top of page

KALP BAĞLAMA BÜYÜSÜ

magic.jpg

Kalp bağlama büyüsü nedir?

Kalp bağlama büyüsü aşk büyüleri içinde en tesirli olan büyülerdendir. aynı zamanda en çok rağbet görenleri de denilebilir. Yer yüzünde büyü yaptıran her 10 kişiden belki de 7 tanesi kalp büyüsü ya da diğer aşk büyülerine yönelmektedir. Bu büyü çeşitleri her kültürde ve her toplumda en çok arzu edilen büyü çeşitleridir.


Kalp bağlama büyülerinde genellikle bir koyun ya da koç kalbi kullanılsa da bazen bu büyüler hiçbir materyal kullanılmadan yalnızca Havas İlmi çerçevesinde bazı esmalar, ayetler ve geometrik şekiller kullanılarak da yapılabilir. Elbette büyü ilmi oldukça sonsuz seçenek sunmaktadır ve bazı kişiler bu büyüyü yumurta hatta ceviz kullanarak da yapabilmektedir.

 

Kalp bağlama büyüsü yapan kişiler bazı konularda büyük yanılgılara düşmektedirler. Bu büyü çeşidi yalnızca bazı materyalleri kullanmaktan ibaretmiş gibi düşünmektedirler ve zihinsel enerjinin önemini görememektedirler. Tüm büyülerde olduğu gibi kalp bağlama büyüsünde de Allah'ın taktiri ve ruhanilerin etkisi bulunur. Olmayacağı varsa bir iş büyü de yapılsa olmayacaktır.

  

Kalp bağlama büyüsü yapma işine girişenler mutlaka bilmelidir ki bu alem bir zihinsel enerji alemidir ve zihinsel enerjisi güçlü olan daima her işinde muvaffak olur. Fiziksel alemde maddeleşmiş olan objeleri kullanmaktaki amaç bile görselleştirme yaparak zihinsel ve ruhsal aleme etki etmektedir. Örneğin, koyun kalbine saplanan iğnelerin aslında matlubun kalbine düşen aşk ateşi kıvılcımları olduğuna inanmak gerekir. Fakat, buradaki inanç koşulsuz inançtır ve ağızla zikredilen inanç kadar basit değildir.

Kalp bağlama büyüsü nasıl yapılır?


Her ne kadar kalp bağlama büyüsünün yalnızca aşk büyüsü olarak kullanılması amaçlansa da bu büyü kötü amaçlar için de kullanılabilir. Örneğin, karı kocayı ayırma, kalp sıkıştırma ya da kalp karartma veya mutsuzluk büyüleri gibi kötü işler için de kullanılabilir fakat çok tehlikelidir. Örneğin, kalp sıkıştırma büyüsü olarak kullanıldığında bu kalbi iplerle sıkmak bunu yaparken de o kişinin resmine bakmak ve “kalbini sıkıştırıyorum” gibi cümleler kurmak gerekir.

Kalp bağlama büyüsünde eğer bir hayvanın kalbi kullanılıyorsa erkek için koç kadın için koyun kalbi alınır ve bu kalpler birbirine bağlanırsa çok daha tesirli olur. Manevi ilimlerde bir kişiyi temsil eden objelerin başına ne gelirse o kişilerin başına da aynısının geleceğine inanılır. Bazı insanlar kalp bağlama büyüsünde çok acımasız olmakta ve koyun kalbini kor içine gömmek gibi çok daha kötü büyüler yapmaktadırlar. Bu büyülerden mutlaka uzak durun, çünkü yapılanın kalbine kor ateş düşür yapanın kalbine de aynı acıyı düşürecektir.

Kalp bağlama büyüsü ne zaman tutar?

Büyülerin tutması için zamana ihtiyaç vardır çünkü bir büyü düşünce tohumları ekmek gibidir. Fakat kalp bağlama büyüsü bu duruma biraz istisna olabilir. Büyük bir ihtimalle en fazla 1 hafta içerisinde hatta daha kısa sürede tutar. Kalp bağlama büyüsünün etkisi 3 boyutta gerçekleşir. Birinci boyut maddeye (cesede) ikinci boyut ruha yani manevi aleme üçüncüsü de her ikisine olan etkidir. Fakat, tüm bu etkileri sağlamanın tek bir şartı bulunur her üç boyutu da görmek, bilmek ve algılayabilmektir. Bu boyutları algılayamayan kişilerin büyüleri tutmaz.

BURÇLAR ve BURÇ UYUMLARI

parlak zodiac.png

Kalp bağlama büyüsünde okunması gereken ayet ya da dualar:

Ücretsiz fal baktırmak ister misiniz?

Tarot falı bak

Tarotmatik.com

Kahve falı bak

kahvefalikursu.com

Rüya Tabirleri

Ruyoka.com

Sadece maddi alemi görebilen maddeci zekaya sahip kişi manevi alemi asla kavrayamaz ve bu kişiler tüm büyü çeşitlerinden uzak durmalıdır. Çünkü, içinde bulunduğumuz maddi alem buz dağının yalnızca görünen kısmıdır. Bu alemde zihinsel enerji hakimdir. Kötü zikir (negatif düşünce) ve güzel zikir (pozitif düşünce) vardır. Her iki zikir de yaşamımızı şekillendirir ve fiziksel alemdeki gerçekliğimizi oluştururlar. Az önce değindiğim kuşkusuz inanç da bu manevi alemde önemlidir. Kuşkusuz olarak inandığımız her şey bizim için gerçekliğe dönüşür. 

YORUMLAR:

bottom of page