top of page

KİLİT BÜYÜSÜ

magic.jpg

Kilit büyüsü nedir?

Kilit büyüsü olarak adlandırılan bu büyü çeşidi aslında sadece açma ve kapama ile ilgili işler içindir. Kısmet açma, kısmet kapama işleri için çok sık kullanıldığı gibi bazen bir olayın olmaması için durumu kilitleme amacıyla da yapılabilir. Oldukça tesirli olan bu büyüde kilitlenmiş ya da olmaması gereken her ne ise bu büyü var oldukça asla olmaz. Sonuna kadar gelse de bir engele takılır ve ya iptal olur ya sürümcemede kalır.

Çok tesirli bir büyü çeşidi olan kilit büyüsü birbirine zıt iki farklı şekilde yapılır. Ya bir şeyin olmasını engellemek için kilitleme yapılır ya da kilitli olanın açılması için açma. Her ikisi de birbirine zıt büyülerdir. Kilit büyüsüyle kalp kilitleme, nasip kapatma, uçkur bağlama gibi büyüler yapılabilir. Kilitleme yapıldıktan sonra kilit ve anahtar bir daha asla kavuşmayacak (kilidi asla açmayacak) şekilde birbirinden uzaklaştırılırlar. Örneğin, filanın kalbini filana kilitledim diyerek kilitleme işlemi yapılır ve anahtar uzak bir yere götürülür hatta akan suya atılır. O anahtar o kilidi asla açmayacağına göre büyülü kişinin kalbinin büyü yapana  kilitlendiğine inanılır.

Kilit büyülerindeki mentalite bir kilidi açacak sadece bir anahtar olması ve bu anahtarın kilitle asla kavuşamayacağı şekilde uzaklaştırılmasıdır. Büyüyü yapan kişi birinin kalbini, şansını hatta uçkurunu kilitleyip anahtarını asla bulunmayacak bir yere atabilir. Hatta o kadar bulunmaz bir yere atabilir ki bir daha kendisi bile arasa bulamaz. Bazıları işi abartıp kilidi bir şehre anahtarı başka bir şehre götürürler.

Esasında kilit büyüsünde kullanılan kilit dişiyi onu açan ya da kapayan anahtar ise erkeği temsil ettiğinden bu büyü genelde bir kadın bir erkeği bağlayan işlerde de kullanılabilir. Mesela filan kişinin kalbini, uykusunu, uçkurunu sadece filan kişiye bağlıyorum diyerek de bu büyü yapılabilir. Çok tesirli bir büyüdür ve seans sonunda kilitleme işlemi yapıldığı andan itibaren tesiri başlar. Büyülenmiş kilit büyü yapılan kişinin yakınlarında bir yerde ise tesiri daha kuvvetli olacaktır.

Kilit Büyüsü için kullanılacak kilit çok iyi seçilmelidir. Tek anahtar girişli olmalı ve eski bir kilit olursa tesir daha fazla olur fakat yeni olduğu taktirde de büyü tutar. Aynı zamanda seçilmiş kilidin başka bir anahtarı varsa bu başka kişide ise de büyünün tutmama ihtimali vardır. Burada esas şudur: Tek kilit ve bu kilidi açan tek anahtar olmalı ve bu anahtar büyü yapan kişide olmalıdır.

Bağlama ile ilgili işlerde kullanılabileceği gibi bu büyü ayırma işlerinde de çok başarılıdır. Bu durumda kilit açılır, anahtar kilitten ayrılır hatta birbirinden çok uzak yerlerde tutulursa büyüyle ayrılmış kişiler asla kavuşamazlar. Bu son derece tesirli fakat bir o kadar da tehlikeli bir büyüdür. Kilit ve anahtar başka birinin eline geçerse büyük zararlar doğurur.

Kilit büyüsü tehlikeli midir?

Sevgili Ziyaretçiler,

Kilit büyüsü çok eski zamanlardan beri kullanılan çok tesirli bir büyü çeşididir ve doğru yapılmadığında tamamen ters dönüp istenilenin olması yerine istenmeyenin olmasını bile sağlayabilir. Bu büyüyü sadece  yukarıda tarif ettiklerime dayalı yapılırsa tesir etmez çünkü her büyünün kendine ait okunması gereken tılsımlı sözcükleri ya da Kuranı Kerimden okunması gereken sureleri vardır. Sadece iki anahtarın birbirine kilitlenmesi ile bu büyü tutmaz ve büyünün tutması için mutlaka güçlü bağlama sureleri ve bazen Allahın 99 isminin hatta ruhanilerin yardımları gerekmektedir.

Bu büyü yapılmadan önce hedef iyi belirlenmeli, anahtarların kimi temsil edeceği de önceden seçilmelidir. Anahtarlar asla birbirine karıştırılmamalı ya da kimi temsil ettiği unutulmamalıdır aksi taktirde ters tepki verebilir. Ayrıca anahtarların nerede saklanacağı da önceden belirlenmelidir. Seanstan sonra kilit büyü yapılmış kişiden uzaksa etkisi hafif olur fakat o kişinin yaşadığı yerde bir mezarlığa ya da evinin yakınında bir yere gömülürse tesir daha fazla olacaktır. Ayrıca bu büyü çift taraflı etkisi olan bir büyüdür ve sadece tek tarafa etki etmez. Bu büyüyü yapan kişi kendinde de karşı tarafa daha fazla bağlanma olduğunu hissedecektir.

Kilit büyüsü hakkında:

Kilitler psikolojik anlamda kapatma ve kilitleme anlamı çağrıştırırlar ve büyücülükte görselleştirmede bu çok önemlidir. Tüm rüyaların ucunu cinselliğe bağlayan Sigmund Freud’e göre rüyada kilit çukur olmasından dolayı kadını, anahtar ise uzun şeklinden dolayı erkeği temsil eder (phallic symbol). Dolayısıyla, bu büyü çeşidi genellikle kadın-erkek ile ilgili kilitleme durumlarına uygundur. Buradaki mantık şudur: bir kilidi sadece bir anahtar açar ve o anahtar kilidi kapatıp gitmiştir. Kilit, o anahtar tarafından açılmadığı sürece hep kilitli kalacaktır.

 

Kilit büyülerine karşı çok dikkatli olmamız gerekir. Çünkü bu büyüler öyle yerlere koyulabilirler ki. Mesela evinizin bahçe kapısına ya da evinizin karşısındaki başka bir evin kapısında bi yerlere. Büyüyü yapan kişinin amacı bu kilidi size mümkün olduğu kadar yakın bir yerde muhafaza etmektir. Bazen siz bilmeseniz de karşı komşunuzun kapısındaki kilit size yapılmış bir büyü olabilir.

Kilit büyüsü bazen bir anahtar ve kilit ile yapılır fakat bazen buna ilaveten bir zincir kullanılır. Zincirin iki ucu birbirine yaklaştırılır ve bir asma kilitle kapatılır. Bu tip büyüler genellikle bir işin olmaması ya da çıkmaza girmesiyle ilgili işler için yapılır. Bazı kilit büyüleri o kadar tesirli olabilir ki tüm kapılar size kapanır, bütün yolların sonu çıkmaz sokaktır. Bu durum size tanıdık geliyor mu? O zaman siz de bir kilit büyüsünün kurbanı olabilirsiniz.

BURÇLAR ve BURÇ UYUMLARI

parlak zodiac.png

Kilit büyüsü nasıl bozulur?

Kilit büyüsünü bozmak için güvenilir ve işin ehli bir hocaya gitmeniz gerekse de her zaman buna gerek yoktur. Öncelikle eğer yapılan büyüde kullanılan kilidin bir an önce bulunup evden çıkartılması gerekir. Fakat bu her zaman bu kadar kolay değildir. Kilit bulunmayan bir yerde muhafaza ediliyor olabilir. Kilit büyüsü yapan kişi kilidi evinizin bahçesine ya da yakınlarda bir yere gömmüş de olabilir. Fakat üzülmeyin, bu durumda da bu büyüyü bozmanın bir çaresi var.

Kilit büyüsünü bozmanın en garanti yollarından biri de o evde bütün duvarların duyabileceği şekilde 40 Yasin suresi okutup yanına bir sürahi su koymaktır. Bu sudan hanede yaşayan herkesin içmesi sağlanacağı gibi su kapı eşiğine dökülür ve tüm hane bireylerinin bu suyun üzerinden geçmesi sağlanır. Bu seans bir kere yapıldığında hanede büyük rahatlama hissedersiniz. Fakat en az 3 ya da 7 kez tekrarlanmalıdır.

Ücretsiz fal baktırmak ister misiniz?

Tarot falı bak

Tarotmatik.com

Kahve falı bak

kahvefalikursu.com

Rüya Tabirleri

Ruyoka.com

Değişen dünyamızda internetin bize sağladığı kolaylıklar sayesinde 40 yasini evde okutmak artık eskisinden çok daha kolay. İnternetten bir video bulup yüksek sesle okutulması işe yarar mı diye sorarsanız evet işe yarar. Okutulan internetten de olsa Yasindir ve Kuran sesidir. Bu sesi hanedeki tüm odaların duyacağı şekilde açmak gerekir. Eğer evde yaşayanlar 40 yasini dinlerlerse büyü bozmanın tesiri daha etkili olur. Fakat dinlemezlerse ya da ara sıra dışarı çıksalar da bu sean işe yarar.

YORUMLAR:

bottom of page