top of page

MUSKA NASIL BOZULUR?

magic.jpg

Muska bozmanın yolları:

Muskalar oldukça can sıkıcıdır ve o hanede yaşayan hemen hemen herkesi olumsuz etkiler. Bazen bu muskalar o kadar şiddetli etki gösterirler ki hanedeki tüm bireylerin yaşamları kilitlenme noktasına gelir. O hanede yaşayanlar iş bulamazlar, eş bulamazlar, neye el atsalar sonuca ulaşmaz ellerinde kalır. Bu durum o kadar rahatsız edicidir ki bazı insanlar yaşadıkları evi satmayı ya da oradan taşınmayı düşünürler. Peki, evden taşınmak muskayı bozar mı? Hayır ama etkisini oldukça hafifletir. Yine de iyi bir hocaya gidip bu muskayı bozdurmak gerekir.

Yapılan muskalar genellikle kara muskalardır. Kimse kimse için habersiz bir şekilde mutluluk muskaları yapmaz. Bu muskalar büyük ihtimalle kısmet-nasip kapama muskaları ve diğer şeytani muskalardır. Büyük bir ihtimalle eve bir şey koymuşlardır ya da gözle görülmeyen bir şey sürmüş olabilirler. Eve yapılan muskaların bazılarında eve bir şey koymazlar fakat kullandıkları materyalleri evin bahçesine ya da yakınında bir yere gömerler.

Bazen eve koyulan muska etkili midir sorusuna verilecek kesin bir evet ya da hayır cevabı yoktur. Bu tamamen muska yapacak kişinin beyin gücüne, maneviyatına ve becerisine kalmış. Daha önce çok güzel işe yaramış sevgi muskaları yapılmıştır, fakat yaptığı işlemlerin hiç işe yaramadığını söyleyenlerin sayısı da hiç azımsanacak kadar değil. Bazılarının beyin gücü (halk dilinde hocalar için nefesi kuvvetli sözü kullanılır) fazla bazılarının az ya da hiç yoktur.

Eve yapılan muskalarda bazen şeytanın bile aklına gelmeyecek materyaller ya da muska şekilleri kullanılır. Örneğin, bahçe kapınıza asılmış bir zincir ya da kilit (bazen bağlanmış bir ip) belki de büyülüdür. Nasip-kısmet bağlama muskaları genellikle kilit ya da zincir gibi objeler kullanılarak yapılırlar. Muskayı yapan kişi zinciri evinizin dışına koyar kilitler ve o kilidi açan anahtarı götürür. O anahtar kilidi açmadığı sürece nasip-kısmetin kapalı kalacağına inanılır. Tabi bu sadece eve yapılması muhtemel muskalara bir örnektir. Bu örneklerden binlercesi verilebilir.

Muska bozmak için:

Size ya da ailenizde yaşayan birine yapılan bir muskayı bozmak için güvenilir ve işin ehli bir hocaya gitmeniz gerekse de her zaman buna gerek yoktur. Öncelikle eğer yapılan büyüde bazı malzemeler kullanılmışsa bu malzemelerin bir an önce bulunup evden çıkartılması gerekir. Fakat bu her zaman bu kadar kolay değildir. Bu malzemeler domuz yağı gibi kapı eşiğine yada hanede yaşayan kişilerin ayakkabılarının altına sürülmüşse anlaşılmaları oldukça zordur. Fakat muska halinde evde bir yere koyulmuşlarsa bulup çıkarılmaları gerekir.

Muska bozmanın en garanti yollarından biri de o evde bütün duvarların duyabileceği şekilde 40 Yasin suresi okutup yanına bir sürahi su koymaktır. Bu sudan hanede yaşayan herkesin içmesi sağlanacağı gibi su kapı eşiğine dökülür ve tüm hane bireylerinin bu suyun üzerinden geçmesi sağlanır. Bu seans bir kere yapıldığında hanede büyük rahatlama hissedersiniz. Fakat en az 3 ya da 7 kez tekrarlanmalıdır.

Değişen dünyamızda internetin bize sağladığı kolaylıklar sayesinde 40 yasini evde okutmak artık eskisinden çok daha kolay. İnternetten bir video bulup yüksek sesle okutulması işe yarar mı diye sorarsanız evet işe yarar. Okutulan internetten de olsa Yasindir ve Kuran sesidir. Bu sesi hanedeki tüm odaların duyacağı şekilde açmak gerekir. Eğer evde yaşayanlar 40 yasini dinlerlerse muska bozmanın tesiri daha etkili olur. Fakat dinlemezlerse ya da ara sıra dışarı çıksalar da bu sean işe yarar.

 

Muska bozmanın bir diğer yolu:

Sevgili Ziyaretçiler,

Nazar ve muskadan rahatsız olanların mutlaka işine yarayacağını umduğum bu seansın herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır ve herkes tarafından denenebilir. Bu seans edilen niyete göre çok farklı şekillerde kullanılabilir. Seansta size lazım olan resimdeki gibi sadece kalın bir iptir.

 

Kullanım alanları aşağıdaki gibidir:

 • Nazardan kurtulma

 • Muska bozma

 • Kısmet-nasib açma

 • Aşk acısından kurtulma

 • Bir türlü kurtulamadığınız bir problemden kurtulma

Öncelikle mekanın maddi ve manevi temizliği yapılmalıdır. Ortamda kirli olan ya da negatif enerji yayan hiçbir şey bulunmamalıdır. Bu seans gece yalnızken yapılmalı odada başka kimse ya da ses olmamalı gerekiyorsa güzel kokulu mumlar yakılmalıdır. Manevi temizlik için en güzel yöntem ön, arka, sağ, sol, üst ve alta birer Ayetel Kürsi okunmalı ve bir Ayetel Kürsiyle de kendimizi daire içine almalıyız. Bu Ayetel Kürsileri her yöne üflerken Yarabbim yapacağım işi inlerden ve cinlerden koru der ve üfleriz.

Sonra ise yapılacak seansın ne olduğu belirlenmelidir. Mesela nazar için yapılıyorsa Yarabbim üzerimdeki nazarın bozulması niyetiyle der ve başlarız.

2 uzun ipin her birine 101 düğüm atılır. İpler 101er düğümü alacak kadar uzun olmalı ve bu düğümler daha sonra açılacağından kör düğüm yapılmamalıdırlar. Benim tavsiyem iplerin 3 metreden daha uzun olmaları fakat düğümleri ufak ve birbirine bitişik yaparak uzunluğunu farklı ayarlayabilirsiniz. Düğümler 101er olmalıdır 100 ya da 102 seansın başarısız olmasını sağlayacaktır. 101 sayısı çok önemli olduğundan lütfen emin olmak için düğümleri tekrar sayınız.

Elimizde 101er düğümden birinci ip var. Önümüze içi su dolu bir kase koyarız ve bu düğümleri teker teker her birinde bir felak okuyarak açarız. Açarken Allahım üzerimdeki nazar gitsin der ve açılan düğüme üfleriz. 101 düğüm de aynı şekilde açıldıktan sonra ipi önümüzdeki kaseye koyarız.

İkinzi 101 düğümlü iple de aynı işlemi uygular fakat bu sefer Felak yerine Nas okur yine Allahım üzerimdeki nazar gitsin der düğüme üfleyerek açarız ve 101 düğümün hepsini açarız. Bu ipteki 101 düğüm de bittiğinde bu ipi de suya koyarız.

1-2 saat sonra ipleri elimizde sıkar ve sudan çıkarır bir yerde kuruması için asarız ve bu sudan nazar değmiş kişinin içmesi lazımdır. Eğer nazar evde ve eve yönelik işlem yapılmışsa bu suyun evin içinde çokça yere serpilmesi ve evin bu suyla ferahlatılması gerekmektedir. Evin duvarları tavanlar koltuklara kadar yer yere bu sudan sıçratırız. Nazar değen kişi bu sudan en az 3 en fazla 7 gün içmeli geri kalanını da banyoda üzerine dökmelidir.

Muska nasıl anlaşılır?

Eğer evinize muska yapılmışsa bunun birçok belirtileri vardır fakat her muskanın belirtisi farklıdır. Muska manevi bir hastalıktır ve her nasıl bir hastalığın belirtisiyle diğer hastalığın belirtisi farklı olursa muskade de aynı durum söz konusudur. Ben elimden geldiğince en temel muska belirtilerini aşağıda sıraladım fakat yapılan muskanün çeşidine göre belirtiler de değişebilir:

Muska belirtileri nelerdir?

 • Evin bereketinin olmaması

 • Hane içinde sürekli tartışma ya da kavga yaşanması

 • Evde yaşayanların huzursuz olması

 • Evdekilerin dışarı çıkmak istemesi

 • Evde duran kişilerin üzerlerinde ağırlık hissetmeleri

 • Evdeyken sürekli esneme

 • Eve girildiğinde sürekli yorgun hissetmek

 • Evdeyken rahat nefes alamamak

 • Evdeki genç kızın kısmetinin kapalı olması

 • Evde yaşayanların her girdikleri işte başarısız olmaları

 • Hanede iş kayıpları ya da boşanma olması

 • Gelen paranın geldiği gibi gitmesi haneye faydasız olması

 • Evden biriyle evlenen kişinin de kısmetinin kapanması

 • Evden çıkınca kendini daha iyi hissetmek

 • Haneden birine cin musallat olması

BURÇLAR ve BURÇ UYUMLARI

parlak zodiac.png

Ücretsiz fal baktırmak ister misiniz?

Tarot falı bak

Tarotmatik.com

Kahve falı bak

kahvefalikursu.com

Rüya Tabirleri

Ruyoka.com

YORUMLAR:

bottom of page