top of page

KISMET BÜYÜSÜ

magic.jpg

Kısmet büyüsü nedir?

Adından da anlaşılacağı gibi kısmet büyüsü kısmetin açılması amacıyla yapan büyü çeşididir. Fakat, ne yazık ki bu büyü çeşidiyle ilgili çok büyük yanlış anlaşılmalar ve beklentiler bulunmaktadır. Tüm büyüler gibi kısmet büyüsü da yalnızca harf, isim, rakamları yazıp çizerek sonuç elde edilebilecek kadar basit bir ilim değildir. Hatta, bazıları bu büyüyü bir piyango bileti almadan önce yaptırabilecek kadar işi abartmaktadır.

Kısmet büyüsünün ne olduğunu ve nasıl olduğunu bu yazımda anlatarak siz okuyucularımın içinde bulunduğu yanılgıların farkına varmasını istiyorum. Tüm büyüler gibi kısmet büyüsünün de özünde Allah’ın taktiri, ruhani varlıkların etkisi ve bilinmeyen alemlerin, semaların ve yıldızların tesiri bulunmaktadır. Büyü sanıldığından çok daha karmaşık etkileri olan bir sanattır. Kısmet büyüsü ise diğer büyü çeşitleri gibi sizin için yalnızca bazı kapıları açar fakat bu kapılardan girip girmediğinize karışmaz.

Kısmet büyüsü yapıldığı anda etki etmez ve bu büyüyü yapan kişinin büyüye inanması ve sabırlı olması gerekmektedir. Kısmet büyüsü sizin için bir yerlerde bir şeyleri tetikler, onun tetikledikleri de başka bir şeyi tetikler. Tıpkı uzaklarda bir yerlerde sizin için bir kısmet kapısının açılması o kapının da başka bir kapıyı açması gibi dolaylı etkileri olacaktır. Fakat, size açılan bu kapılardan girmez ya da fırsatları kabul etmezseniz kısmet büyüsünün de size bir faydası olmaz. Bir başka deyişle, kısmet büyüsü yalnızca size fırsat sunar ve gerisine karışmaz.

Kısmet büyüsü de diğer büyüler gibi havas ilminin bir parçasıdır. Havas ilmiyle ilgili bilinmesi gereken en önemli konu bu ilmin etkisinin üç boyutta yaşanmasıdır. Birinci etkisi maddeye yani cesede, ikinci etkisi ruha ya da manevi aleme, son etkisi de her ikisine olan etkidir. Fakat, tüm bu etkileri sağlayabilmenin tek bir şartı vardır her üç boyutu da görmek, bilmek ve algılayabilmektir. Sadece kağıt üzerine şekil ya da sayılar yazmakla Havas ilminde başarı sağlanmaz.

Kısmet büyüsü nasıl yapılır?

Kısmet büyüleri genellikle kilit ve anahtar kullanılarak yapılsa da başka yapılma şekilleri de bulunmaktadır. Bu ilimde harfler, esmalar ve ayetler kullanılarak kısmet büyüsü de yapılabilir. Bir başka deyişle, yalnızca maddi alemi gören maddeci zekaya sahip kişi manevi alemi asla kavrayamaz. Oysaki, maddi alem buz dağının yalnızca görünen kısmıdır. Bu alemde zihinsel enerji hakimdir. Çirkin zikir (negatif düşünce) ve güzel zikir (pozitif düşünce) vardır. Her iki zikir de yaşamımızı şekillendirir ve fiziksel alemdeki gerçekliğimizi oluştururlar. Az önce bahsettiğim kuşkusuz inanç da bu manevi alemde önemlidir. Kuşkusuz olarak inandığımız her şey bizim için gerçekliğe dönüşür.

Ruhani varlıklar ve cinler eski devirlerde bu kelamları insanlara vermişlerdir. Bu kelamları bazı geometrik şekillerle birleştirmek ya da bu şekillerin içine hapsetmekle muskalar yapmış ve tılsımlar oluşturmuşlardır. Bazılarında kelamlar değil yalnızca sayılar kullanılmıştır fakat bu sayılarda da şifreler gizlenmiştir. Bu da havas ilmini zenginleştirmiştir. Tüm bu şifreli sözler ve sayılar birleştirilerek ve geometrik şekiller içerisine hapsedilerek kısmet büyüsü de yapılabilir.

Kısmet büyüsü işe yarar mı?

Kısmet büyüsü ve tüm büyüler aslında insan beyninin gücü ve gizli sırlarının bazı mucizeler oluşturmasından başka bir şey değildir. Peki, işe yarar mı? İşin ehli ve beyin gücü güçlü biri tarafından yapıldığında elbette işe yarayacaktır. Tüm bu beyin gücü bazı araç gereçler de kullanılarak bir arzunun görselleştirilmesiyle birlikte katlanır ve ilk başka zihinsel enerji boyutunda etki eder daha sonra maddeye (fiziksel aleme) etki edecektir.

BURÇLAR ve BURÇ UYUMLARI

parlak zodiac.png

Kısmet büyüsü ne zaman tutar?

Kısmet büyüsü yapanların bir çoğu bu büyü hakkında yeterince bilgi sahibe olmadan gereksiz beklentilere girmişlerdir. Bir piyango bileti almadan bir gün önce kısmet büyüsü yaptırmak gibi. Oysaki kısmet büyüsünün etki etmesi için zamana ihtiyacınız var. Bu büyü çeşidinde sizin için bir yerlerde kısmet tohumları ekilir ve bu tohumların büyümesi ve meyve vermesini beklemek zorundasınız. Özellikle kısmetinin kapalı olduğu bir konuda kısmet büyüsü yaparsanız kısmetini kapatan gerekçeler birer birer ortadan kalkacaktır. Bu büyü öncelikle kısmetini kapatan unsurlara saldırır ve onları yok etmeye başlar. Fakat bu ne kadar sürer? Duruma göre değişir, bazen bir ay, bazen bir yıl bazen on yıl.

Kısmet büyüsü yapan kişi şunu anlamalıdır ki bu ilim zihinsel enerji boyutunda gerçekleşen bir ilimdir. İşlerinizin olmamasına yol açan engellere karşı bazı durumlar tetiklenir, bu tetiklenenler de başka durumları ya da olayları tetiklerler. Dolayısıyla, bir türlü olmayan bir şeyin olması için tüm kapılar açılır. Peki bu her şey midir? O işin kesinlikle olmasını sağlar mı? Elbette hayır. Açılan kapılardan içeri girmedikçe ve size sunulan teklifleri kabul etmedikçe kısmet büyüsü hiçbir işinize yaramayacaktır.

Ücretsiz fal baktırmak ister misiniz?

Tarot falı bak

Tarotmatik.com

Kahve falı bak

kahvefalikursu.com

Rüya Tabirleri

Ruyoka.com

Yapacağınız her işe bu kural ve kaideleri bilerek girin. Kısmet büyülerine gelince bu alemde manevi enerjisi daha yüksek olanın her zaman kazanacağını anlamalısınız. Aynı zamanda her şeyi “kısmet” kategorisine alamayacağınızı da bilmelisiniz. Bir sınavı en şanslı olan değil en çok çalışan kazanır. Bu büyüyü bir sınavı geçmek için yaptırırsanız hayal kırıklığına uğrarsınız. Büyü yapacaksanız beklentilerinizde gerçekçi olmalı ve olmayacak duaya asla amin dememelisiniz.

YORUMLAR:

bottom of page