top of page

EN ETKİLİ BÜYÜ BOZMA YÖNTEMLERİ

magic.jpg

En etkili büyü bozma yöntemleri nelerdir?

Büyü ve muskalar çok can sıkıcı olabilirler ve hemen hemen tüm hane halkını etkileyebilecek kadar yaşamımıza olumsuzluk getirirler. Hatta bazı büyüler o kadar tesirlidir ki yaşamımızı kabusa çevirebilirler. Neye elimizi atsak elimizde kalır, bütün kapılar yüzümüze kapanır, adeta ayaklarımız birbirine dolaşır. Peki, kendi suçumuz olmayan bir konuda kurban olmak zorunda mıyız? Elbette hayır.


Bu yazımda siz okuyucularımı büyü bozma konusunda elimden geldiğince bilgilendirmeye ve sunabildiğim kadar çok büyü bozma taktiği sunmaya çalışacağım. Yazımda olaya bütünsel yaklaşacağım ve hemen hemen tüm büyü çeşitlerini bozma yollarından bahsedeceğim.  Yazımı sabırla okuyun ve eğer siz de bu durumdan şikayetçiyseniz taktikleri uygulayın. Büyünün bozulduğunu göreceksiniz.Büyü belirtileri nelerdir?


Büyü bozma yöntemlerine geçmeden önce siz okuyucularıma büyünün belirtilerinden bahsetmek istiyorum. Bu belirtilerden an başlıcaları evin bereketinin olmaması, hane içinde sürekli tartışmalar yaşanması, evdekilerin huzursuz olması, evdekilerin evde durmak istememesi ve sürekli dışarı çıkmayı istemesi, evdeki herkesin üzerinde ağırlık hissetmesi, her işin yarım kalması, evde rahat nefes alamamak ve kısmet kapalılığı gelmektedir. eğer bu belirtiler sizde de varsa üzerinizde bir büyü olduğundan şüphelenmelisiniz.


Büyü bozma yolları:

Adım 1: hastalığın teşhisi:


Büyü bozmak tıpkı fiziksel alemdeki bir hastalığı iyileştirmek gibidir. Fakat sahip olunan hastalık fiziksel boyutta değil manevi boyuttadır. Her nasıl bir hastalığı iyileştirmek etmek için öncelikle hastalığa bir teşhis koymak gerekiyorsa manevi boyutta da işler aynıdır. Öncelikle sizde hangi büyününn olduğunu ve kim tarafından yapıldığını güvenilir bir hocaya giderek bulmalısınız.


Adım 2: büyüde kullanılan malzemelerin bir an önce haneden çıkarılması:


Bu her ne kadar söylendiği kadar kolay olmasa da eğer mümkünse büyüde kullanılan malzemeler bulunmalı ve hanedeyse haneden çıkarılmalıdır. Tam olarak bu işlem büyünün bozulmasına yol açmaz fakat hafifleme yapacaktır. elbette bazı büyüler vardır ki malzemeler yapanın bile asla ulaşamayacağı şekilde akan bir suya atılmış ya da bir mezara gömülmüş olabilirler. Bu durumda bu malzemeler asla bulunmayabilir fakat yine de bu büyüleri bozmanın yolları vardır. Eğer büyü eve yapılmış ise bu malzemeleri bulun ve mutlaka haneden çıkartın. Büyü yaparken kullanılan malzemeler bulunup evden çıkarılmazsa kötü enerji yaymaya devam ederler. 


Bazı büyüler o kadar gizli bir şekilde evinize yerleştirilebilir ki büyü olduğunun farkına varmazsınız. Örneğin, bir şans kapama kilidinde kullanılmış kilit belki de bahçe kapınızda duruyor ve size bakıyor. Siz onun bir şans-nasip kapama kilidi olduğundan habersizsiniz. Özellikle de anahtarsız kilitlerin çoğu şans kapama kilididir. Çünkü bu büyüyü yapan kişi anahtarı alıp o kilidi bir daha açılmayacak şekilde yok etmiştir ve şansınız o kilit açılmadığı sürece kapalı kalacaktır. Bu kilitleri açmadan da atmamalısınız, eğer kilitli kalmaya devam ederlerse sizden uzak olsalar da şansınız kapalı kalabilir. Anahtarını bulmasanız da bir şekilde açmayı deneyin.


Eğer malzemeler bulunamıyor ve çıkartılamıyorsa, veya büyü yapan kişi büyüyü uzaktan, resim üzerinden ya da enerji yoluyla yapıyorsa evden çıkarmanız gereken bir şey yok ama yine de büyüyü bozmalısınız. Özellikle komşunun komşuya yaptığı büyülerde haneler birbirine çok yakın olduğundan bazen büyüyü o haneye koymasalar da büyü etki edebilmektedir. Bu durumda malzemeleri uzaklaştırma değil başka metodlarla büyüyü bozmalısınız.

Bir başka çözüm: Evde Kuran okutulması:


Büyü bozmanın en garanti yollarından biri de o evde bütün duvarların duyabileceği şekilde Kuran okutulmasıdır. Özellikle 40 Yasin suresi, 101 Felak ve Nas, 313 Ayetel Kürsi Cuma günleri o hanede okutulur ve bu seanslar  3 ya da 7 kez tekrar edilirse o evde büyü kalmaz. Bu sureler okutulurken yanlarına bir sürahi su koyup bu suyu kapı çerçevesinin her 4 yanına hanede yaşayan tüm bireylerin geçebileceği şekilde sürülürse hanedeki bireyler o kapıdan her geçtiklerinde üzerlerinde hafifleme hissedeceklerdir. Ayrıca bu sudan o hanede pişen yemeklerin içine koyup 7 gün boyunca herkese yedirmek gerekir. O zaman evde büyü kalmaz.


Değişen dünyamızda internetin bize sağladığı kolaylıklar sayesinde 40 yasini evde okutmak artık eskisinden çok daha kolay. İnternetten bir video bulup yüksek sesle okutulması işe yarar mı diye sorarsanız evet işe yarar. Okutulan internetten de olsa Yasindir ve Kuran sesidir. Bu sesi hanedeki tüm odaların duyacağı şekilde açmak gerekir. Eğer evde yaşayanlar 40 Yasin suresini dinlerlerse büyü bozmanın tesiri daha etkili olur. Fakat dinlemezlerse ya da ara sıra dışarı çıksalar da bu seans işe yarar.


İşinizi daha çok garantiye almak için aşağıdaki büyü bozma seansını da deneyiniz:

BURÇLAR ve BURÇ UYUMLARI

parlak zodiac.png

Nazar ve büyüden rahatsız olanların mutlaka işine yarayacağını umduğum bu seansın herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır ve herkes tarafından denenebilir. Bu seans edilen niyete göre çok farklı şekillerde kullanılabilir. Seansta size lazım olan sadece kalın bir iptir. Kullanım alanları aşağıdaki gibidir:


  • Nazardan kurtulma

  • Büyü bozma

  • Kısmet-nasib açma

  • Aşk acısından kurtulma

  • Bir türlü kurtulamadığınız bir problemden kurtulma


Öncelikle mekanın maddi ve manevi temizliği yapılmalıdır. Ortamda kirli olan ya da negatif enerji yayan hiçbir şey bulunmamalıdır. Bu seans gece yalnızken yapılmalı odada başka kimse ya da ses olmamalı gerekiyorsa güzel kokulu mumlar yakılmalıdır. Manevi temizlik için en güzel yöntem ön, arka, sağ, sol, üst ve alta birer Ayetel Kürsi okunmalı ve bir Ayetel Kürsiyle de kendimizi daire içine almalıyız. Bu Ayetel Kürsileri her yöne üflerken Yarabbim yapacağım işi inlerden ve cinlerden koru der ve üfleriz.


Sonra ise yapılacak seansın ne olduğu belirlenmelidir. Mesela nazar için yapılıyorsa Yarabbim üzerimdeki nazarın bozulması niyetiyle der ve başlarız.


2 uzun ipin her birine 101 düğüm atılır. İpler 101er düğümü alacak kadar uzun olmalı ve bu düğümler daha sonra açılacağından kör düğüm yapılmamalıdırlar. Benim tavsiyem iplerin 3 metreden daha uzun olmaları fakat düğümleri ufak ve birbirine bitişik yaparak uzunluğunu farklı ayarlayabilirsiniz. Düğümler 101er olmalıdır 100 ya da 102 seansın başarısız olmasını sağlayacaktır. 101 sayısı çok önemli olduğundan lütfen emin olmak için düğümleri tekrar sayınız.


Elimizde 101er düğümden birinci ip var. Önümüze içi su dolu bir kase koyarız ve bu düğümleri teker teker her birinde bir felak okuyarak açarız. Açarken Allahım üzerimdeki nazar gitsin der ve açılan düğüme üfleriz. 101 düğüm de aynı şekilde açıldıktan sonra ipi önümüzdeki kaseye koyarız.


İkinci 101 düğümlü iple de aynı işlemi uygular fakat bu sefer Felak yerine Nas okur yine Allahım üzerimdeki nazar gitsin der düğüme üfleyerek açarız ve 101 düğümün hepsini açarız. Bu ipteki 101 düğüm de bittiğinde bu ipi de suya koyarız.

Ücretsiz fal baktırmak ister misiniz?

Tarot falı bak

Tarotmatik.com

Kahve falı bak

kahvefalikursu.com

Rüya Tabirleri

Ruyoka.com

YORUMLAR:

bottom of page