top of page

Bir kadını bir yerden uzaklaştırma büyüsü:

magic.jpg

Bir kadını bir yerden uzaklaştırma büyüsü kara büyülerdendir ve genellikle koruma çemberi, tiksinti duvarı ya da manevi zincir metoduyla yapılır. Tüm bu metodların tek ortak amacı vardır: bir kadını bir yerden uzaklaştırmak! Bu büyü eğer işin ehli ve medyumik hassasiyeti olan bir büyücü tarafından yapılırsa oldukça tesirli olabilir.


Bir kadını bir yerden uzaklaştırma büyüsü ve diğer kara büyü işlerinin gerçekleştiği astral alem insanoğlunun hayal bile edemeyeceği kadar çirkin bir yerdir. Dünyaya bağlı insanların cesetlerinin olmadığı, yalnızca manevi bedenlerinin ve zihinlerinin yer aldığı bu boyutta bir çok işlem yaparak fiziksel aleme bu işlemlerin sonuçlarını yansıtmak mümkün.

Bu işlemlerden biri de bir kadını bir yerden uzaklaştırma büyüsü. Bu yöntem eğer bir manevi zincir metoduyla yapılıyorsa büyülenmiş kadın bir yere manevi bir zincirle zincirlenir. O zinciri fiziksel aleminde göremez, vücudu onu hissetmez fakat zihinsel enerji boyutunda kendisinde bir zincir varmış gibi hisseder be kendisi için belirlenen alanın dışına çıkamaz. İşte bir kadını bir yerden uzaklaştırma büyüsü aslında en çok bu zincirleme metoduyla yapılmaktatır.


Bir kadını bir yerden uzaklaştırma büyüsü bazen voodoo bebekleriyle (oyuncak bez bebekler) yapılırlar. Bunun sebebi voodoo bebeklerinde görselliğin çok iyi kullanılmaya uygun olmasıdır. Voodoo Afrikada "Tanrı'nın ruhu" anlamına gelir. Voodoo'ya inananlar, uzak ama daima var olan bir tanrısal enerjiye bağlı kaldıklarını düşünürler.  Özellikle aşk, para, aile, kavuşturma, ayırma, mutluluk, adalet veya intikam söz konusu olduğunda insanı en çok etkileyen büyü çeşidinin voodoo olduğuna inanırlar.

Voodoo büyüsüne göre bir kişinin önce bir bebeği yaratılır ve o bebeğin başına ne gelirse o kişinin de aynısını yaşayacağı düşünülür. Tahmin edeceğiniz gibi bir kadını bir yerden uzaklaştırma büyüsünde de aslında o kadının bebeği bir yerin çok uzağına götürülür ve orada zincirlenir ya da kapalı bir yerde muhafaza edilir. Bazıları voodoo bez bebeğini bir mezara gömer. Her nasıl o bebek bir daha o yere gidemezse kadın da zihinsel enerji aleminde hapsolur ve o yere bir daha gidemez. Gitmek isterse ayakları birbirine dolanır ya da ayakları onu oraya götürmek istemez.


Bazen bir kadını bir yerden uzaklaştırma büyüsü yaparken büyünün etkisini daha da arttırmak için voodoo bez bebeğine domuz yağı da sürülebilir. Bu aslında bebeğin ruhuna ve cinsel enerjisine negatif enerji göndermek içindir. Domuz yağı genellikle bebeğin ayaklarına sürülür. Bu büyüden sonra kadının ayakları bağlanır, hapsedildiği yerin dışına hareket etmek istemez hiçbir yere gidemez giderse de işleri yolunda gitmez veya yolu tıkanır.

BURÇLAR ve BURÇ UYUMLARI

parlak zodiac.png

Bir kadını bir yerden uzaklaştırma büyüsü tutar mı?

Aslında büyünün tutup tutmayacağı konusunda size kesin ve net cevap verecek biri yok. Bilim de büyüyü asla kanıtlamaz, kanıtlayamaz. Büyü fiziksel alemin ve elle tutulabilir gözle görülebilir her şeyin uzağındaki bir alem olan manevi alemde (astral alem) gerçekleştirilen bir performanstır. Asla tutup tutmadığı bilim tarafından kanıtlanamaz, çünkü bilim o alana dokunamaz. Fakat bu bir kadını bir yerden uzaklaştırma büyüsünün tutmayacağı anlamına gelmez.


Zihinsel enerji boyutunda bir yere hapsedilen bir kadın aslında fiziksel yani somut alemde de hapsolmuştur. Sonuçta, hepimiz bir yere ayaklarımızla gideriz ve eğer zihnimiz ayaklarımıza gitmemesini söylüyorsa gitmeyiz. Bir kadını bir yerden uzaklaştırma büyüsünün de özü budur. Büyülü kadın sözü geçen mekana gitmeyi arzu etmez ya da gitmemesi için sebepler çıkar.


Bir kadını bir yerden uzaklaştırma büyüsü bir kara büyü çeşididir. Kara büyü kötü niyetli güçlerden yararlanan sihir türüdür. Kötü niyetli eylemler için veya kasıtlı olarak bir şekilde zarar vermek için kullanılır. Aslında tüm bu uzaklaştırma ya da bir yerden bloke etme enerjisi manevi zincir yöntemleriyle yapılır. Zihinsel enerji aleminde kadın manevi boyutta bir yere hapsedilir.

Ücretsiz fal baktırmak ister misiniz?

Tarot falı bak

Tarotmatik.com

Kahve falı bak

kahvefalikursu.com

Rüya Tabirleri

Ruyoka.com

Kara büyü doğaüstü kuvvetlere dayanır ve bunlar beşinci ve altıncı enerji olarak numaralandırılır. Bilimsel temel kuvvetler şunlardır: Zayıf Yerçekimi, Kuvvetli Yerçekimi, Elektromanyetizma, Zayıf Nükleer Güç, Güçlü Nükleer Güç, Doğal Komuta, Doğaüstü Kuvvet.


'Sihir' kelimesi çok eskidir ve çok eski zamanlardan beri var olmuştur. Özellikle Hindistanda süper gücü olduğuna inanılan insanlar tüm büyülü güçlerini ve becerilerini şifa verme amacıyla kullanmışlardır. Fakat daha sonra insanoğlu şifa arayışının üstüne bencil arayışlarını ve egosunu da ekleyerek olmasını istediği bir işi büyüyle yapmaya çalışmıştır. Bir kadını bir yerden uzaklaştırma büyüsü de buna dahil.

YORUMLAR:

bottom of page