top of page

MUSKA NASIL ANLAŞILIR?

magic.jpg

Muska nasıl anlaşılır?

Muska birçok insanın başına gelebilecek bir pratiktir ve ne yazık ki muskanın belirtilerini anlamak hiç kolay değildir. Aslında muska belirtileri tıpkı hastalık belirtileri gibidir. Nasıl her hastalığın farklı belirtileri varsa muska yapılmış kişi için de aynı durum söz konusudur. Bütün muskaların ortak belirtisi olamaz. Muskanın belirtileri kişiye yapılmış olan muskaya göre değişir.

 

Muskanın nasıl anlaşıldığı birçoğumuz için merak konusudur. Bazıları muskayı anlamak için güvenilir hocalara gitmekte bazıları yalnızca belirtilerinden anlamaktadırlar. Peki muska gerçek anlamda nasıl anlaşılır? Muskanın belirtileri nelerdir? Muska bizde ne gibi değişikliklere yol açar.

Muska belirtileri nelerdir?

Muskalar çok çeşitli olsa da birkaç çeşidi en fazla karşımıza çıkanlardır. Kısmet kapama, nasip kapama, karı-koca arasını bozma ya da bağlama muskaları en belirgin olanlarıdır. Bu yazımda tüm bu muskaların belirtilerinden özetle bahsedeceğim fakat konuya biraz daha bütünsel yaklaşarak bu belirtileri daha iyi algılamanıza yardımcı olacağım.

 

Bu duruma tıpkı bir hastalığa yaklaşır gibi yaklaşmalıyız. Nasıl her hastalığın belirtisi ve tedavisi ayrıysa her muskanın de belirtileri ve tedavileri farklıdır. Hastalık için yapılan muskalarla karı-koca ayırma muskalarının belirtisi elbet aynı değildir. Bu yazımda size elimden geldiğince örnek sunmaya çalıştım.

Kısmet-nasip kapama muskaları nasıl anlaşılır belirtileri nelerdir?

Bu tip muskalar genellikle bizi kıskanan kişiler tarafından yapılır ve büyük bir ihtimalle kilit ya da bağ kullanılarak yapılan muskalardır. Bu muskaların tek belirtisi vardır: işleriniz her seferinde sonuna kadar gelse de bir türlü başarıyla tamamlanmaz. Ne yapıyor olursanız olun, gerek bir iş başvurusu, para kazanmanız gereken bir fırsat ya da elinize almanız gereken para elinize bir türlü ulaşmaz. Her seferinde bir aksilik ya da sorunla karşılaşırsınız.

 

Hatta bu durum bazı kişilerde o şiddetli yaşanır ki neye el atsalar ellerinde kalır. Sadece iş ya da para konularında değil ilişkilerinde bile sorun yaşayabilirler. Bu kişilerin kısmeti adeta her şeye kapanmış tüm yolları uzaktan gizli bir güç tarafından kilitlenmiştir.

Peki bu durumda ne yapmamız gerekir?

 

Öncelikle bu duruma bir hastalık olarak yaklaşmalısınız. İçinde bulunduğunuz durum bir fiziksel hastalık değil manevi hastalıktır. Her nasıl bir hastalığa tek bir ilacın etki edemeyeceği gibi  yaşadığınız bu duruma da çok yönlü saldırmalısınız.

 

Öncelikle sakin olun ve evinizde 40 yasin okutun. Yasin suresini internet üzerinden bir video ile okutsanız bile faydasını göreceksiniz. Evdeki bütün duvarların ve eşyaların bu videonun sesini duyabileceğinden emin olduğunuz kadar yüksek sesle okutmalısınız. Evde olmadığınız zamanlarda bile videonu açık olduğundan emin olun. Bu işlemi 3 ya da 7 kez yapın. Üzerinizden bir ağırlık kalktığını hissedeceksiniz.

 

Elbette bitmedi. Yine de size yapılmış bu muskayı bulup bozmanız gerekir. Güvenilir bir hocadan muskanın ne olduğunu ve muskada kullanılan materyallerin nereye gizlendiğini sorabilirsiniz. Evinizde gizlenmiş parçalar varsa bunları bulup evden uzaklaştırmanız ve muskayı bozdurmanız gerekir. Evden taşınmanız sorunuz bir nevi çözecektir fakat muskanın bozulması yine de daha iyidir.

 

Eğer muska bir mezarlığa ya da asla bulamayacağınız bir yere gömülmüşse de üzülmeyin. Evinizde sürekli Yasin suresi, felak, nas surelerini okutun. Bu sureleri okutmadan önce Allahtan size ve haneye yapılmış muskanın bozulmasını dileyin. Asla unutmamalısınız, hiçbir muska sizi ömür boyu etkilemez! Yapılan muska ne olursa olsun ve nereye gömülürse gömülsün bu sureleri evinizde sürekli okuttuğunuz sürece etkisi yavaş yavaş azalacak ve sonunda geçecektir.

BURÇLAR ve BURÇ UYUMLARI

parlak zodiac.png

Ayırma muskası, karı-koca arasını bozma muskası nasıl anlaşılır, belirtileri nelerdir?

Bu tip muskalar genellikle ilişkiye dışarıdan üçüncü kişinin çekememezliğinden dolayı yapılır. Hatta, karı-koca arasını bozma muskası büyük çoğunlukla varlığından bile haberimiz olmayan, eşimizde gözü olan biri tarafından uzaktan yapılmıştır. Bu tip muskaları yapabilmek için bazen yalnızca karı kocanın resmi yeterlidir.

 

Karı-kocanın arasının açılması muskasının en büyük belirtisi eşler arasındaki geçimsizlik ya da bir eşin diğerinin gözüne çirkin görünmeye başlamasıdır. Genellikle resimle yapılmasına rağmen bazen çok güçlü ayırma muskaları mezarlığa gömülen yumurta ya da muskalarla da yapılabilir. Bu muskaları yapanlar genellikle karı kocayı temsil eden 2 yumurta ya da iki muskadan birini bir mezarın ayağına diğerini başına gömerler ve gömerken “bu yumurtalar nasıl bir daha bir araya gelmiyorsa bu eşler de bir daha asla bir araya gelmemek üzere ayrılsınlar” gibi cümleler kurarak yaparlar. En tehlikeli ve tesirli muskalar bu tarz hazırlanmış muskalardır. Maalesef yapanın telepatik gücü fazlaysa çok etkili olabilirler.

 

Ayırma muskalarının bazıları o kadar  tesirli ve muskanın bozulması zordur ki yapan kişi muska malzemelerini kendi evinde saklıyor olabilir. Örneğin, karı-kocayı temsilen 2 bebek hazırlanır. Bu bebekler birbirine ters bağlanır. O andan itibaren karı koca birbirine soğuklaşabilir ya da sürekli birbirlerine ters davranacaklardır. Yine bu tip muskalarda de çare muskayı bozdurmak ve evde sürekli Yasin, felak, nas surelerini okutmaktır. Muska yapan kişiye erişiminiz ya da muskayı bozmak ne kadar zor olursa olsun evinde sürekli Yasin okunan kişiye muska tutmaz ya da olan muskalar zamanla tesirini kaybederler. Özellikle de 40 Yasin suresinin peş peşe okunduğu evlerde yapılmış muskalar bozulurlar fakat bazı art niyetli kişiler bu işlerle ne yazık ki sürekli uğraşacaklarından Yasin okutma işleminin de sürekli yapılması gerekir. Muskanın çok güçlü olması durumunda 40 Yasin okutma işlemini 3 hatta 7 kez tekrar etmeniz gerekebilir.

 

Kötü şans kilidi muskası nedir nasıl anlaşılır, belirtileri nelerdir?

 

Yaşamınızı kabusa çevirecek kadar kötü bir muska çeşidi olan kötü şans kilidi muskası eğer başınıza gelmişse çok sabırlı olmanız gerekir. Çünkü bu tip muskalar genellikle ok tesirlidir ve bozulmadıkları sürece hiçbir işiniz yolunda gitmeyecektir. Her seferinde bir şeye heveslenir ve hayaller kurarsınız fakat iş sonuna geldiğinde olmaz.

 

Bu muskayı yapan kişiler genellikle bir kilit ve bu kilidi açan bir anahtar kullanırlar. Bu anahtarla kilidi kapatır ve bir daha asla açmamak üzere anahtarla kilidi birbirinden uzaklaştırırlar. Bazen anahtarı bir şehirde denize kilidi de başka bir şehirde başka bir denize ya da suya atarlar. Anahtar ve kilit bir daha asla bir araya gelmeyeceği için sizin şansınız da o kilit gibi sürekli kapalı kalacaktır. Eğer hiçbir işiniz yolunda gitmiyor, ilişkileriniz hep ayrılıkla sonuçlanıyor ve üzerinizde bir uğursuzluk olduğuna inanıyorsanız kilit muskasının kurbanı olabilirsiniz.

 

Bu muskayı bulup bozmanız imkansızdır. Kilit ve anahtarları yapan kişi bile bulamayacaktır. Bu yüzden az önceki muskadan kurtulma tavsiyesi gibi evinizde sürekli 40 yasin suresi, felak ve nas surelerini okutmanız ve bu işlemleri gerekirse 7 kez tekrarlananız gerekir. 7 kez tekrarlamaktan kastımız 7 gün üst üste değil, farklı aralıklarda fakat en az 7 kez tekrarlarsanız bu muskanın etkisinden kurtulursunuz. Hatta muskayı bozmanın tesirini attırmak istiyorsanız 7 kez de 313 Ayetel Kürsi okutmanız gerekir. Okunan surenin sesinin evin bütün duvarlarının duyabileceği kadar açık olduğundan emin olunuz.

 

Kötü şans kilidi bazen kötü şans maksadıyla değil farklı amaçlar için de yapılabilir. Bu kilit uçkur bağlama işlerinde de oldukça etkilidir. Bu tip işlerde genellikle siyah renkli bir kilit ve o kilidi açabilen sadece 1 anahtar vardır. Burada anahtar erkeğin, kilit ise dişinin simgesidir. Bir kadın bir kilidi uçkur bağlama niyetine yaparsa aslında o erkeğin uçkurunu kendisine kilitlemiş olur ve bu muska çeşidi de çok tesirlidir. O erkekle evli olmayan bir kadın evli bir erkeğe bu muskayı yaparsa erkek eşiyle cinsel ilişki yaşayamayabilir. Yukarıdaki işlemler bu muskayı bozmak için de yapılabilir.

 

Muskalı bebekler ile yapılan muskalar nasıl anlaşılır, belirtileri nelerdir?

 

Başımıza gelebilecek en kötü ve en tesirli muska bu tarz muskalardır. Bu muskada inanış bir kişiye çok benzeyen bir bez bebek yapılması ve o bez bebeğin başına getirilen her şeyin bebeği temsil edecek kişinin başına gelecek olmasıdır. Örneğin, bebeğin ayakları zincirlenirse sahibi bir yere bağlanır oradan hareket edemez, bu muskaya ayak bağı muskası denir. Bebek paranın ya da altınların içine gömülürse sahibinin zengin olacağına inanılır. Fakat, bu bebeklerle bazen öyle korkunç işlemler yapılabilir ki bebeği temsil eden kişinin yaşamını kabusa çevirebilir. Örneğin, bir karı kocayı temsilen 2 bebek yapılır ve bu bebekler birbirine sırtı dönük bağlanırsa karı koca arasında geçimsizlik başlar.

Ücretsiz fal baktırmak ister misiniz?

Tarot falı bak

Tarotmatik.com

Kahve falı bak

kahvefalikursu.com

Rüya Tabirleri

Ruyoka.com

Bağlama ve aşık etme muskası belirtileri nelerdir, aşık etme muskası nasıl anlaşılır?

Adından da anlaşıldığı gibi bu muska bir kişinin diğerini kendisine aşık etmek için yaptığı muska çeşididir. Bu muskanın belirtisi bir partnere saplantı derecesinde bağlanmak ve o kişiyi sevmesek bile bir türlü bırakamamaktır. Aslında bu tip muskalar halk arasında yanlış bilinmektedir. Muskayla birini aşık etmek zor hatta imkansızdır. Fakat bağlama muskası yapılmış kimse kendisine muska yapan kişiden bir türlü kopamaz. Bu muskayı bozmak için de yukarıda tarif edilen metodlar uygulanmalıdır.

YORUMLAR:

bottom of page