip işlemlerin yapımında şeytanın sembolü pentagram şekli sıkça kullanılır.

Şans kapama büyüsü nasıl yapılır?

Şans kapama büyülerinde kilit ve anahtarı çok kullanılmasına rağmen bazen domuz yağı hatta sidik gibi tiksindirici maddeler kullanılabilir. Bir kişiyi ve onun şansını temsilen bir obje domuz yağı ya da sidik sürülmüş bir beze sarılırsa şansın bu kişiye asla ulaşmaması hedeflenir. Bu obje kötü kokulu içine sarıldığı bu bezle birlikte bir mezara gömülürse kişiye yapan şansızlık büyüsünün etkisinin sonsuza kadar süreceğne inanılır.


Havas ilminde ise yine şans kapama büyüsü yapılmaktadır ve ok fazla çeşitleri vardır. Fakat Havas ilminde esmalar, ayetler ve dualar kullanılır. Kişiyi ve onun şansını temsil eden bir insan şekli ya da bu kişinin ismi bir daire içine hapsedilir ve bu daire güçlü bir esma ile bir satırlık tur atacak şekilde bir kez daha hapsolur. Hatta büyünün çok tesirli olmasını isteyen bir kişi başka bir esma ile bu yuvarlağın çevresinde bir tur daha atabilir. Kendisine büyü yapılan kişi şansını engelleyecek bu duvarlardan habersiz bir yaşam sürmeye devam etse de her işi yarım kalır, her yerden eli boş döner.


BURÇLAR ve BURÇ UYUMLARI

parlak zodiac.png

Şans kapama büyüsü nasıl bozulur?

Şans kapama büyülerini bozdurmak tıpkı bir sağlık sorunu için hekime gitmek gibi işlem gerektirir. Her nasıl bir hastalığı iyileştirmek için önce hastalığın teşhisi şart ise büyü bozmak için de işin ehli Allah dostu bir hocaya görünmek büyünün nasıl yapıldığını hatta malzemeler kullanılmışsa bu malzemelerin nerede olduklarını bulup çıkarmak gerekir. Elbette kalbinde iyilikten zerre bulunmayan bu kötü niyetli kimseler bazen bu malzemeleri şeytanın bile bulamayacağı bir şekilde saklarlar hatta kendileri bile bulamazlar. Bu durumda büyü yapılmış kişinin büyüyü iyi bir hocaya bozdurması ve evinde kuran okutması gerekir. 

Ücretsiz fal baktırmak ister misiniz?

Tarot falı bak

Tarotmatik.com

Kahve falı bak

kahvefalikursu.com

Rüya Tabirleri

Ruyoka.com

YORUMLAR:

bottom of page