top of page

KARA BÜYÜ TUTAR MI?

magic.jpg

Kara büyü tutar mı?

Kara büyü insan oğlunun doğanın gizli negatif güçlerini eline alma çabasıdır. Evrende insan gözüne görünmeyen farklı bir zihinsel enerji boyutu vardır ve kara büyü de bu boyutta yapılır. Fakat, fiziksel aleme ait bazı görsel materyaller kullanılarak zihinsel enerji alemine dair görselleştirme yapılır. Peki kara büyü tutar mı? Cevap evet ve hayır. Tamamen kara büyüyü yapan kişinin becerisine ve beyin gücüne kalmış Tutturmayı başarabilecek kapasiteye sahipse tutar, aksi taktirde tutmaz.

Büyüler kara büyü ve beyaz büyü olmak üzere iki çeşittir. Beyaz büyüler genellikle yaşamımızda bulunmasını istediğimiz fakat bulunmayanları kendimize çektiğimiz büyü çeşitleridir. Zenginlik büyüsü, mutluluk büyüsü, barışma büyüsü gibi. Fakat bir de kara büyü gerçekliği vardır ki geçmişi çok eski devirlere dayanan bir pratiktir. Aslında kara büyü kelimesi İngilizce “curse” yani küfür anlamına gelir ve satanizmle ilişkilendirilir. Bazı kara büyüler bir insanı hayatını zehir edecek kadar etkili olabilirler.

Peki büyü gerçekten tutar mı? Her ne kadar bu konuda kesin ve net bir yargı, bilgi ya da bilimsel kanıt bulunmasa da bir çok insanın hatta benim görüşüme göre evet büyü tutar. Ve maalesef kötü amaçla yapılmış olsa bile tutmaktadır. Nasıl diye soracak olursak evrendeki zihinsel, ruhsal ve fiziksel çok katmanlı gerçekliğe beyin gücüyle müdahale etmek ne yazık ki mümkündür. Bu gün bir çoğumuzun bildiği “çift yarık deneyi” gibi bazı deneyler de düşüncenin maddeye etki ettiğini kanıtlamıştır.

Ne yazık ki her şeyin birbirine bağlı olduğu içinde yaşadığımız çok katmanlı evrende bazı insanlar insan beyninin bu gücünü keşfetmiş ve bu enerji ağına etkide bulunabilmektedirler. Evet, tahmin ettiğiniz gibi bu konuda uzmanlaşmış kişiler büyücülerdir. Bazı büyücüler manevi alemi çok yakından tanımakta ve bu alemin kurallarını bilmektedirler. Evrendeki bu çok katmanlı sistemin bir noktasında yapılacak bir değişiklik sistemi bütünsel anlamda etkileyebilmektedir. Büyücüler, ya da muska yapan şahıslar olarak tanıdığımız hocalar aslında bu sisteme girerek bir parçayı değiştirir gibi sistemin bütününe etkide bulunabilecek güçteki kişilerdir. Elbette tüm bunları bilimsel olarak ıspatlamak mümkün değildir çünkü bilim beş duyu organımızla hissedemediğimiz hiçbir alanda ıspat yapamaz.

Evrendeki bu enerji akışı büyü ile etkilenebilir, olmayan bir parça eklenebilir, olan çıkartılabilir, büyü öğrenilebilir ve dünyayı etkileyebilir. Fakat, büyünün içsel ve 5 duyu organımızla algılayamadığımız manevi alemin bir çalışması olduğunu da aklımızdan çıkarmamalıyız. Dolayısıyla, büyü yapacak güce erişebilmek için öncelikle bu alemi tanımalı ve ona hükmetmeyi öğrenmeliyiz. Her alemin kuralları olduğu gibi manevi alemin de kuralları vardır ve oyunu bu alemin kurallarına göre oynamalıyız.

Kara büyü nasıl tutar?

Kara büyü içimizdeki hareketsiz güçlerle iletişimdir. Aslında her insanın bir büyücü olduğunu söyleyebiliriz. Çünkü herkes bir nevi iç dünyasıyla bağlantı içerisindedir ve farkında olmasa da uzaktan maddeye etki eder. Fakat, büyücü olarak adlandırdığımız kişiler bu güçlerle çok sık pratik yapmış ve güçlerini geliştirmiş kişilerdir. Evrendeki çekim yasası aslında bir büyüdür ve bilinçaltımızın çekme gücüyle ilgilidir. Büyücüler ise evrendeki bu çekim yasasını keşfetmiş ve bu güçlerini ilerletmiş kişilerdir.

Büyüler çeşit çeşittir ve hemen hemen olmasını istediğimiz her şeye karşı büyü yapmak mümkündür. Bağlama ve ayırma büyüleri, nasip-kısmet kapama, voodoo bez bebekleri büyüsü, Tarot kartlarıyla yapılan büyüler, domuz yağı kullanılarak yapılan büyüler, anahtar büyüsü, Allahın 99 ismiyle yapılan büyüler, vefkler, tılsımlar hatta bunların hiçbiri değil sadece okuma ya da beyin gücünün kendisiyle yapılan büyüler olmak üzere çeşit çeşittir. Esasında bunların hepsi beyin gücüne dayalı işlerdir.

Kara büyü internetten yemek tarifi bakar gibi muska tarifine bakıp uygulayarak yapılacak bir uygulama değildir. Bu alanda ilerlemiş kişiler daha önce çok çalışmış ve manevi alemlerine ve zihinlerine hükmetmeyi öğrenmiş kişilerdir. Aynı zamanda semboller dilini, dört elementi, astrolojide hangi gezegenin saati olduğunu ve hangi işi hangi saatte yapmaları gerektiğini çok iyi bilirler. Kara büyü asla balıklama dalınacak bir alan değildir. Bu işte ilerlemek isteyen kişi yavaş yavaş ilerlemeli öncelikle manevi alemi tanımalıdır.

 

Kara büyülerde en çok kullanılan sembol pentagram sembolüdür. Pentagram aynı zamanda şeytanın ayak izi olarak da tanınır. Kara büyü aleminin yöneticisi şeytandır ve bu yüzden aslında bu alanlara dalmak şeytanın kölesi olmak gibidir. Pentagram çizilerek yapılan tüm kara büyüler güçlerine güç katarlar. Çünkü şeytan daima bu büyüyü yapanın arkadaşı ve yardımcısıdır.

Kara büyü zararlı mıdır?

Kötülük var olduğu sürece, iyi olmuştur. Zıtlığın tarihi insanlığın tarihi kadar eskidir. Dolayısıyla, kara büyü zararlı mıdır sorusunun cevabı evet. Çünkü yapılan her kötü işin karşılığında evren size bir kötülük sunacaktır. Evrendeki etki-tepki yasasının gereği de budur. Kara büyü karanlık dünyanın işidir ve yaptığınız zaman da sizi karanlığa çekecektir. Kara büyü belki de tutacak ve size istediğinizi verecektir fakat bununla birlikte mutlaka yanında bir negatif enerji hediyesi getirir.

 

Kara büyü kötü bir sanattır ve bir takım insanlar tarafından doğa üstü güçleri ortaya çıkarmak için kullanılır. Özellikle satanistler tarafından oldukça sevilir. Aslında bu büyü çeşidi size bir şey kazandırmamakla birlikte kötü ruhları ve yaşamınızdaki negatif enerjiyi güçlendirir ve kesinlikle uzak durmanız gereken karanlık bir alandır. Kara büyünün geçmişi de karanlıktır ve bir çok dinde uygulanmıştır. Yapanlar daima arzularına ulaştıkları halde cezalarını da bulmuşlardır.

Kara büyü karanlık bir sanat olduğundan içimizdeki karanlığı besler ve bu işlerle çok uğraşanlarda bu karanlık o kadar büyür ki iç dünyalarındaki pozitif enerjiyi bile yok edebilir. Bir kişi kara büyü yaparak çok para kazanıyor olabilir, ya da bu büyünün cazibesine kapılıp bazı arzularına erişebilir. Fakat iç dünyası o kadar kararmıştır ki yaşamında hiçbir pozitif durum kendisini bulmaz. Kara büyü kesinlikle uzak durulması gereken bir pratiktir.

BURÇLAR ve BURÇ UYUMLARI

parlak zodiac.png

En etkili kara büyüler hangileridir?

Kara büyünün birçok çeşidi olmasına rağmen bazı çeşitleri diğerlerine göre daha tesirlidir. Bu büyüler genellikle karanlık mekanlara ya da mezarlıklara gömülürler. Mezarlığa gömmenin zihinsel enerji alemindeki manası “sonsuza kadar” dır. Eğer bir ayrılık kara büyüsü yapılır temsil ettiği kişilerin objelerinin biri bir mezarlığa diğeri başka bir mezarlığa gömülürse bunun manası bu iki kişinin asla kavuşmamasıdır. Mezarlığa gömülen kara büyüler genellikle en tesirli olanlarıdır.

En tesirli kara büyüler aynı zamanda en güçlü görselleştirme yapılmış olanlarıdır. Görselleştirme zihinsel anlamda gerçekleşmesi istenilen şeyin görsel bir biçimde fiziksel hayatta uygulanmasıdır. Örneğin, ayrılık kara büyüsü yapılacak 2 kişinin birer bez bebeği yapılır ve bu bez bebekler birbirinden çok uzak yerlere götürülür. Biri bir şehirde mezarlığa diğer ise başka bir şehirde mezarlığa gömülürse bu kişilerin asla birleşemeyeceklerine inanılır. Görselleştirme burada bebeklerle yapılır. Aslında o bebeklerin o kişileri temsil ettiği bilinçaltına söylenir hatta bebeklere isim bile koyulur. Bebekler temsil ettikleri kişiye ne kadar benzetilirse kara büyünün tesiri o kadar fazla olur.

Ücretsiz fal baktırmak ister misiniz?

Tarot falı bak

Tarotmatik.com

Kahve falı bak

kahvefalikursu.com

Rüya Tabirleri

Ruyoka.com

YORUMLAR:

bottom of page