top of page

Birini kendine aşık etme büyüsü

magic.jpg

Birini kendine aşık etme büyüleri de diğer büyüler gibi enerji aleminde gerçekleştirdiğimiz bir performanstır. Bir düşünceyi sihirli niyetimizle aşılayarak yükselttiğimizde o niyetimiz artık bir enerjiye dönüşmüştür. Aşk ve kalp meseleleri söz konusu olduğunda da karşı tarafı kendimize çeken enerjinin tohumlarını ekmiş oluruz.


Birini kendine aşık etme büyüsünü bir kişiyi sizin için romantik duygular beslemeye zorlayan bir sihir olarak düşünebilirsiniz. Fakat, bu büyüden beklentilerinizi de göz önünde bulundurun. Öncelikle, bu enerji aleminde tüm bloke edici enerjilerin ortadan kaldırılması ve duvarların yıkılması gerekir. Bu tıpkı bir yolculuğa benzer. Yolunuzun ortasında kocaman bir engel olduğunda yola devam edemezsiniz. Zihinsel enerji aleminde de durum bundan farksızdır. Karşı tarafa yapacağınız bir büyü seansından önce tüm bloke edici enerjileri ortadan kaldırmanız gerekir. Örneğin, başka birine aşık olan bir erkeğe aşk büyüsü yapmak kalbi boş bir erkeğe aşk büyüsü yapmaya benzemez. Bu durumlarda genellikle karşınızda aşılmaz bir duvar görürsünüz.

Birini kendine aşık etme büyüsünde niyet büyünün temelidir. Fakat, inanç herşeydir. Basitçe söylemek gerekirse büyünüzün işe yarayacağına inanmıyorsanız işe yaramayacaktır. Öncelikle zihin enerjinize güvenmeli ve onu doğru kanalize etmelisiniz. Her gün insanlar fikirleriyle dünyayı değiştiriyor. Düşünceleriniz her zaman güçlü enerji biçimleridir. Olumlu düşünceler bolluğu güçlendirirken olumsuz düşünceler kıtlığı artırır. Tezahür ettirebileceğinize inanmadığınız bir büyü yaparsanız zamanını boşa harcarsınız.


Aşık etme büyüleriyle ilgili asla unutmamanız gereken şey şudur: tek bir diyarda müsait olmayan kişi tüm enerji boyutlarında müsait değildir. Örneğin, eğer sevgiliniz ruhsal alemde aşırı derecede bloke olmuşsa, başka birine aşıksa ya da size karşı tüm kapıları kesin ve net bir biçimde kapatmışsa işiniz oldukça zor. Büyü çalışması yapacağınız kişi öncelikle bu çalışmaya karşı açık olmalıdır. Dolu bir kalbe kendinizi zorla sokmanız imkansıza yakın.Çünkü sevdiğinizin fiziksel aleminde şu anda başka biriyle ilişki içindeyse, o ruhsal alemde bağlantı kurabileceğiniz biri değildir. (Ayrıca, başka birinin mutlu ilişkisini sona erdirmek istemezsiniz, değil mi?).

Aşk büyüleri söz konusu olduğunda büyü yaptığınızda büyük miktarda enerji kanalize edeceğinizi bilmelisiniz. Tüm bu titreşimleri fiziksel olarak hissederseniz de şaşırmayın. Fakat büyü aleminde zihinsel enerjinin olgunlaşmak için zamana ihtiyacı olduğunu da unutmayın. Bu alemde gönderdiğiniz enerji titreşimleri tıpkı tohum ekmeye benzer. Bu tohumların büyümesini ve meyve vermesini beklemelisiniz. Bir olay başka bir olayı tetikler ve arzu ettiğiniz aşk meselesiniz olmasını sağlar. Fakat, sabırlı olursanız başarıya ulaşırsınız.


Bu alemde enerjinin yalnızca enerji olmadığını aklınızdan çıkarmayın. Enerjinin ilahi ve şeytani olmak üzere iki çeşidi bulunur. Bu iki enerji birbirinin tam zıt kutbunda yer alır. Ondan ya tanrısal ya da şeytani bir şey çıkarırsınız. Başarılı olmak için bu enerji alemini tanımalı ve tanrısal-şeytani enerjileri dengelemeyi öğrenmelisiniz. Bu alemde enerji tek başına iş görmez. Bilinmeyen alemlerin ve yıldızların etkisi de bulunmaktadır.

BURÇLAR ve BURÇ UYUMLARI

parlak zodiac.png

Gelelim birini kendine aşık etme büyüsünün nasıl yapıldığı konusuna. Öncelikle şunu anlamalısınız. Duygusal alemdeki tüm işlemler bağlama ya da bağı koparma olarak birbirinin tam zıttı işlemlerdir. Genellikle bu büyülerde iki kişiyi kavuşturmak için objeleri birbirine yapıştırma, tam tersi olarak ayırma büyüleri için objeleri bir daha birbirleriyle temas edemeyecek kadar birbirlerinden uzaklaştırma esastır (2 yumurtayı farklı mezarlara gömmek, 2 objeyi farklı suya atmak gibi). Niyetinden de anlaşılacağı gibi buradaki amaç 2 objeyi uzaklaştırarak 2 kişinin birbirinden ebediyyen uzak kalmasını sağlamaktır. Birleştirme işlemlerinde ise bunun tam tersi 2 kişiyi temsil eden objeler seçilir, bunlar ya birbirine bağlanır ya da beraber bir yerde muhafaza edilerek gerekli tılsımlı sözcükler ya da ayetler okunur.


Birini kendine aşık etme büyülerinin havas ilmindeki uygulaması oldukça farklıdır. Havas ilmi yalnızca harflerden, esmalardan ya da geometrik şekillerden oluşmaz. Bu ilimde ruhani varlıkların etkisi ve Allah’ın taktiri de vardır. Bu ilimde genellikle 2 kişinin ismi geometrik şekillerin içine yakın olarak yazılarak birleştirilir. Aynı geometrik şeklin içinde yazan isimler aslında aynı çatı altında birleşmiş gibi görselleştirilir. Ayırma işlemlerinde ise bunun tam tersi farklı geometrik şekillere hapsetme hatta bu ayrılığın etkisini arttırmak için araya bir çizgi ile ayrılık duvarı örme esastır. Buradaki görselleştirme de bu kişilerin birbiriyle yakınlaşamaması ve aralarında daima bir engel bulmaları içindir.

Ücretsiz fal baktırmak ister misiniz?

Tarot falı bak

Tarotmatik.com

Kahve falı bak

kahvefalikursu.com

Rüya Tabirleri

Ruyoka.com

YORUMLAR:

bottom of page