top of page

KOYUN KALBİ BÜYÜSÜ

magic.jpg

Koyun kalbi büyüsü nedir?

Büyüler içinde en etkili olanlardan biri de koyun kalbi büyüsüdür. Bu büyü çeşidi genellikla aşk büyüsü olarak kullanılsa da bazen kalp sıkıştırma ya da benzeri işlemler için de kullanılabilir. Kalp kullanılmasının sebebi görselleştirmeyi güçlendirmedir. Genellikle, koyunun kalbinin aşık edilmek istenen kişinin kalbi olduğu düşünülür ve bu kalbe ya iğneler batırılır ya da kalp bazı materyaller aracılığıyla sıkılır. Eğer yapılan büyü kalp bağlama büyüsü ise koyunun kalbi iplerle bağlanabilir.

 

Koyun kalbi büyüsü ve diğer büyüleri yapan kişilerin yaptıkları en büyük hata büyüye sanki bazı materyallere işlem uygulamaktan ibaretmiş gibi yaklaşmalarıdır. Bu alem gizli sırların bulunduğu gizli ilimlerin alemidir ve yapılan hiçbir işlem yalnızca maddeye yapılan işlem değildir. Maddeye yapılan işlem yalnızca manevi olana etki etme çabasıdır. Koyunun kalbine yapılan işlem de matlubun kalbine etki etmeye yöneliktir. Büyü yapan kişi bu gerçeği öncelikle anlamalıdır.

Siz sevgili okuyucularıma belirtmek isterim ki büyü ilmini kötü amaçlarla kullanıp kara büyüye dönüştürenlerin manevi aleminde negatif enerji ve karanlık güçler hakim olmaya başlayacaktır. Koyun kalbi büyüsünde de bu kaide esastır. Bu büyü asla evli olan kişilere yapılarak yuvalar yıkılmamalıdır. Her ne kadar büyüyü kötü amaçlarına alet eden kişiler kara büyüyle hırslarının esiri olarak bir şeyler elde ettiklerini sansalar da bu ilim getirdiğinden çok götürür. Büyü ilmi iki tarafı keskin kılıç gibidir. Kötülük için kullanıldığında her verilen negatif enerjinin karşılığında büyüyü yapana da negatif sonuçlar getirecektir. Bu yüzden bu ilim öğrenildiğinde ne için kullanıldığına dikkat etmek gerekir.

Koyun kalbi büyüsü nasıl yapılır?

Koyun kalbi büyüsü yapmak için öncelikle bir koyun kalbi almanız gerekiyor. Koyun kalbinin alışından seansın başlamasına kadar her evrede bu kalbin büyü yapılacak kişinin kalbini temsil ettiğine inanmalı ve sürekli o kişinin resmine bakmalısınız. Hatta bazı sihirli sözler ve beyin gücünüzü arttıracak ifadelerle bu durumu pekiştirmelisiniz. Örneğin, Ahmet isminde biri için bir koyun kalbi aldığınızda “Ahmet, şu anda kalbin avuçlarımın içinde” gibi sözler söylemeli ve kalbe öncelikle manevi enerji yüklemelisiniz.

 

Her ne kadar koyun kalbi büyüsünün yalnızca aşk büyüsü olarak kullanıldığı sayılsa da çok kötü amaçlar için de kullanılabilir. Örneğin kalp sıkıştırma ya da kalp karartma veya mutsuzluk büyüleri gibi kötü işler için de kullanılabilir fakat çok tehlikelidir. Örneğin, kalp sıkıştırma büyüsü olarak kullanıldığında bu kalbi iplerle sıkmak bunu yaparken de o kişinin resmine bakmak ve “kalbini sıkıştırıyorum” gibi cümleler kurmak gerekir.

Koyun kalbi büyüsü ne zaman tutar?


Büyü ilminde başarılı olmak için hem maddi hem de manevi alem arasında yani bu iki boyutta yaşamak ve seyahat etmek şarttır. Bir başka deyişle büyüyü yapan her iki boyutu da algılayabilme yeteneğine sahip olmalıdır. Manevi alemi ve o alemin varlıklarını görüp tanımadan bu ilimde başarı elde etmek oldukça zordur çünkü bu ilmin iş görenleri ve hizmetlileri manevi alemin varlıklarıdır. Bu alem aslında yalnızca bir zihinsel enerji boyutudur ve elle tutulamaz alemlerdendir.

Sözü geçen büyü ilminde bir çok kişinin  az önemsediği bir başka konu da kuşkusuz inançtır. Kuşkusuz inanç halie hali fiziksel alemdeki “inanıyorum” sözüyle ifade edilebilecek kadar basit bir hal değildir. Hiçbir kuşku duymadan inanmak bir çoğumuzun yapamadığı fakat yaptığını sandığı şeydir. Zihinsel enerji boyutunda beyin inanmadığı hiçbir şeye emir vermez dolayısıyla olması istenen işe inanç yoksa o iş baştan olmaz. Büyü ilminde hangi iş yapılıyor olursa olsun hiçbir kuşku duymadan inanmak şarttır.

BURÇLAR ve BURÇ UYUMLARI

parlak zodiac.png

Koyun kalbi büyüsünde okunması gereken ayet ya da dualar:

Gerek Havas ilmi gerek diğer büyülerde duaların, ayetlerin ve esmaların önemi büyüktür. Koyun kalbinin kullanıldığı büyülerde genellikle Yasin suresi kullanılır. Çünkü sure-i Yasin Kuran'ın kalbidir. Onun da kalbi olan 51inci ayet de koyun kalbi büyülerinde oldukça sık kullanılır. Fakat diğer ayetler kullanılarak da bu büyüyü yapanlar vardır.

Ücretsiz fal baktırmak ister misiniz?

Tarot falı bak

Tarotmatik.com

Kahve falı bak

kahvefalikursu.com

Rüya Tabirleri

Ruyoka.com

YORUMLAR:

bottom of page