top of page

CELP BÜYÜSÜ

magic.jpg

Celp büyüsü nedir?

Celp büyüsü tam anlamıyla bir telepati ve evrenin gizli güçlerini kullanma sanatıdır. Bu büyü çeşidinde amaç biribi celp etmek ve kendine bağlamaktır. 


Bu büyüye maruz kalan kişiler sürekli birini düşünür ve büyü yapan kişiye adeta gizli bir güçle çekilirler. Tüm büyü çeşitlerinde olduğu gibi celp büyüsü de medyumik hassasiyeti güçlü olan bir kişi tarafından yapılmalıdır. Aksi taktirde tesirsiz olacaktır.

 

Celp büyüsü çok eski zamanlardan beri insanların en çok ilgisini çeken büyülerden biri olmuştur. Bu büyüde bazen matluba ait bazı materyaller kullanılırken bazen hiçbir materyale ihtiyaç olmamaktadır. Aslında tüm bu materyaller iyi bir görselleştirme için gereklidir. Aynı zamanda matlubun kimliğini ve dnasını onaylar. Bütün celp büyülerinde tek amaç vardır: karşı tarafın aklını ve zihnini büyü yapan kişiye çekmek. Bu büyüye maruz kalan kişi eğer büyüyü yapan işinin ehliyse sürekli onu düşünür ve sürekli onu aramak ister.

 

Celp büyüsünün çok farklı yapılma şekilleri bulunmaktadır ve her kültürde farklı biçimlerde yapılmıştır. Örneğin Afrika’da voodoo (bez bebek) büyüsü, İslam dininde Havas büyüsü gibi. Fakat tüm bu büyülerde uygulama farklı da olsa amaç aynıdır: bir kişiyi celp etmek ve kendine bağlamak.  

Celp büyüsü nasıl yapılır?

Celp büyülerinin hemen hemen hepsinde o kişiyi temsil eden bir obje ele alınır. Bu büyülerde inanç o objeye yapılanın matlubun başına geleceğidir. Örneğin, objeyi başka bir objeye bağlayınca matlub da başka bir kişiye bağlanıt. Bu iki obje birbirine bağlı kaldığı sürece matlubun büyü yapılan kişiye bağlı kalacağı ve onu asla bırakamayacağı düşünülür. 

 

Celp büyüsü de diğer büyüler gibi elle tutabildiğimiz, dokunabildiğimiz ve koklayabildiğimiz fiziksel alemin dışındaki ruhlar alemi vev zihinsel enerji aleminde gerçekleşir. Bu yüzden güzel konsantre olmak ve inanç bu büyünün tesirli olması için çok önemlidir. Büyüyü yapan kişi ağzından çıkan sözlere mutlaka inanmalıdır. İnanmıyorsa büyü tutmaz ve boşa vakit kaybı olacaktır. 

Celp büyüsünün yapıldığı alem de diğer büyülerde olduğu gibi bilinç, duygular, düşünceler ve tüm bunların oluştuğu enerjik güçler alemidir. Aslında celp büyüsünü yapan kişi tıpkı bir kozmik savaşçıya benzer. Zihinsel güçlerini kullanarak ruhsal aleme etki etmeyi biliyorsa başarılı olacaktır. aksi taktirde yalnızca vaktini kaybeder. Aslında celp büyü ve diğer büyülere bir nevi zihinler savaşı da diyebiliriz. Zihinsel enerjisi güçlü olan kişi bu savaşta galebe gelir. Büyü tutmayan kişiler genellikle zihinsel enerjisi ve zihinsel enerji duvarı güçlü kişilerdir bu yüzden onlara hiçbir büyü tesir etmez.

Celp büyülerinde yapılan en büyük hata:

BURÇLAR ve BURÇ UYUMLARI

parlak zodiac.png

Celp büyüsü tutar mı?

Ücretsiz fal baktırmak ister misiniz?

Tarot falı bak

Tarotmatik.com

Kahve falı bak

kahvefalikursu.com

Rüya Tabirleri

Ruyoka.com

YORUMLAR:

bottom of page