top of page

NASİP KAPAMA BÜYÜSÜ

magic.jpg

Nasip kapama büyüsü:

Nasip kapama büyüsü tüm kara büyüler içinde en çok yapılan ve tesirli büyülerdendir. Ne yazık ki bazı kişiler hasetleri yüzünden diğer insanların hayatlarını zehir etmeyi kendilerine görev bilmişlerdir. Hatta bazen bu nasip kapama büyüleri o kadar tesirli olabilirler ki bir kişinin hayatını yaşanmaz hale getirebilirler. Kendisine nasip kapama büyüsü yapılmış kimse neye elini atsa elinde kalır hiçbir işi olmaz çünkü nasibi kapalıdır.


Nasip kapama büyüsü kara büyüler sınıfına girer ve bir kişinin yaşamında çok fazla olumsuzlukla karşılaşmasına sebep olabilir ve oldukça can sıkıcıdır. Fakat bu tür kara büyüler yapanın yaşamındaki karanlığı besler ve yapana da olumsuzluk getirirler. Eski devirlerden beri kara büyü türlerinin insan ruhundaki ışığı karartıp kötü ruhları harekete geçirdiğine inanılmıştır ve her ne kadar bu büyü türleriyle uğraşan kişiler bir şey kazandıklarını sansalar da daima olumsuzlukla karşılaşmıştırlar. 


Kara büyü eski Afrika kabilelerinde "şeytanın ayak izi" olarak adlandırılmış ve bu yüzden bu tür büyülerde şeytani ruhları temsil eden pentagram şekli kullanılmıştır. Bu şeklin kullanılmasının sebebi şeytanın bu kara büyü ve karanlık alemin efendisi ve yöneticisi olmasıdır. Bu tip büyüleri yapan kişilerin yardımcısı Allah değil şeytandır bu yüzdendir ki bu büyüleri yapan kişilerinn maneviyatı zayıfladıkça karanlık ruhları beslenir ve büyür. Bir başka deyişle, şans kapama büyüsü gibi karanlık büyülerle uğraşırsanız şeytanın arkadaşı olursunuz.


Nasip kapama büyülerinde en çok kullanılan araç gereçlerden biri kilitler ve anahtarlardır.  Kilitler psikolojik olarak kapatma ve kilitleme anlamı çağrıştırırlar ve büyücülükte görselleştirmede bu çok önemlidir. Kilidi bir anahtar yardımıyla kilitleyen kişi bir işin olmasını engellemiş olur. Eğer güzel görselleştirme ve zihinsel enerji kullanılırsa bu büyü çeşidi oldukça tesirli olabilir.Nasip kapama büyüsü nasıl yapılır?

Nasip kapama büyüleri en çok kilit ve anahtar kullanılarak yapılsa da bazen domuz yağı, bez bebekler hatta Havas ilmi yardımıyla da yapılabilir. Domuz yağı genellikle tiksindirme, soğutma ve uğursuzluk getirme işleri için kullanılsa da bir hanede kısmet ve nasibi kapatma amaçlı da yapılabilir. Özellikle ayakkabı altlarına sürülen domuz yağı büyülerinde o ayakkabıları giyen kişilerin gittikleri yerlerde hiçbir işleri olmaz hep elleri boş dönerler.


Havas ilminde de nasip kapama büyülerinin çok farklı yapılış biçimleri bulunur. Bunların en başta gelenlerinden biri geometrik şekiller içerisine hapsetme, manevi zincir ya da manevi duvar metodlarıdır. Büyücüler kişinin nasibini neye karşı kapatmak istiyorlarsa onu temsilen bir geometrik şekil çizerler ve kişinin ismini de bu geometrik şeklin dışına yazarlar. Örneğin, bir kızın nasibinin kapatılması için o kızın ismini bir yuvarlak şekil içerisine yazı çevresinde de bir esma ile tur atarak manevi duvar örme yöntemi. Bu büyü yapılan kıza hiçbir erkek yaklaşmaz hiçbir erkek kendisi ile evlenmek istemez. Çünkü insan gözünün görülemediği fakat Havas ilminin bildiği bu kıza yaklaşacak tüm kısmetleri engelleyen manevi bir duvar vardır.

BURÇLAR ve BURÇ UYUMLARI

parlak zodiac.png

Nasip kapama büyüsü nasıl bozulur?

Nasip kapama büyüsünü bozmak için güvenilen bir hocaya danışmanız gerekir. Aynı azmanda bir hanede çok fazla Kuran özellikle Yasin suresi okutulması da etkili olacaktır.  Eğer bu büyünün yapımında kullanılan malzemeler evde saklanmış ise bu malzemelerin bulunup çıkartılması gerekir. Fakat bu malzemeler bazen öyle yerlerde saklanmışlardır ki bulmak hiçbir zaman mümkün olmayabilir. Mezara gömülmüş ya da suya atılmış bir malzeme asla bulunamaz. Bu yüzden bu kişiler evlerinde sürekli Kuran okutmalıdırlar.

Ücretsiz fal baktırmak ister misiniz?

Tarot falı bak

Tarotmatik.com

Kahve falı bak

kahvefalikursu.com

Rüya Tabirleri

Ruyoka.com

Nasip kapama büyülerinde bazen akla gelmeyecek kilit ve zincirler kullanılmaktadır. Örneğin, evinizin bahçe kapısına ya da evinizin yakınlarına  asılı bir  asma kilit belki de sizin hanenize yapılan bir büyü ve bir düşmanınız tarafından oraya koyulmuş olabilir. Büyünün ne zaman nereden gelemeyeceğini bilen fakat büyüden şüpheleri olan kişiler evlerinde sürekli Kuran okutmalıdırlar ve eğer malzemeleri bulurlarsa çıkarmalılar.

YORUMLAR:

bottom of page