top of page

NASİP BÜYÜSÜ

magic.jpg

Nasip büyüsü nedir?

Nasip büyüsü nasibin ve şansın açılması amacıyla yapan büyü çeşididir. Fakat, ne yazık ki bu büyü çeşidiyle ilgili çok büyük yanlış anlaşılmalar ve beklentiler bulunmaktadır. Tüm büyüler gibi nasip büyüsü da yalnızca harf, isim, rakamları yazıp çizerek sonuç elde edilebilecek kadar basit bir ilim değildir. Hatta, bazıları bu büyüyü bir piyango bileti almadan önce yaptırabilecek kadar işi abartmaktadır.

Tüm büyüler gibi nasip büyüsünün de özünde Allah’ın taktiri, ruhani varlıkların etkisi ve bilinmeyen alemlerin, semaların ve yıldızların tesiri bulunmaktadır. Büyü sanıldığından çok daha karmaşık etkileri olan bir sanattır. Nasip büyüsü ise diğer büyü çeşitleri gibi sizin için yalnızca bazı kapıları açar fakat bu kapılardan girip girmediğinize karışmaz. Bir başka deyişle, bu büyü size bir çok fırsat sunulmasında yardımcı olur fakat bu fırsatları kabul etmezseniz işinize yaramayacaktır.

Nasip büyüsü yapıldığı anda etki etmez ve bu büyüyü yapan kişinin büyüye inanması ve sabırlı olması gerekmektedir. Nasip büyüsü sizin için bir yerlerde bir şeyleri tetikler, onun tetikledikleri de başka bir şeyi tetikler. Tıpkı uzaklarda bir yerlerde sizin için bir nasip kapısının açılması o kapının da başka bir kapıyı açması gibi dolaylı etkileri olacaktır. Fakat, size açılan bu kapılardan girmez ya da fırsatları kabul etmezseniz nasip büyüsünün de size bir faydası olmaz. Bir başka deyişle, nasip büyüsü yalnızca size fırsat sunar ve gerisine karışmaz.

Nasip büyüsü nasıl yapılır?

Nasip büyüleri genellikle kilit ve anahtar kullanılarak yapılsa da başka yapılma şekilleri de bulunmaktadır. Havas ilminde harfler, esmalar ve ayetler kullanılarak nasip büyüsü de yapılabilir. Havas ilminin olmazsa olmazları ayet ve esmaların faziletlerini bilmek ve onları tanımaktır. Bu faziletler görülen ve görülmeyen (maddi ve manevi) faziletler olmak üzere ikiye ayrılır. Görünen faziletlerinin numerolojik değeri 4’tür ve bu değer aslında toprak elementine (fiziksel alemin elementi) denk gelmektedir (maddi boyut). Görünmeyen faziletlerin numerolojik değeri ise sıfırdır. Bu da maddesiz, şekilsiz, bedenleşmemiş, zamansız ve mekansız bölgenin sayısıdır (manevi boyut). Esmaların etkisi her iki boyutta da görülmektedir. Ayetler ise bundan çok fazlasını kapsar fakat kapsadıkları insan aklıyla idrak edilemeyecek kadar büyüktür.

  

Nasip büyüsüne gelince tüm bu esma ve ayetleri kullanarak kendimiz için uygun nasip kapıları açarız. Havas ilminin bir parçası olan kelam ilmi ebced hesabı, bazı sihirli ve şifreli sözler, esmalar ya da bunların birleşimini kapsar. Bu sözler tıpkı sihirli anahtarlar gibidir ve bizim için bazı kapıları açar ya da kapatırlar. Hatta kelam ilminde bazı sözler ya da cümleler vardır ki yalnızca bir işin olması içindir ve o sözü o işin olması için kullananlar zamanlar zamanla o işin olmasını sağlayan tüm kapalı kapıların açıldığını, tüm kör düğümlerin çözüldüğünü görürler. Bu sözlerin söylenmesi tıpkı manevi alemimizde bir işin olması için tohum ekmeye benzer. Bir şeyin oluşuna yardımcı tohumlar bu kelamların söylenmesiyle ekilir ve sonuçların alınması beklenir.

Ruhani varlıklar ve cinler eski devirlerde bu kelamları insanlara vermişlerdir. Bu kelamları bazı geometrik şekillerle birleştirmek ya da bu şekillerin içine hapsetmekle muskalar yapmış ve tılsımlar oluşturmuşlardır. Bazılarında kelamlar değil yalnızca sayılar kullanılmıştır fakat bu sayılarda da şifreler gizlenmiştir. Bu da havas ilmini zenginleştirmiştir. Tüm bu şifreli sözler ve sayılar birleştirilerek ve geometrik şekiller içerisine hapsedilerek nasip büyüsü de yapılabilir.

Nasip büyüsü işe yarar mı?

Nasip büyüsü ve tüm büyüler aslında insan beyninin gücü ve gizli sırlarının bazı mucizeler oluşturmasından başka bir şey değildir. Peki, işe yarar mı? İşin ehli ve beyin gücü güçlü biri tarafından yapıldığında elbette işe yarayacaktır. Tüm bu beyin gücü bazı araç gereçler de kullanılarak bir arzunun görselleştirilmesiyle birlikte katlanır ve ilk başka zihinsel enerji boyutunda etki eder daha sonra maddeye (fiziksel aleme) etki edecektir.

İnsan beyni ve düşünce gücü o kadar güçlüdür ki bir şeye inandığı zaman kehanet yaratabilir. İnandığımız her şeyi farkında olmasak da beynimizle enerji aleminde kendimize çekeriz. Büyüde de durum bundan farksızdır fakat görselleştirme kullanırız. Genellikle iki objeyi birbirine yakınlaştırır ya da bağlarız. Bunun tam zıttı ayırma büyülerinde ise bu objeleri bir daha asla birleşemeyecekleri yerlere atarız (ayrı mezarlara gömmek, ayrı şehirlere atmak gibi). Büyüler ise bu işlemin tam tersi objeleri birleştirerek yapılır.

BURÇLAR ve BURÇ UYUMLARI

parlak zodiac.png

Nasip büyüsü ne zaman tutar?

Nasip büyüsü yapanların bir çoğu bu büyü hakkında yeterince bilgi sahibe olmadan gereksiz beklentilere girmişlerdir. Bir piyango bileti almadan bir gün önce nasip büyüsü yaptırmak gibi. Oysaki nasip büyüsünün etki etmesi için zamana ihtiyacınız var. Bu büyü çeşidinde sizin için bir yerlerde nasip tohumları ekilir ve bu tohumların büyümesi ve meyve vermesini beklemek zorundasınız. Özellikle nasibinin kapalı olduğu bir konuda nasip büyüsü yaparsanız nasibini kapatan gerekçeler birer birer ortadan kalkacaktır. Bu büyü öncelikle nasibini kapatan unsurlara saldırır ve onları yok etmeye başlar. Fakat bu ne kadar sürer? Duruma göre değişir, bazen bir ay, bazen bir yıl bazen on yıl.

Nasip büyüsü yapan kişi şunu anlamalıdır ki bu ilim zihinsel enerji boyutunda gerçekleşen bir ilimdir. İşlerinizin olmamasına yol açan engellere karşı bazı durumlar tetiklenir, bu tetiklenenler de başka durumları ya da olayları tetiklerler. Dolayısıyla, bir türlü olmayan bir şeyin olması için tüm kapılar açılır. Peki bu her şey midir? O işin kesinlikle olmasını sağlar mı? Elbette hayır. Açılan kapılardan içeri girmedikçe ve size sunulan teklifleri kabul etmedikçe nasip büyüsü hiçbir işinize yaramayacaktır.

Ücretsiz fal baktırmak ister misiniz?

Tarot falı bak

Tarotmatik.com

Kahve falı bak

kahvefalikursu.com

Rüya Tabirleri

Ruyoka.com

Yapacağınız her işe bu kural ve kaideleri bilerek girin. Nasip büyülerine gelince bu alemde manevi enerjisi daha yüksek olanın her zaman kazanacağını anlamalısınız. Aynı zamanda her şeyi “nasip” kategorisine alamayacağınızı da bilmelisiniz. Bir sınavı en şanslı olan değil en çok çalışan kazanır. Bu büyüyü bir sınavı geçmek için yaptırırsanız hayal kırıklığına uğrarsınız. Büyü yapacaksanız beklentilerinizde gerçekçi olmalı ve olmayacak duaya asla amin dememelisiniz.

YORUMLAR:

bottom of page