top of page

Birini uzaklaştırmak için büyü:

magic.jpg

Birini uzaklaştırma amacıyla yaptığımız büyülerde bir düşünceyi sihirli niyetimizle aşılayarak zihinsel enerji alemimizde yükseltiriz. Uzaklaştırma büyülerini özellikle kalp meseleleri söz konusu olduğunda bir kişiyi bir yerden alıp götüren zorlayıcı bir sihir olarak düşünebilirsiniz. Bir düşünceyi niyetimizle aşıladığımızda enerjiye dönüştürür ve bir işin olmasını sağlarız.


Uzaklaştırma bir kişinin bir alana, bölgeye ya da bir yere girmesini engelleyici ya da zorlaştırıcı enerji yayarak bu amaca zihinsel boyutta ulaşırız. Bu büyü genellikle manevi zincir, bloke etme ya da duvar çekme yöntemiyle yapılır. Gerek havas ilminde, gerek voodo büyücülüğünde ve diğer pisişik alanlarda bu bloke edici enerjiyi vermenin bir yöntemi vardır. Örneğin, havas ilmi geometrik şekiller, ayetler ve esmaları kapsar. Bir kişinin gitmesini istemediğimiz bir bölgeyi bir geometrik şekille görselleştirerek onun çevresini de güçlü esmalar ve ayetlerle duvar şeklinde örersek aslında zihinsel enerji boyutunda o kişinin o bölgeye girişini engelleyici enerji tohumları ekmiş oluruz. Yine buna benzer bir şekilde bir kişinin ayağına takıldığı düşünülen bir manevi zincir oluşturularak da o kişinin bir yere asla girememesi ya da oradan uzaklaştırılması zihinsel enerji boyutunda mümkündür.

Birini uzaklaştırmak için yapılan büyülerde niyet ve inanç olmazsa olmaz temel yapı taşlarıdır. Büyüyü yapmadan önce o büyünün bir uzaklaştırma büyüsü niyetiyle yapılması da önemlidir. İnanç ve niyet ikilisinden biri bile yoksa o işten hayır beklemeyin. İnanmayarak başladığınız bir uzaklaştırma büyüsü asla tutmaz. İnsanlar düşünceleri ve fikirleriyle zihinsel boyutta tohumlar ekerler ve fiziksel alemde değişikliklere yol açarlar. Büyü ilimlerinde de bu esastır. Ektiğiniz düşünceler değişimlere yol açacaktır. Birini uzaklaştırma büyüsünde de durum bundan farklı değil. Bir kişinin uzaklaştırılması için gerekli zihinsel enerji tohumunu bu boyutta ekmeniz gerekmekte.


Birini uzaklaştırma büyüsü yaptığınızda büyük miktarda enerji kanalize edeceksiniz.  Görselleştirme her büyü çeşidinde olduğu gibi bu büyüde de önemlidir. Hatta daha güçlü etki sağlamak isteyenler domuz yağından ya da kötü kokulu bir maddeden büyü yapılacak kişinin gitmek istediği bölgenin çevresine sürebilirler. Bu seans, o kişinin o bölgeye gidişine olan arzusunuz bir kat daha azaltacaktır ve kişinin ayakları oraya gitmek istemeyecektir.

Birini uzaklaştırma büyüsü yapan kişilerin bu büyünün bir zihinsel alem yolculuğu olduğunu unutmamalılar. Tıpkı fiziksel alemde bir yere gidip bir şeyi bıraktığımız gibi zihinsel alemde de matlubu temsil eden bir objeyi gitmesini arzu etmediğimiz yerin uzağına da bırakabiliriz. Bu gidişi daha imkansız ya da matlub için isteksiz kılmak için bir tiksinç duvarı ya da zihinsel çizgi çekerek bu çizgiye engelleyici enerjiyi göndeririz. Matlub oraya gitse bile ayakları o duvardan içeri girmek istemez ve geri döner.


Birini uzaklaştırmak için yapılan büyüde asla unutmamanız gerken şudur: enerjinin yalnızca enerji olduğunu, görünmez olduğunu fakat fiziksel alemde etkilerinin olduğunu anlamalısınız. Matlubun göremediği bir tiksinti duvarı, ayaklarını bağlayan manevi zincir belki onun fiziksel bedenine etki etmeyecektir. Fakat zihinsel boyutta bir yere gitmesini engelleyici etki yapacaktır ve bu etki bazen fiziksel zincirlenmeden daha güçlü olabilir.

BURÇLAR ve BURÇ UYUMLARI

parlak zodiac.png

Birini uzaklaştırmak için yapılan büyüleri genellikle doğuştan gelen pisişik güçlere sahip kişiler yaptıklarında başarılı olurlar. Bir büyücü sembolleri, sayıları ve tüm görünmez objeleri birleştirerek aslında ruhsal alemde bir performans sergiler. Örmüş olduğu tiksinti duvarı bazıları tarafından “korunma duvarı” olarak adlandırılır. Bu duvarın koruma amacı aslında bir bölgeyi matlubun girişine kormadır. Dolayısıyla matlub bu bölgeden uzak durmuş olur. Büyücü, pisişik yetenekleriyle bu duvara matlubun yaklaşmasını engelleyecek negatif enerjiyi nasıl yükleyeceğini bilmelidir.


Birini uzaklaştırmak için büyü yapan kişiler bazen voodoo bebekleri yöntemini kullanırlar. Bu yöntemde matlubu temsil eden bir voodoo bebeği görselleştirmenin etkisini güçlü kılmak için mümkün olduğu kadar ona benzetilerek yapılır. Bu bebek matlubun yaklaşması arzu edilmeyen bölgenin çok uzağında bir yere gömülür, hapsedilir ya da saklanır. Bu yöntemde matlub zihinsel olarak gitmesi arzu edilmeyen bölgeden uzak duracaktır ve onun bu zihinsel uzak duruşu fiziksel alemde de hareketlerini ve o bölgeye olan yolculuğuna dair kararlarını etkileyecektir. Matlub oraya gitmek istese de ayakları onu götürmeyecektir.

Ücretsiz fal baktırmak ister misiniz?

Tarot falı bak

Tarotmatik.com

Kahve falı bak

kahvefalikursu.com

Rüya Tabirleri

Ruyoka.com

YORUMLAR:

bottom of page