top of page

MUSKA ÇEŞİTLERİ

magic.jpg

Muska çeşitleri nelerdir?

Muska havas ilmi ya da diğer büyü ilimlerini devreye sokarak maddi alemin dışındaki manevi aleme etki etme çabasına verilen addır. Muskaların birçok çeşidi bulunur. Bunlardan bazıları diğer çeşitlere göre çok daha tesirli olabilirler. Peki hangi muskalar en tehlikelileri ya da hangileri daha etkilidir?

 

Muska yapılırken kainattaki üç katmanlı (ruhsal, zihinsel, fiziksel) gerçekliğe etki edilir. Bu boyutlardan hiç biri diğerinden daha çok ya da daha az önemli sayılmamalıdır. Fiziksel boyutta kullanılan malzemeler aslında ruhsal ve zihinsel boyutta bazı şeylerin uzaktan etki etme yoluyla değişmesini sağlamak ve götselleştirmeden başka bir şey değildir. Örneğin, bir koyunun kalbini eline alarak birinin resmine bakarak bu kalbi sıkmak genellikle kalp sıkıştırma işlemleri için uygun bir yöntemdir. Bu işlemi yapan kişi koyun kalbine yani fiziksel boyutta eline aldığı objeye bir işlem yaparak bu işlemin ruhsa boyutta gerçekleşmesini amaçlamaktadır. Peki ne kadar başarılı olur? Bu hem bu kişinin medyumik yeteneklerine hem de Allah'ın taktirine kalmıştır.


Muskaların bir çok çeşitleri olsa da her çeşidinde ortak bir nokta vardır. Beyin gücünü kullanarak bu çok katmanlı gerçekliğe etki etmek. Bu etki az önce belirttiğimiz gibi bir obje ele alarak yapılsa da bazen Havas ilmindeki bazı esmalar, harfler ve ayetler kullanarak ve bunları bazı geometrik şekiller içerisini hapsederek de yapılabilir. Örnek: 2 kişinin ismini bir geometrik şekle hapsetmek ya da bu kişilerin farklı şekiller arasına yazarak bir esma ile aralarına bir ayrılık duvarı örmek. Bu işlemlerden biri kavuşturma diğeri ise ayırma işlemine örnektir. 

 

Şimdi tüm bu muska çeşitlerinden en çok kullanılanlarını örneklerle açıklamak istiyorum:

Havas ilmi ile yapılan muskalar:Bez bebeklerle yapılan muskalar:

Bez bebek ile yapılan muskalarda inanç bir kişiye benzeyen bir bebeğin yaratılması, isimlendirilmesi ve bu bebeğin başına gelecek her şeyin o kişinin başına geleceğinin düşünülmesidir. Bu işlem birden fazla kişiye aynı büyü sınırları içerisinde yapılabilir. Örneğin, bir kadın ve erkeğin bez bebeklerinin yaratılması, bu bebeklerin sırt sırta çevrilmesi bu kişiler arasında küslük, kavga ve geçimsizliğe yol açabilir. Bazıları bu büyünün tesirini arttırmak için bu bebekler arasına domuz yağı hatta sidik bile sürerek eşler arasında ten uyumsuzluğu ya da birbirinden nefreti sağlayabilmektedir ve bu büyü çeşidi oldukça tesirlidir.

BURÇLAR ve BURÇ UYUMLARI

parlak zodiac.png

Kilit muskaları:

Kilit muskaları da kara büyülerden en tehlikeli olanlarındandır. Adından da anlaşılacağı gibi amaç bir kişinin zihnini bir şeye ya da objeye kilitlemektir. Uçkur bağlama büyüleri, akıl bağlama büyüleri hatta kısmet kapama işlerinde bu büyüler oldukça sıklıkla kullanılır. Bir kilit ve bir anahtar alınır ve kilitlenir. Daha sonra kilit ve anahtar asla bir daha kavuşmayacakları şekilde birbirinden uzaklaştırılır. Biri bir mezara diğeri başka bir mezara da gömülebilir. Her nasıl o anahtar o kilidi bir daha açamayacaksa o kişinin de aklı ve kalbi bir daha başka bir kişiyi düşünemeyecek şekilde kilitlenir. Kilit muskalarındaki mantık bir kilidi açacak yalnızca bir anahtarın bulunmasıdır. O anahtar o kiliten uzak olduğu sürece kilit açılmaz ve bir işin olması asla mümkün değildir.

 

Kilit büyüleri çok tesirlidir ve kilitleme işleminin tam zıttır olan kilit açma işlemi olarak da yapılabilir. Örneğin, zaten kapalı olan birinin kısmetini açma işlemi gibi. Bu tip işlemlerde kilitli ya da kapalı olan bir şeyin açıldığına inanılır. Birinin kalbini açma, bir süredir çözülemeyen bir sorunu ya da kör düğümü çözme, kısmeti kapalıların kısmetlerini açma işlemlerinde oldukça tesirlidir.

Ücretsiz fal baktırmak ister misiniz?

Tarot falı bak

Tarotmatik.com

Kahve falı bak

kahvefalikursu.com

Rüya Tabirleri

Ruyoka.com

Domuz yağı kullanılan muskalar:

Genellikle kötü işlerin ve kara büyülerin kullanıldığı işlemlerdir. Domuz yağı kullanılan bir büyü mutlaka kara büyüdür ve asla hayırlı bir iş için değildir. Domuz yağı tiksindirme, soğutma, 2 kişi arasına ayrılık duvarı örme ya da manevi soğukluk gibi işlemlerin olmazsa olmazı materyalidir. Bazen domuz yağı hanede yaşayanların ayakkabılarının altına sürülür. Bu ayakkabılarla gidilen hiçbir yerde hiçbir iş olmaz, bazen kapı eşiğine sürülür o kapıdan geçen kişiler geçerken uğursuzlukle birlikte haneye girerler. Ya da iki yumurta arasına sürülür ve eşler arasında bir soğukluk ve manevi tiksinti duvarı oluşmuş olur.


Ne yazık ki renksiz olmasından dolayı bir yere domuz yağı sürüldüğünü anlamak oldukça zordur. Bu yağı çıkarmak da çok zordur ve silinmeyle değil genellikle kazınarak çıkarılır. Domuz yapını silerek çıkardıklarını sanan kişiler genellikle yanılmaktadırlar. Eğer kapı eşiğine sürüldüyse o kapı mutlaka kazınmalıdır. ayakkabı altına sürüldüyse ayakkabılar atılmalıdır.


YORUMLAR:

bottom of page