top of page

DOMUZ YAĞI BÜYÜSÜ

magic.jpg

Domuz yağı büyüsü nedir?

Domuz yağı büyüsü genellikle kara büyülerde ve kötü işlerde kullanılır. Bunun sebebi domuz yağının kötü kokusu ve haram olmasıdır. Genellikle kısmet kapama, nasip kapama ya da karı-koca ayırma büyülerinde sıkça kullanılır. Domuz yağı genellikle iki kişiyi temsil eden objelerin arasına “ayırıcı duvar” sürmek için kullanılır.


Domuz yağı en çok iki kişiyi birbirinden ayırmak ile ilgili işlerde kullanılır. Genellikle bu iki kişiyi temsil eden objeler ya da semboller birbirine ters (sırt  sırta) çevrilir ve sırtlarına domuz yağından bir şerit çekilir. Büyü ilminde buna “tiksinti duvarı” adı verilir. Bu büyüye maruz kalmış karı-koca ya da partnerler arasında cinsel soğukluk ya da ten uyumsuzluğu olacaktır. Genellikle domuz yağı şeridiyle oluşturulan bu tiksinti duvarı soğutma ve iğrendirme işleri için kullanılır ve kara büyülerdendir.


Soğukluk ve tiksindirme ile ilgili işlerde bazen idrar ya da çok kötü kokulu malzemeler de kullanılabilir fakat domuz yağı dinimizde haram olmasından dolayı da çok güçlü etki yapacak bir malzemedir. Kısacası, domuz yağı ile yapılan hiçbir büyü beyaz büyü değildir. Bu malzeme daima kara büyüde ve hayırsız işlerde kullanılır. Domuz yağı büyüsü yapan kişiler yaptıkları kişilere zarar verebilirler fakat kendileri de zarar görürler.


Domuz yağı büyüsü bazen hanede yaşayan kişilerin ayakkabılarının altına gizlice sürülerek yapılır.Bu büyü tarzında bu ayakkabıları giyerek gidilen hiçbir iş olmaz kişinin ayakları adeta birbirine dolaşır. O ayakkabıları giyerek gidilen iş görüşmesi kötü geçer, bir alışverişe gidilirse alışveriş uğursuzluk getirir hatta kız istemeye gidilse bile reddedilir. Ne yazık ki domuz yağını yıkayarak çıkarmak da hiç kolay değildir ve bu büyüyü bozdurmak gerekir.


Tüm bunların yanı sıra domuz yağı büyüsü kapı çerçevesine de sürülmüş olabilir. Ne yazık ki kapıya domuz yağı sürüldüğünü anlamak çok zordur. Bu büyüye maruz kalanlar eve her girdiklerinde ve çıktıklarında uğursuzlukla karşılaşırlar. Domuz yağından yapılmış bu gizli çerçevenin içinden geçen kişi aslında bir uğursuzluk çerçevesinden geçmiş olur ve bu kara büyünün etkisine girer. Her ne kadar bu büyü tarzı bozulsa da domuz yağının kapıdan kazınarak çıkarılması gerekmektedir. Ne yazık ki domuz yağı büyüleri çok tesirlidir ve çok fazla olumsuz enerji getirirler.

Son olarak domuz yağı ne yazık ki Havas ilmine bile alet edilmiştir. Havas ilminde kullanılan isimler, ayetler ve sureler geometrik şekiller içerisine hapsedilir. Genellikle  karı-koca ayırma, tiksinti duvarı örme gibi işlerle bu eşlerin isimlerinin arasına domuz yağı sürerek bir tiksinti duvarı inşa edilir. Bu kişiler bu tiksinti duvarının varlığından habersiz olarak kavga ve gürültü içinde yaşayıp giderler ve bu tiksinti duvarını göremezler, dokunamazlar ve hissedemezler. Fakat duvarın etkisi manevi boyutta daima olacaktır ve evliliklerini zorlaştıracaktır.


Domuz yağı büyüsü nasıl yapılır?

Domuz yağı en çok bir evin duvarlarına, kapılarına sürmek, evin içerisine döşemelerin ya da mobilyaların aralarına gizlice bırakmak, ayakkabıların altına sürerek kısmet kapatmak olarak yapılır. Ama bunun yanı sıra ev dışında büyü uzaktan başka materyaller kullanılarak yapılmış ise bu materyallerin arasına ya da içlerine koyularak da yapılmış olabilir.


Domuz yağı büyüsü yapılmış bir hanede bu büyünün yapılmasından sonra kısmet kapanır, işler tıkanır, iyiye giden herşey kötüye gitmeye başlayabilir. O hanede yaşayan kız kendine evlenecek eş bulamaz, o hanenin sahibi esnafsa işleri azalır, hasta varsa iyileşmez, o evde yaşayan bir işsiz iş bulamaz, eve gelen para geldiği gibi gider hatta bazen aile içinde ciddi tartışmalar, ayrılık ve boşanmalar yaşanır. Bu büyüye maruz kalmış hane halkı bir an önce bu tarz büyüden kurtulmalıdır. Bu tür büyü asla iyilik ya da hayır için değildir ve bulunduğu haneye zarardan başka bir şey getirmez. Evinizde yada size ait bir eşya ya da aracınız içinde bu yağı görmeniz durumunda bunu ciddiye almanız ve derhal büyü bozmak için bir hocaya başvurmanız gerekmektedir.

Bazen domuz yağı büyüsü yapılmış ise bu yağı farketmemeniz de mümkündür çünkü bu büyü sizden uzakta size temas etmeyen maddeler kullanılarak da yapılabilir. Örneğin sizi temsil eden balmumundan yapılmış bir insan sureti üzerine domuz yağı sürülmüş ve bu balmumu büyüyü yapan kişinin elinde ise bu domuz yağının varlığından haberdar olmanız mümkün değildir fakat bu büyünün olumsuz etkilerini mutlaka hayatınızda hissedersiniz. Bazen üzerinizde bir ağırlık ve tembellik olur, neye el atsanız elinizde kalır, hiçbir işiniz başarıyla sonuçlanmaz. 

Domuz yağı büyüsü nasıl bozulur?

Domuz büyüsü bozmada ilk şart büyü yapan kişinin ve büyünün yerini bir hoca yardımı ile tespit etmektir. Her nasıl bir doktor bir hastayı iyileştirmeden önce hangi hastalığa sahip olduğunu bulup ona göre ilaç yazıyor ise hoca da büyünün yapıldığı yeri, saklandığı yeri, yapan kişiyi tespit ederek direk yapılmış olan büyüye saldırarak bu büyüyü bozmalı ve etkisiz hale getirmelidir. Büyü bozulduktan sonra kişinin hayatında normalleşme süreci başlayacaktır.


Özellikle yaşadığımız bu çağda internet üzerinden birçok uydurmasyon ve ziyaretçi çekme amaçlı saçma sapan işler paylaşılmaktadır ve her bulunan büyüye mutlaka atlanılmaması gerekmektedir. Bu sitelerin çoğu dikkat çekmek ve ziyaretçi akınına uğramak ve sağdan soldan toplama bilgilerle hayatında bir kez bile olsa büyüyle uğraşmamış kişiler tarafından hazırlanmıştır. Büyü yapacak kişilerin bunlara çok dikkat etmesi gerekmektedir çünkü bu sitelerden bakılarak yapılan büyüler sonuç vermeyeceği gibi yapan kişiye ve o hanede yaşayan bütün bireylere zarar verecektir.


Büyü bozmanın en garanti yollarından biri de o evde bütün duvarların duyabileceği şekilde 40 Yasin suresi okutup yanına bir sürahi su koymaktır. Fakat domuz yağı büyüsünde bir istisna vardır. Yine de bir yere sürülmüş bu domuz yağı elle tespit ederek bulunmalı ve gerekirse kazınmalı daha sonra o hanede 40 Yasin suresi okutulmalıdır. Yasin suresi okunurken yanına koyulan sudan hanede yaşayan herkesin içmesi sağlanacağı gibi su kapı eşiğine dökülür ve tüm hane bireylerinin bu suyun üzerinden geçmesi sağlanır. Bu seans bir kere yapıldığında hanede büyük rahatlama hissedersiniz. Fakat en az 3 ya da 7 kez tekrarlanmalıdır.

BURÇLAR ve BURÇ UYUMLARI

parlak zodiac.png

Domuz yağı büyüsü nasıl anlaşılır?

Domuz yağı büyüsünün anlaşılması oldukça zordur fakat bu büyüden şüphelenen kişiler koyulabileceği yerleri, mesela kapı çerçevesini elleriyle kontrol edebilirler. Domuz yağı çok ağır, mat ve katı bir yapıya sahiptir ve zeytin yağı gibi kaygan değildir. Dikkatlice elle kontrol edildiğinde anlaşılabilir.


Domuz yağı büyüsünün belirtileri arasında hanede uğursuzluk, işlerin ters gitmesi, hane içinde kavgalar, karı koca arasında soğukluk, evde yaşayanların huzursuz hissetmesi ve sürekli dışarı çıkmayı istemeleri, bereketsizlik ve hanedekilerin üzerinde ağırlık hissetmesi gelmektedir. Bu belirtileri hanesinde hisseden kişilerde domuz yağı kullanılarak yapılmış bir büyü olabilir.

Ücretsiz fal baktırmak ister misiniz?

Tarot falı bak

Tarotmatik.com

Kahve falı bak

kahvefalikursu.com

Rüya Tabirleri

Ruyoka.com

YORUMLAR:

bottom of page