top of page

KARA BÜYÜ NASIL YAPILIR?

magic.jpg

Kara büyü nasıl yapılır?

Kara büyü ile ilgili ilk bilmeniz gereken içine girmek istediğiniz bu alemin 5 duyu organımızla algıladığımız fiziksel alemden çok farklı yalnızca bir enerji alemi olduğudur. Kara büyü yapmak isteyenlerin yanılgıya düştükleri genellikle bu enerji alemini iyi tanıyamamak ve anlayamamaktır. Bu alem fiziksel anlamda bağlı olduğumuz alem değil zihinsel enerji ile bağlı olduğumuz bir boyuttur. “Büyü yapmak” olarak adlandırdığımız eylem ise bu aleme hükmetmek ve etki etmektir.

Kara büyü internetten yemek tarifi bakar gibi muska tarifine bakıp uygulayarak yapılacak bir uygulama değildir. Bu alanda ilerlemiş kişiler daha önce çok çalışmış ve manevi alemlerine ve zihinlerine hükmetmeyi öğrenmiş kişilerdir. Aynı zamanda semboller dilini, dört elementi, astrolojide hangi gezegenin saati olduğunu ve hangi işi hangi saatte yapmaları gerektiğini çok iyi bilirler. Kara büyü asla balıklama dalınacak bir alan değildir. Bu işte ilerlemek isteyen kişi yavaş yavaş ilerlemeli öncelikle manevi alemi tanımalıdır.

Yazımın devamını okumadan önce şunu bilmelisiniz ki kara büyü kötü bir sanattır ve eski devirlerden beri insanların (özellikle satanistler)  içlerindeki doğa üstü güçleri çıkarmak için kullanılır. Bu büyü çeşidi size hiçbir şey kazandırmamakla beraber kötü ruhları ve yaşamınızdaki negatif enerjiyi besler. Bu negatif enerji bu işlerle uğraşanlar için o kadar güçlü hale gelir ki hiçbir işleri yolunda gitmez, kısmetleri ve şansları kapanır, ayakları sürekli dolanır. Yapanlar daima cezalarını bulmuşlardır.

Kısacası, kara büyü içimizdeki karanlığı besler ve bazen bu karanlık o kadar büyür ki yaşamımızda asla iyi şeylerle karşılaşmayız. Kara büyü içimizdeki güneşi ve pozitif enerjiyi sabote eden bir alandır. Bu sayfayı okumaya devam etmeden önce bunları bilmenizi istedim ve yazımda size sadece kara büyü hakkında genel bilgiler sunacağım, asla bir kara büyü tarifi vermeyeceğim. Çünkü kara büyü kesinlikle uzak durulması gereken bir pratiktir.

Kara büyülerde en çok kullanılan sembol pentagram sembolüdür. Pentagram aynı zamanda şeytanın ayak izi olarak da tanınır. Kara büyü aleminin yöneticisi şeytandır ve bu yüzden aslında bu alanlara dalmak şeytanın kölesi olmak gibidir. Pentagram çizilerek yapılan tüm kara büyüler güçlerine güç katarlar. Çünkü şeytan daima bu büyüyü yapanın arkadaşı ve yardımcısıdır.

Kötülük var olduğu sürece, iyi olmuştur. Zıtlığın tarihi insanlığın tarihi kadar eskidir. Dolayısıyla, kara büyü zararlı mıdır sorusunun cevabı evet. Çünkü yapılan her kötü işin karşılığında evren size bir kötülük sunacaktır. Evrendeki etki-tepki yasasının gereği de budur. Kara büyü karanlık dünyanın işidir ve yaptığınız zaman da sizi karanlığa çekecektir. Kara büyü belki de tutacak ve size istediğinizi verecektir fakat bununla birlikte mutlaka yanında bir negatif enerji hediyesi getirir.

Kara büyü içimizdeki hareketsiz karanlık güçlerle iletişimdir. Aslında her insanın bir büyücü olduğunu söyleyebiliriz. Çünkü herkes bir nevi iç dünyasıyla bağlantı içerisindedir ve farkında olmasa da uzaktan maddeye etki eder. Fakat, büyücü olarak adlandırdığımız kişiler bu güçlerle çok sık pratik yapmış ve güçlerini geliştirmiş kişilerdir. Evrendeki çekim yasası aslında bir büyüdür ve bilinçaltımızın çekme gücüyle ilgilidir. Büyücüler ise evrendeki bu çekim yasasını keşfetmiş ve bu güçlerini ilerletmiş kişilerdir.

Kara büyü insanları nasıl etkiler?

Büyünün çok çeşidi vardır fakat kara büyüler bunlardan en korkunç olanlarıdır. Kara büyü yapılan kişilerin hayatı yaşanmaz hale bile gelebilir. Öyle kara büyüler vardır ki hem yapılan kişiyi, hem ailesini hem de kendinden doğan çocukları olumsuz etkileyebilir.  Bazen bir kara büyü bir haneye komple yapıldıysa o hanedeki herkes etkilendiği gibi hanedekilerle evlenenler bile bu büyüden etkilenebilir. Kulağa bu kadar korkunç gelen kara büyünün elbette yapan için de olumsuz etkileri vardır.

Kara büyüler yapılırken genellikle siyah renkli malzemeler kullanılır ve bu malzemeler karanlık yerde saklanır veya bir mezara gömülür. Mezara gömülen büyülerde daima “ölene kadar” teması vardır. Örneğin, karı kocanın ayrılması için yapılan kara büyülerde genellikle kadını ve erkeği temsil eden iki obje vardır ve bu objelerin biri bir mezarı ayağına diğeri baş ucuna gömülür, ya da her ikisi de farklı mezarlıklara gömülür. Bu objeler nasıl bir daha birleşemiyorlarsa karı kocanın da bir daha asla birleşememek üzere ayrılacaklarına inanılır. Kara büyülerin çoğunun mezara gömülmesi etkilerinin ölene kadar olmalarını sağlamaktır.

Büyü yapmadan önce şu bilinmelidir ki nasıl her ilacın bir etkisi varsa bir de yan etkisi bulunmaktadır. Büyü de böyledir. Yapılana olduğu gibi yapan kişiye de etki eder. Tıpkı tarafı keskin kılıç gibidir. Hatta bu işe yetenekli olmayan kişilerin yaptığı seansların tamamen ters dönüp kendine zarar vermesi olasılığı da bir hayli fazladır. Bazı kişiler her ne kadar uğraşırlarsa da büyü hem etki etmez hem de kendine döner. Birçok kişi aşık etme büyüsü yapıp karşı tarafı aşık edemediği gibi kendisi daha çok aşık olmuştur. Bu tamamen yapılan işlemi yarım yamalak ya da tam anlamıyla bilmeden yapmaktan dolayıdır ya da beyin gücünün tesirsiz olmasındandır.

Kara büyünün birçok çeşidi olmasına rağmen bazı çeşitleri diğerlerine göre daha tesirlidir. Bu büyüler genellikle karanlık mekanlara ya da mezarlıklara gömülürler. Mezarlığa gömmenin zihinsel enerji alemindeki manası “sonsuza kadar” dır. Eğer bir ayrılık kara büyüsü yapılır temsil ettiği kişilerin objelerinin biri bir mezarlığa diğeri başka bir mezarlığa gömülürse bunun manası bu iki kişinin asla kavuşmamasıdır. Mezarlığa gömülen kara büyüler genellikle en tesirli olanlarıdır.

En tesirli kara büyüler aynı zamanda en güçlü görselleştirme yapılmış olanlarıdır. Görselleştirme zihinsel anlamda gerçekleşmesi istenilen şeyin görsel bir biçimde fiziksel hayatta uygulanmasıdır. Örneğin, ayrılık kara büyüsü yapılacak 2 kişinin birer bez bebeği yapılır ve bu bez bebekler birbirinden çok uzak yerlere götürülür. Biri bir şehirde mezarlığa diğer ise başka bir şehirde mezarlığa gömülürse bu kişilerin asla birleşemeyeceklerine inanılır. Görselleştirme burada bebeklerle yapılır. Aslında o bebeklerin o kişileri temsil ettiği bilinçaltına söylenir hatta bebeklere isim bile koyulur. Bebekler temsil ettikleri kişiye ne kadar benzetilirse kara büyünün tesiri o kadar fazla olur.

Gerçek kara büyüler:

Kimseye asla tavsiye etmediğim büyü çeşidi olduğundan yüzeysel olarak bu konudan bahsedeceğim. Bu büyüyle birinin hayatını zehir edebilir hatta yaşanmaz hale getirebilirsiniz. Fakat, kara büyü işine girişmeden önce evrendeki etki-tepki yasasını da asla unutmamalısınız. Evrene verdiğiniz her enerjiye eş değerde ve onun tam tersi bir enerji size geri dönecektir. Bir başka deyişle, yaptığınız kara büyünün tesirine eş değerde negatif enerji de size geri dönecektir. Bu yüzden asla girişmemeniz gerektiğini tekrar tekrar hatırlatmak isterim.

Kara büyüler çeşit çeşittir. Kötü şans kilidi, uçkur bağlama, karı koca ayırma gibi bir sürü çeşidi bulunmaktadır. Birine kötü şans getirip bütün işlerini ters çevirmek istiyorsanız bunu bir asma kilitle, bez bebeklerle ya da seçtiğiniz büyünün tarzına uygun kullanacağınız araç gereçlerle yapabilirsiniz. Ya da karı kocayı ayırma büyülerinde bez bebekler gibi asma kilitleri de kullanabilirsiniz. Bu tip büyülerde kullanılacak araç gereçlerin genellikle siyah renkli olması tavsiye edilir.

Vudu bebekleri büyüsü (büyülü bebekler):

Afrika kökenli bu büyü çeşidinde voodoo ismi verilen bez bebekler öncelikle yaratılır. Bu bebeklerin bir kişiyi temsil ettiğine inanılır ve bebeğin başına ne gelirse o kişinin de başına aynısının geleceğine inanılır. Örneğin, bebek yakılırsa bebeği temsil eden kişinin de yanacağına inanılır. Bebek para içine gömülürse kişi bu inanışa göre zengin olur. Hatta karı kocanın bebekleri yapılır ve birbirine ters bağlanır. Vudu inanışına göre ters bağlanan karı koca bebeklerinden sonra bu karı kocanın arası açılmaya başlar.

BURÇLAR ve BURÇ UYUMLARI

parlak zodiac.png

Ücretsiz fal baktırmak ister misiniz?

Tarot falı bak

Tarotmatik.com

Kahve falı bak

kahvefalikursu.com

Rüya Tabirleri

Ruyoka.com

YORUMLAR:

bottom of page