top of page

EN ETKİLİ BÜYÜLER

magic.jpg

En etkili büyüler hangileridir?

Büyüler eski devirlerden bu yana bir çok insana cazip gelmiştir. İnsanların “büyü” olarak adlandırdığı şey aslında beynin zihinsel enerji boyutundaki çekim gücünü kullanarak uzaktan birine ya da objelere etki etme çabasından başka bir şey değildir.

 

İnsan beyni ve düşünce gücü o kadar güçlüdür ki bir şeye inandığı zaman kehanet yaratabilir. İnandığımız her şeyi farkında olmasak da beynimizle enerji aleminde kendimize çekeriz. Büyüde de durum bundan farksızdır fakat görselleştirme kullanırız. Genellikle iki objeyi birbirine yakınlaştırır ya da bağlarız. Bunun tam zıttı ayırma büyülerinde ise bu objeleri bir daha asla birleşemeyecekleri yerlere atarız (ayrı mezarlara gömmek, ayrı şehirlere atmak gibi). Büyüler ise bu işlemin tam tersi objeleri birleştirerek yapılır.

 

Peki en etkili büyüler hangileridir? Kaç çeşit büyü vardır? Hangi araç gereçleri kullanırız ve neler yapmamız gerekir? Bunların hepsini bu yazımda size anlatacağım.

En etkili büyü çeşitleri:

Birçok büyü çeşidi vardır. Büyüler eski devirlerden beri insanların ilgisini çekmiştir ve bir çok kültürde farklı büyüler çeşitleri uygulanmıştır. Bu yazımda tüm bu büyülerin en etkili olanlarından bahsedeceğim.

 

Büyüler çeşit çeşit olmasına rağmen hepsinde ortak nokta görselleştirmedir. Hangi büyüyü yaparsanız yapın büyünün görselleştirmesi esastır. Kullanılan malzemeler görselleştirmeyi güçlendirmek içindir.

Bez bebek büyüsü (Voodoo):

Belki de tüm büyü çeşitlerinin tartışmasız şampiyonu ve en etkili olanı bez bebek büyüsüdür. Bu büyü çeşidi aynı zamanda Afrika Büyüsü olarak da adlandırılır fakat Hindistan'da da çok yaygın kullanılan bir büyüdür.

Hemen hemen hepimiz küçükken izlediğimiz bir Hint filmi sahnesinde birinin elindeki bez bebeğe iğne batırdığını ve başka birinin de acı çektiğini görmüşüzdür. İşte bu filmlerde anlatılan Voodoo bebekleriyle yapılan büyüler o kadar yaygındır ki artık bu kültürlerin bir parçası olmuş filmlere bile yansımıştır.

 

Bu büyüde inanç bir kişinin bebeğinin yaratılmasından sonra bu bebeğin başına ne gelirse o kişinin başına da onun geleceğidir. Örneğin bebek para dolu bir bohçada saklanırsa kişinin işleri açılır hayatına daha çok para girer, ya da bebeğin ayakları bağlanırsa kişini hayattaki ilerleyişi durur, bebeğin bacağına bir iğne saplanırsa bu kişi bacak ağrısı çeker. Buna benzer bir şekilde bu bebeğe ne yapılırsa o bebeğin temsil ettiği kişinin başına da aynısının geleceğine inanılır. Bu yüzdendir ki bu bebeklerin çok iyi saklanması ve istenmeyen kişilerin eline geçmemesi gerekir. Bu tarz büyüde Müslümanların kullandığı şey genellikle balmumudur fakat büyü tarzındaki mentalite aynıdır. Bez bebek yerine balmumu geçmektedir.

Voodoo da büyünün 3 aşaması vardır:

  • Bebeğin yaratılış ve isminin koyulma aşaması

  • Bebeğe yapılacak seans aşaması

  • Bebeğin korunması , seansın devamlılığı ve enerji yüklenmesi

Bebeğin yaratılış aşamasında büyü yapılacak kişiye benzeyen bir bebek dikilir. Bu kişinin DNAsının olması tesiri kat kat arttırır fakat DNAsı bulunamıyorsa da etkilidir. Örneğin o kişiye ait bir atlet o kişi giyip yıkanmadan yani kişinin teninin kokusu kumaş üzerindeyken yapılabilir. Bebeğe saç olarak o kişinin saçı kullanılabilir. Bebeğin kişiye benzemesi de tesiri arttıracak bir faktördür. Örneğin göbekli bir insan için bebek yapılıyorsa bebeğe de göbek yapılmalıdır. Ya da uzun boylu birinin bebeği de uzun olmalıdır.

Bebek yapıldıktan sonra bebeğin ismi koyulmalı ve ona ilk enerji yüklemesi yapılmalıdır. Örneğin Mehmet  isminde birinin bebeği yapılmışsa bebekle konuşulmalı ona artık isminin Mehmet olduğu söylenmelidir ve her seferinde bebeği elimize aldığımızda ona Mehmet diye selam vermek gerekmektedir. Bebeklere cansız varlık muamelesi yapmak yerine sürekli onlarla konuşmak enerji yüklemesini arttıracaktır.

Bebeğe yapılacak seanslar çeşit çeşittir. Bazı kişiler olmak istedikleri kişi gibi bebek bile yapmaktadırlar. Örneğin zayıflamak isteyen bir kadının kendi bebeğini zayıf yapması gibi. Ya da zengin olmak isteyen birinin bebeğini paranın içine gömmesi misali.  Kısacası yapılacak seans kişinin başına gelmesini istediğin şey her ne ise ona göre yapılmalıdır. Sevdiğiyle kavuşmak isteyen hem kendi bebeğini hem de sevdiğinin bebeğini birbirine bağlayarak da bir kavuşma seansı yapabilir.

Bebeğin korunması, seansın devamlılığı ve enerji yüklemesi aşaması da çok önemlidir. Bebekler yapılıp seans tamamlandıktan sonra bir köşeye atılıp asla unutulmamalıdır çünkü o zaman asla tesir etmezler. Bebekler yapıldıkları andan itibaren enerji yüklüdürler ve ilgi isterler. Her sabah onlarla mutlaka konuşmak ve ilgi göstermek gerekmektedir. Mesela 2 bebek birbirine bağlanmış ise iki bebeğe de meraba diyerek ve isimleriyle hitap ederek onlardan bugün de birbirlerine bağlı kalmalarını rica etmek tesiri arttıracaktır. Buna benzer bir şekilde bu büyü tarzında nasıl kavuşma amaçlı bebekler birbirine bağlanıyor ise ayrılık ya da küslük sağlamak için bebekler sırt sırta bağlanır ve araya domuz yağı ya da kötü kokulu bir madde sürülerek bebeği yapılan kişiler arasında soğukluk, küslük ya da ten uyumsuzluğu da sağlamak mümkündür.

Voodoo büyüsü yaparken çok ama çok dikkatli olunmalıdır. Bebeklere yapılan kötü muamele ya da onları kirli ve negatif enerji yüklü ortamlarda bırakmak bazen tesiri ters çevirir ya da etkinin olmamasını sağlar. Bu bebekler yapıldıkları andan itibaren enerji yüklüdürler ve bazı hanelere çok ağır gelebilirler. O hanede nasip-kısmet kapalılığı, işlerin azalması gibi yan etkide bulunabilirler. Bu yüzden bu işleme kalkışan kişiler çok ama çok dikkatli olmalıdırlar.

Kendisine Voodoo bebeği ile büyü yapılmış kişinin işi çok zordur. Özellikle de karşısında bu işi çok iyi bilen biri bu kötülüğü ona yapmış ise bu büyünün bozulması çok zordur. Bebeğin bulunması ve bulunduğu yerden alınması gerekir tabiki bu çoğu zaman mümkün olmayacağından işin ehli bir hocaya danışıp bu büyüden kurtulmak gerekmektedir.

Voodoo bebekleri ile büyü işinin şakası yoktur. Bu bebeklerle büyü yapan da yapılan da büyük zararlar görebilir. Özellikle de bilmeden bu işe yarım yamalak girişen başarılı olmanın dışında zarardan başka bir şey görmeyecektir. Voodoo bebekleri büyüsünde başarılı olmak için kişinin nefesinin ve beyin gücünün kuvvetli olması şarttır ve bu iş bir ilim gibidir. Nasıl bir doktor kalp ameliyatı yapmadan önce yıllarca eğitim görüyorsa bu alanda yeterince bilgi ve pratiği olmayan birinin yaptığı iş aslında eline bıçak alıp hiç bilmeden birine kalp ameliyatı yapmak kadar gereksiz ve saçmadır. Voodoo büyüsüne geçmeden önce kişi beyin gücü ve dua seansları yapmalı ve önce kendini sınamalıdır. Çünkü Voodoo büyüsü tıpkı telekinezi gibi uzaktaki bir kişi ya da cisimle temas kurmak gibidir. Beyin gücü az olan kişiler bu işe baştan hiç girişmemelidirler.

Bu bebeklerin seanslarına başlamadan önce en azından bir yıllık bir pratik süresini kişi kendisine tanımalıdır. Ayrıca şu kesinlikle anlaşılmalıdır ki bebeğe yapılan muamele kişinin göreceği muameledir ve kişi kendini o bebeğin yaşadığı hayatı yaşamaya psikolojik olarak hazırlamalıdır. Bu işi aceleye getirmek ve bir an önce bitirmeye çalışmak yanlıştır. Bebeklerin yapımından seansın bitimine kadar her şey özenle ve sabırla dikkat toplanarak yapılmalıdır.

Kişi kendi bebeğini yapıyorsa bebeğe deneme amaçlı dokunmalı ve dokunduğu bölgelerde ne hissettiğine dikkat etmelidir. Gerekiyorsa deneme amaçlı kendi bebeğinde bir bölgeye iğne saplamalı ve vücudunda bu bölgede herhangi bir değişiklik, ısınma, ağrı ya da sızı olup olmadığına dikkat etmeli, bebekle arasındaki spititüel bağlantıyı öncelikle kurmalıdır. Eğer hiçbir şey hissetmiyorsa hissedene kadar sabır ve sebatla bu spiritüel ve duygusal bağlantının kurulması beklenmelidir.

Bez bebeklerin mutlaka dikilmesi gerekmemektedir. Birçok yerde voodoo bebekleri satılmaktadır. Seansın yapılacağı kişiye benzediğine ya da o kişiyi anımsattığına inanılan bebek dışarıdan da satın alınabilir. Fakat bu işte tembelliğe kaçmamak lazımdır. Bebek seansın yapılacağı kişiyi anımsatmıyorsa ve bebeğe baktığınızda o kişiyi görmüyor iseniz bu bebek hiçbir işinize yaramayacaktır ve bu durumda yine bebeğin dikilmesi gerekmektedir.

Kilit büyüsü:

Kilit ya da anahtar büyüsü olarak adlandırılan bu büyü çeşidi aslında sadece açma ve kapama ile ilgili işler içindir. Kısmet açma, kısmet kapama işleri için çok sık kullanıldığı gibi bazen bir olayın olmayışına niyetle kilitleme maksatlı yapılır. Oldukça tesirli olan bu büyüde kilitlenmiş ya da olmaması gereken her ne ise bu büyü var oldukça asla olmaz. Sonuna kadar gelse de bir engele takılır ve ya iptal olur ya sürümcemede kalır.

Bu büyü ya ilişkiye dair olmayan bir şeyin önündeki engeli kaldırmak içindir ya da olacak bir şey olmasın diyedir. Örneğin filan ile filan asla birbirine kavuşamasın ya da bu olay kısır döngüye takılsın asla başarıyla sonuçlanmasın ya da filan kişinin filan işi olmasın gibi niyetlerle yapılır.

Esasında kilit büyüsünde kullanılan kilit dişiyi onu açan ya da kapayan anahtar ise erkeği temsil ettiğinden bu büyü genelde bir kadın bir erkeği bağlayan işlerde de kullanılabilir. Mesela filan kişinin kalbini, uykusunu, uçkurunu sadece filan kişiye bağlıyorum diyerek de bu büyü yapılabilir. Çok tesirli bir büyüdür ve seans sonunda kilitleme işlemi yapıldığı andan itibaren tesiri başlar. Büyülenmiş kilit büyü yapılan kişinin yakınlarında bir yerde ise tesiri daha kuvvetli olacaktır.

Kilit Büyüsü için kullanılacak kilit çok iyi seçilmelidir. Tek anahtar girişli olmalı ve eski bir kilit olursa tesir daha fazla olur fakat yeni olduğu taktirde de büyü tutar. Aynı zamanda seçilmiş kilidin başka bir anahtarı varsa bu başka kişide ise de büyünün tutmama ihtimali vardır. Burada esas şudur: Tek kilit ve bu kilidi açan tek anahtar olmalı ve bu anahtar büyü yapan kişide olmalıdır.

Bağlama ile ilgili işlerde kullanılabileceği gibi bu büyü ayırma işlerinde de çok başarılıdır. Bu durumda kilit açılır, anahtar kilitten ayrılır hatta birbirinden çok uzak yerlerde tutulursa büyüyle ayrılmış kişiler asla kavuşamazlar. Bu son derece tesirli fakat bir o kadar da tehlikeli bir büyüdür. Kilit ve anahtar başka birinin elie geçerse büyük zararlar doğurur.

Bu büyü bir aşka engel üçüncü kişiyi (eğer üçüncü kişi erkekse) aradan çıkarma seanslarında da çok başarılıdır. Bu durumda aynı kilidi açan 2 anahtar kullanılmalıdır. Kilit kadını 2 anahtar da 2 farklı erkeği temsil eder. Hangi anahtarın hangi erkeği temsil ettiği seçildikten sonra kavuşması gereken kilit ile anahtar birbirine kilitlenir ve diğer anahtar ise olabildiğince uzağa gönderilir. Bu durumda uzağa gönderilmiş üçüncü kişi kavuşmuş olanlara asla müdahalede bulunamaz, zarar da veremez.

Eğer 2 kadın 1 erkek söz konusu ise bir anahtarın açabildiği 2 kilit kullanılmalıdır. Arzu edilen erkek anahtar, 2 kilit de 2 farklı kadını simgeler. Kavuşması gereken kadınla anahtar kilitlenir. Diğer kilit olabildiğince uzağa gönderilir. Bu durumda da uzağa gönderilmiş kilidin simgesi olan kadın o erkekle asla kavuşamayacaktır.

Sevgili Ziyaretçiler,

Kilit büyüsü çok eski zamanlardan beri kullanılan çok tesirli bir büyü çeşididir ve doğru yapılmadığında tamamen ters dönüp istenilenin olması yerine istenmeyenin olmasını bile sağlayabilir. Bu büyüyü sadece  yukarıda tarif ettiklerime dayalı yapılırsa tesir etmez çünkü her büyünün kendine ait okunması gereken tılsımlı sözcükleri ya da Kuranı Kerimden okunması gereken sureleri vardır. Sadece iki anahtarın birbirine kilitlenmesi ile bu büyü tutmaz ve büyünün tutması için mutlaka güçlü bağlama sureleri ve bazen Allahın 99 isminin hatta ruhanilerin yardımları gerekmektedir.

Bu büyü yapılmadan önce hedef iyi belirlenmeli, anahtarların kimi temsil edeceği de önceden seçilmelidir. Anahtarlar asla birbirine karıştırılmamalı ya da kimi temsil ettiği unutulmamalıdır aksi taktirde ters tepki verebilir. Ayrıca anahtarların nerede saklanacağı da önceden belirlenmelidir. Seanstan sonra kilit büyü yapılmış kişiden uzaksa etkisi hafif olur fakat o kişinin yaşadığı yerde bir mezarlığa ya da evinin yakınında bir yere gömülürse tesir daha fazla olacaktır. Ayrıca bu büyü çift taraflı etkisi olan bir büyüdür ve sadece tek tarafa etki etmez. Bu büyüyü yapan kişi kendinde de karşı tarafa daha fazla bağlanma olduğunu hissedecektir.

BURÇLAR ve BURÇ UYUMLARI

parlak zodiac.png

Ücretsiz fal baktırmak ister misiniz?

Tarot falı bak

Tarotmatik.com

Kahve falı bak

kahvefalikursu.com

Rüya Tabirleri

Ruyoka.com

YORUMLAR:

bottom of page