top of page

KARA BÜYÜ NEDİR?

magic.jpg

Kara büyü nedir?

İçinde bulunduğumuz evren çok katmanlı enerji ağında içinde barındırdığı her şeyi birbirine bağlar. İnsan zihninin izole olarak algıladığı her şey aslında bu evrensel bütünlüğün bir parçasıdır. Dolayısıyla, bir nesnede ya da bu ağın bir noktasında yapılan bir değişiklik enerji ağının bütünselliğini etkiler. Kara büyünün ne olduğuna gelince, kara büyü bazı zihinsel ve ruhsal enerjileri devreye geçirerek tüm bu bütünsel enerji ağında değişikliklere yol açmaktır.

Kara büyü içimizdeki hareketsiz güçlerle iletişimdir. Aslında her insanın bir büyücü olduğunu söyleyebiliriz. Çünkü herkes bir nevi iç dünyasıyla bağlantı içerisindedir ve farkında olmasa da uzaktan maddeye etki eder. Fakat, medyum ya da büyücü olarak adlandırdığımız kişiler bu güçlerle çok sık pratik yapmış ve güçlerini geliştirmiş kişilerdir. Evrendeki çekim yasası aslında bir büyüdür ve bilinçaltımızın çekme gücüyle ilgilidir. Büyücüler ise evrendeki bu çekim yasasını keşfetmiş ve bu güçlerini ilerletmiş kişilerdir.

Evrendeki bu enerji akışı kara büyü ile etkilenebilir, olmayan bir parça eklenebilir, olan çıkartılabilir, kara büyü öğrenilebilir ve dünyayı etkileyebilir. Fakat, büyünün içsel ve 5 duyu organımızla algılayamadığımız manevi alemin bir çalışması olduğunu da aklımızdan çıkarmamalıyız. Dolayısıyla, kara büyü yapacak güce erişebilmek için öncelikle bu alemi tanımalı ve ona hükmetmeyi öğrenmeliyiz. Her alemin kuralları olduğu gibi manevi alemin de kuralları vardır ve oyunu bu alemin kurallarına göre oynamalıyız.

Kara büyünün bir çok çeşidi vardır. Bazıları çağırma ve davet etme büyüleri, bazıları uzaklaştırma büyüleri, bazıları ise kilitleme büyüleridir. Bu kara büyülerde amaç bir şeyi kendine yakınlaştırma, kendinden uzaklaştırma ya da bir yerde sabit hareketsiz kalmasını sağlamadır. Genellikle zenginlik, para ve şöhret için yapılan büyüler davet etme büyüleridir. Aslında burada yapılan şey zenginliği beyin gücüyle kendine çekmekten başka bir şey değildir.

Kara büyüler çeşit çeşittir ve hemen hemen olmasını istediğimiz her şeye karşı büyü yapmak mümkündür. Bağlama ve ayırma büyüleri, nasip-kısmet kapama, voodoo bez bebekleri büyüsü, Tarot kartlarıyla yapılan büyüler, domuz yağı kullanılarak yapılan büyüler, anahtar büyüsü, Allahın 99 ismiyle yapılan büyüler, vefkler, tılsımlar hatta bunların hiçbiri değil sadece okuma ya da beyin gücünün kendisiyle yapılan büyüler olmak üzere çeşit çeşittir. Esasında bunların hepsi beyin gücüne dayalı işlerdir.

Küyü yapmadan önce şu kesinlikle bilinmelidir ki nasıl her ilacın bir etkisi varsa bir de yan etkisi bulunmaktadır. Kara büyü de böyledir. Yapılana olduğu gibi yapan kişiye de etki eder. Tıpkı tarafı keskin kılıç gibidir. Hatta bu işe yetenekli olmayan kişilerin yaptığı seansların tamamen ters dönüp kendine zarar vermesi olasılığı da bir hayli fazladır. Bazı kişiler her ne kadar uğraşırlarsa da büyü hem etki etmez hem de kendine döner. Birçok kişi aşık etme büyüsü yapıp karşı tarafı aşık edemediği gibi kendisi daha çok aşık olmuştur. Bu tamamen yapılan işlemi yarım yamalak ya da tam anlamıyla bilmeden yapmaktan dolayıdır ya da beyin gücünün tesirsiz olmasındandır.

Kendini bu işe adamış bir çok büyücü içsel güçlerini geliştirme ve içine girdiği alemi daha yakından tanımak için astral seyahati kullanır. Astral seyahat bedenle ruh arasındaki bağlantıyı bir süreliğine koparmaktır. Fakat, bunu yapabilmek hiç kolay değildir. Çünkü astral seyahat için bilinçli olma durumundan bilinçsiz olma durumuna geçiş süreci arasında çok ince bir kapı bulunur. Büyücü, bu kapıdan geçmeyi başarırsa diğer aleme geçecek ve bedeninden bir süreliğine ayrılacaktır.

Astral seyahat yapan kişi fiziksel alemi bir süreliğine terk eder ve fiziksel alemin tüm kuralları artık sona ermiştir. Örneğin, bu alemde yer çekimi yoktur. Maddenin içinden geçilebilir. Hatta zaman algısı tamamen yok olmuştur. Fiziksel vücudunuzun olmadığı alemde duvardan geçip komşunuzun evine girebileceğiniz gibi denize girip saatlerce kaldığınızda da boğulmazsınız. Çünkü vücudunuz sizinle değildir ve bedeninize zarar veren hiçbir şey bu alemde size zarar veremez. Bu aleme gitmeyi başaran kişi artık bağlantısını kurmuştur ve tek yapması gereken bu iletişimi korumak ve geliştirmek olmalıdır.

Kara büyü nasıl işe yarar?

Evrendeki etki-tepki yasası gereği evrene verdiğimiz her hareketin kendisine eş değerde fakat farklı bir hareketle karşılaşırız. Bir deney yapmak isterseniz, yolda giderken birine gülümseyin, bu hareketin karşılığında mutlaka karşı bir hareket göreceksiniz. Size ya geri gülümseyecektir, ya surat asacaktır ya da daha farklı bir tepki verecektir. Kısacası, insanlara yaptığımız her hareketin karşılığında onlardan bir hareket alırız. İşte insan beyni ve bilinçaltı da bu şekilde davranmaktadır. Verdiğiniz her enerjinin karşılığında o bilinçaltından enerji alırsınız.

İnsan beyni ve düşünce gücü aynı zamanda bir büyü ve kehanet yaratabilir. Düşünceleriniz genellikle kehanete dönüşürler. Eğer “çok şanssızım” derseniz ve buna gerçekten inanırsanız, haklısınız çok şanssızsınızdır. Fakat gerçekten çok şanslı bir insan olduğunuza inanıyor ve “çok şanslıyım” diyorsanız bütün işlerinizin yolunda gittiğini de görürsünüz. Aslında kendi iç dünyanızda tekrar ettiğiniz her söz, her düşünce yaşamınızda yarattığınız bir kehanettir. Aslında kara büyü yapan kişi de beyin gücünü kullandığı bazı araç gereçlerle görselleştirerek bir kehanet oluşturmaktan başka bir şey yapmaz, işin özeti budur.

Kara büyü etkili midir?

Kara büyü etkili midir sorusuna verilecek kesin bir evet ya da hayır cevabı yoktur. Bu tamamen büyü yapacak kişinin beyin gücüne, maneviyatına ve becerisine kalmış. Daha önce çok güzel işe yaramış sevgi büyüleri yapılmıştır, fakat yaptığı işlemlerin hiç işe yaramadığını söyleyenlerin sayısı da hiç azımsanacak kadar değil. Burada suçlanması gereken yalnızca sizin yeteneğiniz. Bazılarının beyin gücü (halk dilinde hocalar için nefesi kuvvetli sözü kullanılır) fazla bazılarının az ya da hiç yoktur.

Beyin vücudumuzda kollarımız ya da bacaklarımız gibi kolay kontrol altına alabileceğimiz bir organ değildir. Kollarımızla her istediğimizi kolay yapabiliriz fakat beyinle her şeyi yapmak oldukça zor. Ne yazık ki beyin gücünün fazla olması bir çoğu için doğuştan gelen Allah vergisi bir durum. Nasıl güzel şarkı söylemek bazılarımız için mümkünse beyin gücü konusunda da durum aynı. Eğer bu alanda yeteneğiniz yoksa baştan bu işe girmemeniz mantıklı. Aksi taktirde yalnızca vaktinizi harcarsınız.

Beyin gücünün fazla olduğunu nasıl test edebilirsiniz? Bazı ufak tefek örnekler vermek istiyorum. Örneğin, beyin gücü yüksek olan kişilerin nazarı çok kolay değer, çünkü nazar halk dilinde dikkatli bakış olarak adlandırılsa da tamamen beyinden gönderilen enerjidir. Nazarınız çok kolay değiyorsa bu beyninizin aslında objelere uzaktan etki edebildiğinin bir göstergesi.

Aslında düşüncelerimizle her gün büyü yapar ve kehanetler oluştururuz fakat bunun farkına varmayız. Beyin gücü her insanda bir nevi mevcuttur, bazılarında çok fazla bazılarında azdır. Düşüncelerinizi, enerjinizi ve dikkatinizi bir alana bir noktaya yoğunlaştırdığınızda yaşamınızın o alanında mutlaka değişime yol açarsınız. Bu gücü amaçlarımıza ulaşmak için kullanabilirsek beyin gücümüzle her şeyi kendimize çekebiliriz.

BURÇLAR ve BURÇ UYUMLARI

parlak zodiac.png

En etkili kara büyüler hangileridir?

Kara büyünün birçok çeşidi olmasına rağmen bazı çeşitleri diğerlerine göre daha tesirlidir. Bu büyüler genellikle karanlık mekanlara ya da mezarlıklara gömülürler. Mezarlığa gömmenin zihinsel enerji alemindeki manası “sonsuza kadar” dır. Eğer bir ayrılık kara büyüsü yapılır temsil ettiği kişilerin objelerinin biri bir mezarlığa diğeri başka bir mezarlığa gömülürse bunun manası bu iki kişinin asla kavuşmamasıdır. Mezarlığa gömülen kara büyüler genellikle en tesirli olanlarıdır.

En tesirli kara büyüler aynı zamanda en güçlü görselleştirme yapılmış olanlarıdır. Görselleştirme zihinsel anlamda gerçekleşmesi istenilen şeyin görsel bir biçimde fiziksel hayatta uygulanmasıdır. Örneğin, ayrılık kara büyüsü yapılacak 2 kişinin birer bez bebeği yapılır ve bu bez bebekler birbirinden çok uzak yerlere götürülür. Biri bir şehirde mezarlığa diğer ise başka bir şehirde mezarlığa gömülürse bu kişilerin asla birleşemeyeceklerine inanılır. Görselleştirme burada bebeklerle yapılır. Aslında o bebeklerin o kişileri temsil ettiği bilinçaltına söylenir hatta bebeklere isim bile koyulur. Bebekler temsil ettikleri kişiye ne kadar benzetilirse kara büyünün tesiri o kadar fazla olur.

Ücretsiz fal baktırmak ister misiniz?

Tarot falı bak

Tarotmatik.com

Kahve falı bak

kahvefalikursu.com

Rüya Tabirleri

Ruyoka.com

YORUMLAR:

bottom of page