top of page

GİDENİ GERİ GETİRME BÜYÜSÜ

magic.jpg

Gideni geri getirme büyüsü nedir?

Gideni geri getirme büyüsü adından da anlaşılacağı üzre gitmiş ya da terk etmiş sevgiliyi geri döndürme amacıyla yapılan bir büyü çeşididir. Fakat bu tip büyülerde beklentilerde gerçekçi olmak gerekmektedir. Giden kişi aslında terk etmiş olduğu partnerle arasında zihinsel bir ayrılık duvarı örer ve gideni geri getirme büyüsündeki amaç bu zihinsel ayrılık duvarını yıkmaktır. Bu büyünün diğer kavuşma büyülerine göre daha tesirli yapılması ve yapılacak her işlemin bu ayrılık duvarını yıktıktan sonra yapılması gerekir.


Bir çok kişi gideni geri getirme büyüleri hakkında bazı eksik bilgiye sahiptir ve gerçekçi olmayan beklentiler içerisindedir. Öncelikle, bir partner kesin ve net bir şekilde diğer partnere sırtını dönmüş ve ayrılığı kafasına takmışsa yapılacak büyüde bunun tam tersi işlemler kullanılmalı. Örneğin, manevi ayrılık duvarı öncelikle kaldırılmalı ve her iki partneri temsil eden objeler sırt sırta değil yüz yüze bakacak şekilde dizayn edilmelidir. Manevi boyutta bu dizaynın gücü ve etkisi o kadar yüksektir ki karşı tarafı adeta geri dönmek ya da aramak için tetikler.


Fakat şunu baştan bilmelisiniz ki gideni geri getirme büyüsü iki durumda işe yaramaz ve ne yazık ki bir çok medyum bu konudan kimseye bahsetmemektedir. Birinci durum, gideni geri getirmek istediğiniz kişi zaten birine deli gibi aşıksa sizin yaptığınız büyünün etkisinin onun aşkından çok daha yüksek etkili olması gerekir ki bu çok zordur, burada vazgeçmeniz daha doğru. İkinci durum karşı tarafın manevi duvarı çok kalın olabilir. Bu kişilere büyü tutmaz büyü tutmadığı gibi bu kişilerin fallarını bile falcılar göremezler. Yani gideni geri getirme büyüsünün her zaman ve herkes için işe yaramayacağını anladıysanız yazıyı okumaya devam edebilirsiniz.

Büyü yapan bir çok büyücü ya da medyum bazı gerçekleri es geçmekte ya da büyü yaptırmak isteyen kişilere bilinçli olarak söylememektedir. Bunlardan biri büyünün mutlaka tutacağı yalanıdır. Hiçbir büyünün tutmasının garantisi yoktur çünkü büyü ilminde Allah'ın taktiri gizlidir. Gideni geri getirme büyüsü gibi bir çok büyü vakasında önce kişinin durumuna bakılır ve işin oluru olup olmadığı tespit edilir. Bir büyücü tıpkı manevi doktor gibi çalışmalıdır. Her nasıl kurtulması mümkün olmayan bir hasta için ilaç yazılmaz ise manevi alemde de işler böyledir. Büyücü işe başlarken bu iş olmaz diyebilmelidir.

Gideni geri getirme büyüsü nasıl yapılır?

Gideni geri getirme büyüsünün çok fazla çeşitleri olmasına rağmen hemen hemen hepsinde ortak bir şey vardır: iki obje kullanılır. Bunun sebebi her objenin bir partneri temsil etmesi ve hangi objenin hangi partneri temsil ettiğinin önceden belirlenmesi. Baştan savma yapılan gideni geri getirme büyülerinde başarı sağlayamazsınız. Bu ufak ayrıntılara dikkat edilmesi gerekiyor. Eğer iki yumurta kullanıyorsanız her iki yumurtanın üzerine isim yazın ve hangi yumurta kimi temsil ediyor bunu bilin. Çünkü bu yumurtalar (ya da kullanılan objeler) görselleştirme içindir ve görselleştirmede neyim kimi temsil ettiğinin bilinmesi çok önemlidir.

Büyü ilimlerindeki bir diğer ayrıntı ise bu objelerin başına ne gelirse her iki partnerin de başına aynısının geleceğine inanç konusu. Evet, aslında tüm aşk hatta ayrılık büyülerinin özü budur. Örneğin, 2 yumurta kullanılması ve bu yumurtaların birbirine ömür boyu temas edeceği bir mezara gömülmesi işlemlerinde iki partnerin sonsuza kadar beraber olması hedeflenir. Bunun tam tersi 2 yumurtadan birinin mezarın bir ucuna diğerinin diğer ucuna gömülmesi işleminde ise bu iki kişinin ebediyyen ayrı kalacağı yollarının asla kesişmeyeceği inancı vardır. 

Gideni geri getirme büyüsünde kullanılan kasem ve tılsımlı sözcüklerin önemi:

Büyü ilminde kelamların, sözlerin kısacası ağızdan çıkanların önemi anlatmakla bitmez. Ağzımızdan çıkan her söz inanarak çıkıyorsa bizim için kehanet oluşturur ve gerçeğe dönüşür. Büyü yaparken de bunu asla unutmamalıyız. Muska pratiklerini gerçekleştirdiğimiz bu alemle ilgili Es-Seyyid Süleyman El-Hüseyni’nin Havas’ul Havas ve Kenzül Havas kitabında belirttiği bir paragraftan alıntı yapmak istedim:


“Sözleri ruhsuz bedenler yani cesetler olarak düşün yani cansız cesetleri hali işte bu cesetlere ruh vermek sözlerin insan dilinden kelam olarak çıkışıdır. Ama bu çıkışın mertebeleri ve kudretleri farklı farklıdır. Buna da kelam ilmi derler. Eğer sen hakkıyla dilden çıkan sözlere ruh yüklersen ve bu duyum mecazi anlamdadır, bu yükleyişle onu kudretlendirebilirsen o kelamla amaçladığın etkiyi hemen elde edersin. Çünkü kudretlendirilmiş ruhlar yüklenmiş sözler etki sahibidirler ve etkileyici olmasının yanında etkileyicileri de harekete geçirirler”


Yukarıdaki paragrafı ben kendime göre açıklayayım. Kelam ilmi diyerek bahsettiği aslında kullandığımız sözlerdir. Kullandığımız her söz içimizdeki zihinsel alemden gelen enerjinin kelime olarak ağzımızdan çıkmış formudur. Bu sözler inanıldıkları zaman gerçeğe yani kehanete dönüşürler. Dolayısıyla inanarak söylediğimiz her şeye dikkat etmeliyiz. Bu da aslında havas ilmi yani muskanın beyin gücü enerjisiyle bağlantılı olduğunu bize anlatır. Muska yaparak elde ettiğimiz her şeyi aslında beyin gücümüzle elde ederiz.

BURÇLAR ve BURÇ UYUMLARI

parlak zodiac.png

En tesirli gideni geri getirme büyüsü:

En tesirli gideni geri getirme büyüsülerinden biri kuşkusuz bez bebeklerle yapılan büyüdür. Bunun sebebi bez bebek büyüsünde görselleştirmenin diğerlerine göre daha güçlü olmasıdır. Afrika büyüsü ya da voodoo büyüsü olarak da bilinen bez bebek büyüsü aslında sadece gideni geri getirme büyüsünde değil hemen hemen tüm büyü çeşitlerinde kullanılır. Bu büyüde inanç bir kişiyi temsil eden bir bez bebek yaratılması ve o bebeğin başına gelecek her şeyin o kişinin başına geleceğidir.


Bunun dışında gideni geri getirme büyüsü Havas ilmi aracılığıyla da yapılır. Havas ilminde kullanılan esmalar, harfler, dualar ve bunların geometrik şekiller içerisine hapsedilmesi insan zihninin idrak edemeyeceği kadar büyük tesir yapabilmektedir. Havas ilminde o kadar büyük sırlar gizlidir ve bu sırları yalnızca bu ilmi yapan kişiler bilirler. Bu geometrik şekillerde "hapsolma" ya da bunun tam zıttı ayrılık duvarı çekme gibi işlemler uygulanır. Genellikle tüm büyülerde bu teknik vardır. Bir büyüyü yapan kişi 2 kişinin ismini ya bir geometrik şeklin içine hapseder ya da onları iki farklı şekle hapsederek asla kavuşamamalarını sağlar. Çünkü iki farklı şekle hapsedilen resimlerin birbiriyle kesişen hiçbir noktası yoktur dolayısıyla bu kişilerin yolllarının da asla birleşmeyeceğine inanılır.


Şu ana kadar farketmiş olmalısınız ki tüm bu büyüler gibi aşk büyüleri de beyin gücü ve bazı materyalleri kullanarak bu gücün görselleştirilmesinden başka bir şey değildir. Fakat, şunu asla unutmamalısınız eğer beyin gücünü yani beyninizi kontrol etme yeteneğiniz veya uzaktan cisim ya da kişilere etki etme yeteneğiniz az ise bu büyülerin hiç biri tutmayacaktır. Büyü yapma aşamasına geçebilmek için öncelikle kendinizi bu manevi zihinsel enerji boyutunda geliştirmelisiniz. Bu alanda kendinizi geliştirmeyi başardıktan sonra büyüleriniz tutar.

Ücretsiz fal baktırmak ister misiniz?

Tarot falı bak

Tarotmatik.com

Kahve falı bak

kahvefalikursu.com

Rüya Tabirleri

Ruyoka.com

Sevgili ziyaretçiler,


Bir başka bahsetmek istediğim bir konu da bir çoğunun büyüyü internetten yemek tarifine bakar gibi yaparak sonuç beklemesi ve ne kadar büyük hata yaptıklarını görememesidir. Bu ilim yalnızca bazı malzemeleri kullanarak başarı elde edilebilecek bir ilim değildir. Büyü ilimlerinde Allah'ın taktiri ve ruhanilerin arka plandaki çalışmaları bulunur. Zihinsel enerji boyutuna etki edemeyen kişiler büyü ilimlerinden fayda görmeyecekleri gibi zarar bile görebilirler.


Büyü ilminde yapacağınız her işe bu kural ve kaideleri bilerek girin. Gideni geri getirme büyülerine gelince bu alemde manevi enerjisi daha yüksek olanın her zaman kazanacağını anlamalısınız. Yani bir kadıne deli gibi aşık olan bir erkeği kendinize büyüyle gideni geri getirmek çok zordur. Çünkü aşk mitolojik bir duygudur ve o erkek aslında manevi anlamda o kadının kalbinde hapsolmuştur. Ne kadar büyü yaparsanız yapın aşkı çok güçlü bir erkeği kendinize gideni geri getirmek imkansızdan da öte olabilir. Büyü yapacaksanız beklentilerinizde gerçekçi olmalı ve olmayacak duaya asla amin dememelisiniz.

YORUMLAR:

bottom of page