top of page

İKİ KİŞİYİ BİRBİRİNDEN AYIRMA BÜYÜSÜ

magic.jpg

İki kişiyi birbirinden ayırma büyüsü:

İki kişiyi birbirinden ayırma büyüleri adından da anlaşılacağı üzre birbirinden ayrılması arzu edilen kişilere yapılır. Bu büyülerde genellikle partnerlerin her birini temsil eden bir obje kullanılır. Örneğin iki yumurtanın biri bir partneri diğeri diğer partneri temsil edecek şekilde bu objeler birbirinden uzaklaştırılır, 2 farklı mezara gömülür ya da farklı yerlerde muhafaza edilir. Bu işlemi yaptıktan sonra bu iki kişinin yollarının asla kesişmeyeceğine ve asla kavuşamayacaklarına inanılır.


Bu büyü bazen 2 bez bebekle ya da Havas ilmiyle de yapılabilir. Eğer bez bebek kullanılıyorsa her iki kişiyi temsil eden ve o kişilere benzeyen bez bebekler yapılır. Bu bebeklere konuşulur onlara isimleri söylenir. Daha sonra bebekler birbirinden uzak yerlerde muhafaza edilir. Bebekler asla yan yana gelmeyeceği için bu kişilerin de asla kavuşamayacağına inanılır. Havas ilminde ise bazı güçlü isim ya da esmalardan iki kişinin isminin arasına duvar niteliğinde bir satır yazı yazılır. Bu kişiler bu duvarların asla farkına varamaz, duvarları göremez fakat ilişkilerinde bu manevi ayrılık duvarının etkisini mutlaka hissederler.


İki kişiyi birbirinden ayırma büyülerinde genellikle her iki tarafı da temsil eden çift objeler kullanılır. Her iki partneri temsil eden bez bebekler, iki kişiyi temsil eden 2 yumurta ya da bir kilit ve bir anahtar kullanılması gibi. Aynı zamanda kara büyü sınıfına girmesinden dolayı genellikle pis kokulu bohur ya da malzemeler kullanılır. Örneğin, 2 kişiyi temsil eden bez bebekleri sırf sırta çevirip aralarına domuz yağı, idrar ya da pis kokulu bir malzeme sürülmesi gibi. Bu büyüden sonra bu kişiler birbirine karşı soğur ve uzaklaşırlar.


İki kişiyi birbirinden ayırma büyülerinde uygulanan bir başka teknik de bu objelerin birbirinden uzaklaştırılması ve bir daha kavuşamayacak şekilde imha edilmesidir. 2 kişiyi temsil eden 2 yumurta örneğin biri bir şehirde diğeri başka bir şehirde mezarlığa gömülürse burada “ölene kadar birleşememe” teması yatar. Bazen de bu objeler ters ya da sırt sırta verilerek beraber bir mezara gömülürler. Bu şekilde yapıldığında ise genellikle “ölene kadar soğukluk ya da ten uyumsuzluğu” teması içerirler. Bu büyü kara büyüler içinde en kötülerindendir ve yapana da zarar getirir.

Bazen iki kişiyi birbirinden ayırma büyüsü yalnızca resimden, havas ilmini kullanarak harfler sayılar esmalar ve tüm bunları geometrik şekiller içine hapsederek de yapılabilir. Bu tekniklerde kullanılan geometrik şekiller genellikler her iki kişinin ismini bir dairede ya da şekil içinde hapsedecek şekilde tasarlanır. Geometrik şeklin sınır çizgileri aslında bu kişilerin arasındaki manevi duvarlardır. Bu kişiler farkında olmasa da bu geometrik şekillerin hiçbir noktası birbiriyle kesişmez ve bu yüzden kavuşmaları konusunda daima engellerle karşılaşırlar ve tıpkı kesişmeyen geometrik şekillerin duvarları gibi bu kişilerin de yolları asla kesişmez ya da eğer zaten karı-koca iseler ortak bir noktada uzlaşamaz veya aynı evde farklı dünyaların insanları gibi yaşarlar. Bazen de yataklarını ya da odalarını ayırırlar.

İki kişiyi birbirinden ayırma büyüsü nasıl yapılır?

Ayrılık büyüsü yapan kişiler bazen bu işte abartıya kaçmakta ve çok acımasız olmaktadırlar. Büyü ile bir ayrılık duvarı örmenin de aksine tiksinti ve soğukluk duvarı örerler. Örneğin, 2 bez bebeğin sırt sırta çevrilerek aralarına domuz yağı ya da sidik gibi kötü kokulu bir şey sürerek karı koca arasını açmaları gibi. Hatta Havas ilmini bile tüm bu kötü yöntemlere alet etmişlerdir. Örneğin, her iki partnerin ismini Havas ilmiyle yazıp aralarına domuz yağıyla bir çizgi çekmek gibi. Tüm bu yöntemler en etkili iki kişiyi birbirinden ayırma yöntemleridir.


Bazı ayırma büyüleri kilit ve o kilidi açan anahtar kullanarak yapılır. Kilit daima kadını anahtar ise erkeği temsil eder. Kilit ve anahtar birbirinden ebediyyen kavuşamayacakları şekilde uzak yerlere atılır ya da gömülürlerse bu partnerlerin asla kavuşamayacaklarına inanılır.Tüm bu iki kişiyi birbirinden ayırma büyülerinde objeleri birbirinden uzaklaştırma metodları kullanılmaktadır. Hatta eşler arasında cinsel soğukluk büyüleri de bu metodlarla yapılabilir. Örneği bir kilit ve anahtarı asla birbirleriyle eşleşmeyecek şekilde açık tutularak birbirlerinden uzaklaştırılır. “O anahtar o kilidi açmadığı sürece Ahmet ile Ayşe arasında asla cinsel birleşme olmasın” tarzında bir kasem okunur. 

İki kişiyi birbirinden ayırma büyüsünün belirtileri nelerdir?

İki kişiyi birbirinden ayırma büyüsüne maruz kalmış eşler ya da sevgililer her ne kadar kendileri için  örülmüş bu gizli tiksinti duvarını göremeseler de ilişkileri boyunca hissederler. Bu büyünün en belirgin belirtileri: karı koca arasında cinsel çekim olmaması, erkeğin eve gelmek istememesi, hane içinde sürekli kavga ve tartışmaların yaşanması ve evde huzursuz olması gelir. Kendisinde bu büyünün belirtilerini hisseden kişi en yakın zamanda işin ehli bir hocaya başvurmalı ve bu büyüyü bozdurmalıdır.

BURÇLAR ve BURÇ UYUMLARI

parlak zodiac.png

İki kişiyi birbirinden ayırma büyüsü ne zaman tutar?

İki kişiyi birbirinden ayırma büyüsü yapmak tıpkı tohum ekmek gibidir ve bu büyü çok tesirli olsa da zamanla etki eder. Her nasıl bir tohum ekip bunun büyümesi yeşermesi ve meyve vermesini beklemek gerekiyorsa iki kişiyi birbirinden ayırma büyülerinde de zamana ihtiyaç vardır. 1 hafta sonra evlenecek bir çift için bu büyüyü yapan kişi başarılı olmayacaktır. Fakat, iki kişiyi birbirinden ayırma büyüsü yapan kişiler her zaman her büyünün de tutmayacağını bilmelidirler. Büyü ilimlerinde medyumik hassasiyetin ötesinde Allah'ın taktiri yatmaktadır.

Ücretsiz fal baktırmak ister misiniz?

Tarot falı bak

Tarotmatik.com

Kahve falı bak

kahvefalikursu.com

Rüya Tabirleri

Ruyoka.com

YORUMLAR:

bottom of page