top of page

Bir kadınla bir erkeğin arasını açma büyüsü:

magic.jpg

Bir kadınla bir erkeğin arasını açma büyüleri modern büyücüler için en çok kullanılan performanslardan biridir. Bu büyü onların gizemli dünyası ve ritüelleri aslında eski zamanlardan beri var. Her ne kadar büyü ilk zamanlarda bir ruhsal şifa performansı olarak kullanılsa da daha sonra insanoğlunun bencilliği ve egosu yüzünden ara bozma işleri için sıkça kullanılır olmuştur.


Bir kadınla erkeğin arasını açma büyüsünün var olup olmadığını size gerçekten söyleyebilecek kimse yok. Bu soru çok uzun süredir tartışılıyor ve insanlar hala bir cevap bulamıyor. Bunun sebebi bilimin araştırmalarının yalnızca elle tutabildiğimiz ve gözle görebildiğimiz somut alem üzerinde olmasıdır. Peki ya büyü? O yalnızca zihinsel enerji boyutu olan soyut alemin performansıdır ve bilim oraya asla dokunamaz.

Bir kadınla erkeğin arasını açma büyüsü de kötü niyetli güçlerden yararlanmayı gerektiren bir kara büyü çeşididir. Genellikle kötü niyetli eylemler için veya kasıtlı olarak bir şekilde zarar vermek için kullanılır. Kara büyü, sihrin karanlık sanatları ve karanlık tarafı olarak da bilinir. Modern cadılar ve büyücüler iyi (beyaz) büyünün aksine tabu olarak gördükleri zararlı büyüyü nedense insanlara normal olarak gösterdiler. Belki bunu maddi çıkarları için yaptılar ve yıktıkları yuvaları ve ayırdıkları insanları düşünmediler.


Kara büyü fikrinin ilk kimden çıktığı bilinmese de günümüze kadar rağbet gördüğü hala bilinmektedir. Eski devirlerden beri cadılar ve diğer büyücüler büyü yapar ve tanrıların gücünü kullanmak için ayinler yaparlardı. Fakat bu gücü kullanmak onlar için de karışık ve içinden çıkılmaz sonuçlar doğurdu. İlk başlarda cadılar hem besleyebilen hem de yok edebilen bilge şifacılar olarak görülüyordu. Ancak güçlerine olan bu inanç sonunda insanoğlunun ihtiras ve egosundan dolayı kötü işlerde kullanıma da yol açtı. Bir kadınla erkeği birbirine düşman etme büyüsü bu kötü işlerden yalnızca biriydi.

Bir kadınla bir erkeğin arasını bozma büyüsü adından da anlaşılacağı gibi iki kişiyi birbirinden ayırma ve uzaklaştırma maksadıyla yapılır. Bu büyü birini kendinden uzaklaştırma maksadıyla yapılıyor olsa da ne yazık ki kötü niyetli kişiler tarafından karı-kocayı ayırma pratikleri olarak da uygulanmaktadır. Ayırma büyülerinin ne kadar etkili olacağı tamamen işi yapan medyum ya da hocaya bağlıdır.


Bir kadınla bir erkeğin arasını açma büyüsünün her toplumda ve her dinde bir çok çeşidi vardır. Afrika’da voodoo bez bebekleri ayırma, soğutma, tiksindirme ve düşman etme işlemlerinde en çok kullanılan materyaller olarak kabul edilmiştir. Voodoo "Tanrı'nın ruhu" anlamına gelir. Aslında yaratılan bir voodoo bez bebeği büyülenecek kişinin ruhudur. O bebeğin başına ne gelirse o kişinin başına da onun geleceğine inanılır ve bu büyü çeşidi aşırı derecede güçlü bir kehanet yöntemidir. Örneğin, bebeğin ayakları bağlanırsa büyülü kişinin yolculukları engellenir, 2 kişinin bebeği birbirine sırt sırta çevrilirse o kişiler arasında terslikler ve çatışmalar çıkar. Bu şekilde bez bebeklere bazı işlemler yapılarak bu işlemlerin fiziksel boyutta da tezahür etmesi amaçlanır.

BURÇLAR ve BURÇ UYUMLARI

parlak zodiac.png

Bir kadınla bir erkeğin arasını açma büyülerinde kullanılan bir diğer teknik de hem kadını hem de erkeği temsil eden objelere önce enerji yüklenmesi daha sonra bu objelerin bir daha asla kavuşamayacakları şekilde uzaklaştırılmasıdır. Örneğin, 2 objenin birinin bir denize diğerinin başka bir denize atılması gibi. Her nasıl o denizlerin suları asla karışmazsa kadınla erkeğin da asla kavuşamayacaklarına inanılır.


Bazen bir kadınla bir erkeği arasını açma büyüsü yalnızca resimden, havas ilmini kullanarak harfler sayılar esmalar ve tüm bunları geometrik şekiller içine hapsederek de yapılabilir. Bu tekniklerde kullanılan geometrik şekiller genellikler her iki kişinin ismini bir dairede ya da şekil içinde hapsedecek şekilde tasarlanır. Geometrik şeklin sınır çizgileri aslında bu kişilerin arasındaki manevi duvarlardır. Bu kişiler farkında olmasa da bu geometrik şekillerin hiçbir noktası birbiriyle kesişmez ve bu yüzden kavuşmaları konusunda daima engellerle karşılaşırlar ve tıpkı kesişmeyen geometrik şekillerin duvarları gibi bu kişilerin de yolları asla kesişmez ya da eğer zaten karı-koca iseler ortak bir noktada uzlaşamaz veya aynı evde farklı dünyaların insanları gibi yaşarlar. Bazen de yataklarını ya da odalarını ayırırlar.

Ücretsiz fal baktırmak ister misiniz?

Tarot falı bak

Tarotmatik.com

Kahve falı bak

kahvefalikursu.com

Rüya Tabirleri

Ruyoka.com

YORUMLAR:

bottom of page