top of page

MUSKA BELİRTİLERİ NELERDİR?

magic.jpg

Muska belirtileri:

Bir kişinin size muska yapması oldukça can sıkıcı bir durumdur ve yaşamınızı olumsuz etkiler. Hatta bazen bu etkiler o kadar şiddetlidir ki neye elinizi atsanız elinizde kalır, hiçbir işiniz yolunda gitmez, her kapı yüzünüze kapanır, bütün yollar sizin için çıkmaz sokaktır, her işin sonu başarısızlık olur ve tekrar başa dönerek başlamak zorunda kalırsınız. Bu durum size tanıdık geliyor mu? O halde biri size muska yapmış olabilir.

Asla “bana kim muska yapsın” demeyin. Bu işlerle uğraşan o kadar büyük bir kitle vardır ki kimin muska yaptığını öğrenince şaşırabilirsiniz. Hatta tanımadığınız birinin size muska yapma olasılığı bile o kadar yüksek ki. Nasıl mı? Anlatayım. Örneğin, bir partneriniz var ve o partnere göz dikmiş başkası var. Siz onu tanımıyorsunuz bile fakat o sizin sosyal medya hesaplarınızı biliyor oradan resimlerinize bakarak ilişkinize ya da size muska yapıyor siz bundan haberdar bile değilsiniz. Maalesef, tanımadığı insanlar tarafından büyüye maruz kalma vakası o kadar yaygındır ki hatta büyük bir çoğunlukla büyü vakaları böyledir. Bize tanımadığımız kişiler de muska yapabilirler.

Bazı büyüler de yine tanımadığınız kişiler tarafından evde yaşayan birine yapılmış fakat sizi de etkiliyor olabilir. Eve yapılan büyüler oldukça can sıkıcıdır ve o hanede yaşayan hemen hemen herkesi olumsuz etkiler. Bazen bu büyüler o kadar şiddetli etki gösterirler ki hanedeki tüm bireylerin yaşamları kilitlenme noktasına gelir. O hanede yaşayanlar iş bulamazlar, eş bulamazlar, neye el atsalar sonuca ulaşmaz ellerinde kalır. Bu durum o kadar rahatsız edicidir ki bazı insanlar yaşadıkları evi satmayı ya da oradan taşınmayı düşünürler. Peki, evden taşınmak büyüyü bozar mı? Hayır ama etkisini oldukça hafifletir. Yine de iyi bir hocaya gidip bu büyüyü bozdurmak gerekir.

Bir eve yapılan büyü genellikle kara büyüdür. Kimse kimse için habersiz bir şekilde mutluluk büyüleri yapmaz. Bu büyüler büyük ihtimalle kısmet-nasip kapama büyüleri ve diğer şeytani büyülerdir. Büyük bir ihtimalle eve bir şey koymuşlardır ya da gözle görülmeyen bir şey sürmüş olabilirler. Eve yapılan büyülerin bazılarında eve bir şey koymazlar fakat kullandıkları materyalleri evin bahçesine ya da yakınında bir yere gömerler.

Eve koyulan büyü etkili midir sorusuna verilecek kesin bir evet ya da hayır cevabı yoktur. Bu tamamen muska yapacak kişinin beyin gücüne, maneviyatına ve becerisine kalmış. Daha önce çok güzel işe yaramış sevgi büyüleri yapılmıştır, fakat yaptığı işlemlerin hiç işe yaramadığını söyleyenlerin sayısı da hiç azımsanacak kadar değil. Bazılarının beyin gücü (halk dilinde hocalar için nefesi kuvvetli sözü kullanılır) fazla bazılarının az ya da hiç yoktur.

Eve yapılan büyülerde bazen şeytanın bile aklına gelmeyecek materyaller ya da büyü şekilleri kullanılır. Örneğin, bahçe kapınıza asılmış bir zincir ya da kilit (bazen bağlanmış bir ip) belki de büyülüdür. Nasip-kısmet bağlama büyüleri genellikle kilit ya da zincir gibi objeler kullanılarak yapılırlar. Büyüyü yapan kişi zinciri evinizin dışına koyar kilitler ve o kilidi açan anahtarı götürür. O anahtar kilidi açmadığı sürece nasip-kısmetin kapalı kalacağına inanılır. Tabi bu sadece eve yapılması muhtemel büyülere bir örnektir. Bu örneklerden binlercesi verilebilir.

Peki sizde ya da evinizden birinde büyü olup olmadığını nasıl anlayacaksınız? Gelin şimdi muska belirtilerine bir göz atalım ve sizde de bu belirtiler var mı ona bakalım.

Muska belirtileri:

Eğer evinize muska yapılmışsa bunun birçok belirtileri vardır fakat her büyünün belirtisi farklıdır. Büyü manevi bir hastalıktır ve her nasıl bir hastalığın belirtisiyle diğer hastalığın belirtisi farklı olursa büyüde de aynı durum söz konusudur. Ben elimden geldiğince en temel muska belirtilerini aşağıda sıraladım fakat yapılan büyünün çeşidine göre belirtiler de değişebilir:

Muska belirtileri:

 • Evin bereketinin olmaması

 • Hane içinde sürekli tartışma ya da kavga yaşanması

 • Evde yaşayanların huzursuz olması

 • Evdekilerin dışarı çıkmak istemesi

 • Evde duran kişilerin üzerlerinde ağırlık hissetmeleri

 • Evdeyken sürekli esneme

 • Eve girildiğinde sürekli yorgun hissetmek

 • Evdeyken rahat nefes alamamak

 • Evdeki genç kızın kısmetinin kapalı olması

 • Evde yaşayanların her girdikleri işte başarısız olmaları

 • Hanede iş kayıpları ya da boşanma olması

 • Gelen paranın geldiği gibi gitmesi haneye faydasız olması

 • Evden biriyle evlenen kişinin de kısmetinin kapanması

 • Evden çıkınca kendini daha iyi hissetmek

 • Haneden birine cin musallat olması

BURÇLAR ve BURÇ UYUMLARI

parlak zodiac.png

Muska tutar mı?

Her ne kadar bu konuda kesin ve net bir yargı, bilgi ya da bilimsel kanıt bulunmasa da bir çok insanın hatta benim görüşüme göre evet eve yapılan büyü tutar. Ve maalesef kötü amaçla yapılmış olsa bile tutmaktadır. Nasıl diye soracak olursak evrendeki zihinsel, ruhsal ve fiziksel çok katmanlı gerçekliğe beyin gücüyle müdahale etmek ne yazık ki mümkündür. Bu gün bir çoğumuzun bildiği “çift yarık deneyi” gibi bazı deneyler de düşüncenin maddeye etki ettiğini kanıtlamıştır.

Kara büyü insan oğlunun doğanın gizli negatif güçlerini eline alma çabasıdır. Evrende insan gözüne görünmeyen farklı bir zihinsel enerji boyutu vardır ve kara büyü de bu boyutta yapılır. Fakat, fiziksel aleme ait bazı görsel materyaller kullanılarak zihinsel enerji alemine dair görselleştirme yapılır. Peki kara büyü tutar mı? Cevap evet ve hayır. Tamamen kara büyüyü yapan kişinin becerisine ve beyin gücüne kalmış Tutturmayı başarabilecek kapasiteye sahipse tutar, aksi taktirde tutmaz.

Büyüler kara büyü ve beyaz büyü olmak üzere iki çeşittir. Beyaz büyüler genellikle yaşamımızda bulunmasını istediğimiz fakat bulunmayanları kendimize çektiğimiz büyü çeşitleridir. Zenginlik büyüsü, mutluluk büyüsü, barışma büyüsü gibi. Fakat bir de kara büyü gerçekliği vardır ki geçmişi çok eski devirlere dayanan bir pratiktir. Aslında kara büyü kelimesi İngilizce “curse” yani küfür anlamına gelir ve satanizmle ilişkilendirilir. Bazı kara büyüler bir insanı hayatını zehir edecek kadar etkili olabilirler.

Kara büyü içimizdeki hareketsiz güçlerle iletişimdir. Aslında her insanın bir büyücü olduğunu söyleyebiliriz. Çünkü herkes bir nevi iç dünyasıyla bağlantı içerisindedir ve farkında olmasa da uzaktan maddeye etki eder. Fakat, büyücü olarak adlandırdığımız kişiler bu güçlerle çok sık pratik yapmış ve güçlerini geliştirmiş kişilerdir. Evrendeki çekim yasası aslında bir büyüdür ve bilinçaltımızın çekme gücüyle ilgilidir. Büyücüler ise evrendeki bu çekim yasasını keşfetmiş ve bu güçlerini ilerletmiş kişilerdir.

Ücretsiz fal baktırmak ister misiniz?

Tarot falı bak

Tarotmatik.com

Kahve falı bak

kahvefalikursu.com

Rüya Tabirleri

Ruyoka.com

Büyüler çeşit çeşittir ve hemen hemen olmasını istediğimiz her şeye karşı muska yapmak mümkündür. Bağlama ve ayırma büyüleri, nasip-kısmet kapama, voodoo bez bebekleri büyüsü, Tarot kartlarıyla yapılan büyüler, domuz yağı kullanılarak yapılan büyüler, anahtar büyüsü, Allahın 99 ismiyle yapılan büyüler, vefkler, tılsımlar hatta bunların hiçbiri değil sadece okuma ya da beyin gücünün kendisiyle yapılan büyüler olmak üzere çeşit çeşittir. Esasında bunların hepsi beyin gücüne dayalı işlerdir.

Kara büyülerde en çok kullanılan sembol pentagram sembolüdür. Pentagram aynı zamanda şeytanın ayak izi olarak da tanınır. Kara büyü aleminin yöneticisi şeytandır ve bu yüzden aslında bu alanlara dalmak şeytanın kölesi olmak gibidir. Pentagram çizilerek yapılan tüm kara büyüler güçlerine güç katarlar. Çünkü şeytan daima bu büyüyü yapanın arkadaşı ve yardımcısıdır.

YORUMLAR:

bottom of page