top of page

MUSKANIN ZARARLARI

magic.jpg

Muskanın zararları nelerdir?

Muska yapan kişiler genellikle bu alanla ilgili çok yanlış bilgilere sahipler. Havas ilmi hakkındaki en büyük yanılgı bu ilmin yalnızca bazı ayet, dua ya da esmaların yazılıp çizilmesinden ibaret olduğunun sanılmasıdır. Oysaki, bu ilim sadece sayılar, harfler ve tılsımlarla kurulmuş bir sistem ya da basit bir ilim değildir. Çünkü bu ilmin özünde Allah’ın taktiri ve ruhani ve manevi alemlerin kanunları ve etkileri bulunur.

Bu işe tüm bu kural ve kaideleri ve manevi alemin etkilerini araştırmadan balıklama kişilerin zarar görmesi kaçınılmazdır. Bu ilim eskilerin sır gibi saklayıp öğretmediği ilimlerdendir ve başarılı olmak için bazı kural ve kaidelere uymak gerekir. Aksi taktirde havas ilmi iki tarafı keskin bir kılıç gibidir. Yapılana tesirli olabileceği gibi muska yapan kişiye de çok büyük zararlı etkileri olabilir. Tüm bu tehlikelerden haberdar olmadan muska yapma işine soyunan kişilerin bu işten zarar göreceği kesindir.

Şurası bilinmelidir ki bu ilim bilinen ve bilinmeyen yıldızlardan, alemlerden ve semalardan gelir ve gökyüzü bağlantılı ilimlerdendir. Bir çok muska kitabında yapılacak işlerin günü ve saatinden bahseder. Bunun sebebi bu ilmin başka gezegen ve yıldızlarla bağlantılı olması ve her işlemin bir saati olmasıdır. Dolayısıyla, havas ilmine balıklama dalmadan önce biraz astroloji bilgisine sahip olmak şart. Örneğin, aşk muskaları ve celb işlemleri aşk gezegeni Venüs saatinde yapılmalıdır. Yine buna benzer şekilde para ile ilgili işlemleri bolluk bereket gezegeni Jupiter saatine saklamalıyız.

Öncelikle muska  ve büyü ile ilgili işleri hangi alemde yaptığımızı anlayalım. Tüm bu işlemler elle tutulan fiziksel alemin işleri değildir. Dolayısıyla bu alemde kanunlar kurallar da farklı olacaktır. Manevi alem yalnızca bir zihinsel enerji alemidir, yani cinlerin, rüyaların, zihin enerjisinin ve muska etkilerinin gerçekleştiği ve bilmin göremediği kanıtlayamadığı bir alem. Her ne kadar uzaktan bakıldığı zaman çok masum gibi görülse de bilmeden dolaştığımızda bize çok büyük tehlikeler getirebilecek bir alemdir manevi alem. Belki fiziksel olarak bu alemin yaratıkları ve bu alemde yaşananların sizi etkileyemeyeceğini ve incitemeyeğini düşünürsünüz fakat yanıldığınızı size bir sonraki paragrafımda açıklayacağım.

Zihinsel enerji boyutunun fiziksel alemdeki etkilerini birkaç örnekle açıklamak istiyorum. Örneğin, fiziksel alemde araba kullanırız fakat hangi yollara sapacağımıza zihinsel enerji boyutunda karar veririz. Yani kullandığımız araba her ne kadar fiziksel alemde kullanılıyor gibi görülse de zihinsel boyutta yaşadıklarımızın etki ve sonuçlarıdır. Dolayısıyla bu arabayla nereye gideceğimize aslında zihinsel boyutta karar veririz. Bir başka deyişle zihinsel enerji boyutu fiziksel alemin efendisi ve yöneticisidir. Hangi işe gireceğimiz, yaşadığımız tartışmalar hatta çıkan savaşlar bile zihinsel enerji boyutunda oluşmuş çekirdek enerjinin bu boyuta yansımasıdır. Dolayısıyla, bu boyut asla bize zarar vermeyecek bir boyuttur diye küçümsenmemelidir.

Bir çoğumuz bu alemin yaratıklarının bize dokunamayacağını dolayısıyla zarar veremeyeceklerini düşünür. Fakat, bu o kadar büyük bir yanılgıdır ki. Bu alemin yaratıkları sadece bize fiziksel anlamda zarar veremezler. Nasibimizi kısmetimizi kapatmak hatta çevremizdeki insanların zihinsel alemlerine girerek bizim yaşamımızda etki edebilmek konusunda o kadar başarılılardır ki. Örneğin, bir iş başvurusu yaparsınız ve işiniz en sonunda olmaz. Bir işin olmamasının sebebi mutlaka yetkili mercide bulunan bir kişinin size onay vermemesinden kaynaklanır. Bu alemin karanlık güçleri ya da yaratıkları belki de size fiziksel zarar vermez fakat her işinizi izler ve takip ederler ve olmamasını başka insanların zihinsel boyutlarına girerek sağlayabilirler. Her iş elinizde kalır, bütün kapılar yüzünüze kapanır, ilişkilerinizin sonu hep hayal kırıklığıdır. Bu durum size tanıdık geliyor mu? İşte muska ile çok uğraşan kişilerin başına gelebilecek en büyük tehlike budur.

Muskanın kötü işlerde kullanılması:

Muskanın kötü işlerde kullanılması meselesine gelelim. Muska kötü işlerde kullanılırsa kara bir sanata dönüşür ve birçoğunun ne yazık ki bilmediği bir gerçek de bu kötü sanatın iç dünyamızdaki negatif enerjiyi ve karanlık doğa üstü güçleri beslemesi ve büyütmesidir. Muskanın bu şekilde kullanımıyla belki bir şeyler elde ettiğinizi sanarsınız fakat kaybettiklerini kazandıklarınızın yanında sadece çerezdir. Bu negatif enerji bazıları için o kadar güçlü hale gelir ki hiçbir işleri yolunda gitmez, kısmetleri ve şansları kapanır, ayakları sürekli dolanır. Yapanlar daima cezalarını bulmuşlardır.

Kısacası, kara büyü içimizdeki karanlığı besler ve bazen bu karanlık o kadar büyür ki yaşamımızda asla iyi şeylerle karşılaşmayız. Kara büyü içimizdeki güneşi ve pozitif enerjiyi sabote eden bir alandır. Bu sayfayı okumaya devam etmeden önce bunları bilmenizi istedim ve yazımda size sadece kara büyü hakkında genel bilgiler sunacağım, asla bir kara büyü tarifi vermeyeceğim. Çünkü kara büyü kesinlikle uzak durulması gereken bir pratiktir.

Kara büyülerde en çok kullanılan sembol pentagram sembolüdür. Pentagram aynı zamanda şeytanın ayak izi olarak da tanınır. Kara büyü aleminin yöneticisi şeytandır ve bu yüzden aslında bu alanlara dalmak şeytanın kölesi olmak gibidir. Pentagram çizilerek yapılan tüm kara büyüler güçlerine güç katarlar. Çünkü şeytan daima bu büyüyü yapanın arkadaşı ve yardımcısıdır.

Kötü işlerde kullanılan muskalar çok çeşitlidir ve bazen o kadar güçlü olabilirler ki hem yapana hem yapılana hem de her iki tarafın da çocuklarına bile etki edebilirler. Hatta bazı insanlar kötü muska işinde o kadar acımasız ve bencil bir seviyeye erişmiştir ki yapılan muskayı ya da muska yapımında kullanılan sembolleri bir mezarlığa gömerler. Bazıları 2 objeden birini bir mezarın ayak ucuna diğerini kafasına yakın yere gömer. Bunun muska ilminde tek anlamı vardır “ölene kadar ayrı kalmak” bu işlemi yaparken genellikle bu yumurtalar nasıl bir daha bir araya gelemiyorsa  filan ile filan da asla birleşmesin diye bir kasem okurlar. Peki, bu muskalar işe yarar mı?  Ne yazık ki zihinsel enerji alemine hükmetmeyi öğrenmiş biri tarafından yapılıyorsa evet.

Kötü işlerde kullanılan muskalar genellikle insanları ayırmak ya da yuvaları yıkmak içindir. Bazıları karı-kocayı temsil eden iki objeyi birbirinden o kadar uzaklaştırarak kasem okur ki, örneğin birini Akdeniz’e diğerini Karadeniz’e atmak gibi. Ya da birini bir şehirde diğerini diğer şehirde akan suya atmak veya bu şehirlerdeki mezarlıklara gömmek. Bu kişiler bu cisimleri o kadar kaybolacak şekilde yok ederler ki arasalar kendileri de bulamazlar. Bu insanlar elbet yaptıkları bu işten verdikleri negatif enerjiye eş değerde negatif enerji alacaklardır. Ya kendileri de asla sevdiklerine kavuşamazlar ya da eninde sonunda yuvaları yıkılır. Bu olmazsa bile içine girdikleri bu kara dünya mutlaka kendilerine bir şekilde negatif enerji sunacaktır.

Muskanın zararlarından nasıl korunur?

Kural 1: Sürekli muska bozduran seanslar yapmak:

Ne yazık ki muska bir çoğumuzun başına gelen bir negatif enerji türüdür fakat yine de bundan korunmanın yolları var. Sürekli muskayı bozma seansları yaptırmak bunlardan biridir. Çünkü bazen bizim tanıdığımız ya da tanımadığımız düşmanlar bize öyle kafayı takarlar ki işleri güçleri yokmuş gibi her gece oturur bize negatif enerji gönderirler ya da muska yaparlar. Hatta bazıları vardır ki bir muskayla da yetinmez muska üzerine muska yazarlar. Bu yüzden sürekli evde Kur’an okutmak ve sürekli muska bozduran seanslar yapmakta fayda vardır.

Kural 2: resim paylaşmamak:

Bir başka tavsiye edeceğim tedbir de sosyal medya ya da farklı yerlerde resim paylaşmamaktır. Resim muska yapacak kişilerin kullanacağı en muhteşem araçtır. Sizin dna nıza sahip olmadan yalnızca resminizden bile size karşı o kadar büyük işler yapabilirler ki buna siz bile şaşarsınız. Resim aslında ruhanilere adres gösteremk içindir. Yani, eski kitaplarda çokça gördüğümüz “filanın oğlu filan” demek yerine ruhanilere yalnızca bir resim gösterilir. Resim enerjiyi yoğunlaştırmak için kullanılması gereken en güzel araçtır. Sadece büyü değil resim üzerinden nazar ve nefis de alabilirsiniz. Hatta yeni doğmuş bebeklerin resimlerinin paylaşılması bile o bebeğe nazar değmesine yol açabilir. Bu yüzden resim paylaşımı konusunda dikkatli olmakta fayda var.

Kural  3: tanımadığımız düşmanlara dikkat etmek:

Çok ilginç fakat muskaların bir çoğu varlığından bile haberdar olmadığımız kişiler tarafından yapılır. Şöyle örnekler vereyim, bir erkekle evlenmek üzeresiniz fakat sizin tanımadığınız o erkeğe aşık bir kadın var. Size muska yaptığını asla bilmiyorsunuz çünkü kadını tanımıyorsunuz bile. Fakat bu kadın oturmuş her gece size muska yazıyor ve sosyal medyadaki resimlerinizden size negatif enerji gönderiyor. Örnek 2: Aynı hanede yaşadığınız birine kafayı takmış biri eve muska yazabilir ve hanedeki herkes bu muskadan etkilenebilir. Uzun lafın kısası, asla “bana kim muska yapacak” demeyin, yapmış olabilirler.

BURÇLAR ve BURÇ UYUMLARI

parlak zodiac.png

Ücretsiz fal baktırmak ister misiniz?

Tarot falı bak

Tarotmatik.com

Kahve falı bak

kahvefalikursu.com

Rüya Tabirleri

Ruyoka.com

YORUMLAR:

bottom of page