top of page

KISMET KAPAMA BÜYÜSÜ

magic.jpg

Kısmet kapama büyüsü nedir?

Kara büyüler içinde en tesirli olanlardan ve en çok rağbet görenlerdenn biri kısmet kapama büyüleridir. Her ne kadar bu büyüler genellikle bir kişinin aşk hayatındaki kısmetini kapatmaya yönelik olsalar da bazen işlerini kapamak için de yapılabilirler. Ne yazıkki oldukça etkilidirler ve bazen kişinin hayatını yaşanmaz hale getirebilirler.


Kısmet kapama büyülerinde genellikle kilit ve anahtarlar kullanılır. Bunun sebebi kilit ve anahtarların psikolojik olarak "açma-kapama" işlemleriyle özdeşleşmiş olması ve  kısmet kapama işlemlerinde görselleştirmeyi güçlendirmesidir. Bu büyüyü yapan kişi kilidi kapatırken o kişinin kısmetini kapattığını hayal eder, anahtarı ve kilidi bir daha asla kavuşamayacak şekilde birbirinden uzaklaştırır. Bazen her ikisi farklı bir akan suya bazen farklı bir mezara ya da aynı mezarın biri baş ucuna diğeri acak ucuna olacak şekilder gömülürler. Bu şekilde o kişinin kısmetinin kapatıldığına inanılır.


Kısmet kapama büyüsü nasıl yapılır?

Kısmet kapama büyüleri her ne kadar en çok kilit ve anahtar kullanılarak yapılıyor olsalar da bazen yumurta, domuz yağı, bez bebekler hatta Havas ilmi metodlarıyla da yapılabilir. Bir yumurtanın bir kişiyi temsil ettiği düşünülür ve o yumurta ya biz mezara ya da bir daha kimsenin kendisine ulaşamayacağı bir yere gömülür. Bu sebeple büyü yapılmış kişiye hiçbir nasibin de ulaşamaması düşünülür. Ya da bir kişinin bez bebeği yapılır ve tıpkı yumurta gibi o da bir yere gömülür ve bu kişi için ölene kadar bekarlık hedeflenir. Bu tip büyüler oldukça tehlikelidir ve yapılana olduğu gibi yapana da zarar getirir.


Havas ilminde ise kısmet kapana büyüsü yapmanın çok fazla yolu vardır. Bir kişiyi temsilen bir insan şekli çizilir ya da o kişinin ismi bir çembere alınır. Bu çember bir esma ya da dua ile bir satır şeklinde çevrelenir. Aslında Havas ilminde buna "duvar" denir. Bir başka deyişle, bu duvar kişinin kendisine yaklaşacak kısmetleri engelleyici gizli bir güçtür. İnsan gözüyle görülmez algılanmaz dokunulmaz hissedilmez fakat manevi boyutta çok büyük etki yapmaktadır.

BURÇLAR ve BURÇ UYUMLARI

parlak zodiac.png

Kısmet kapama büyüsü nasıl bozulur?

Kısmet kapama büyüsünü bozmanın en iyi yolu büüy yapılmış kişinin tüm malzemeleri bulup çıkarmasıdır. Fakat bazen büyü yapan kişiler bu malzemeleri öyle yerlere koyarlar ki büyü yapan kişi değil büyüyü yapanın kendisi bile asla bulamaz. Örneğin, bir akan suya atmak, mezara gömmek ya da çok uzak bir şehirde bir yere gömmek gibi. Elbette bu malzemeleri bulup çıkarmak bu durumda imkansızdır fakat yine de büyülü kimse evinde çok fazla Kuran okutarak kendisini bu büyülerden koruyabilir.


Ücretsiz fal baktırmak ister misiniz?

Tarot falı bak

Tarotmatik.com

Kahve falı bak

kahvefalikursu.com

Rüya Tabirleri

Ruyoka.com

Değişen dünyamızda internetin bize sağladığı kolaylıklar sayesinde 40 Yasin suresini evde okutmak artık eskisinden çok daha kolay. İnternetten bir video bulup yüksek sesle okutulması işe yarar mı diye sorarsanız evet işe yarar. Okutulan internetten de olsa Yasindir ve Kuran sesidir. Bu sesi hanedeki tüm odaların duyacağı şekilde açmak gerekir. Eğer evde yaşayanlar 40 Yasin suresini dinlerlerse büyü bozmanın tesiri daha etkili olur. Fakat dinlemezlerse ya da ara sıra dışarı çıksalar da bu seans işe yarar.

YORUMLAR:

bottom of page