top of page

Bir kadını bir erkekten uzaklaştırma büyüsü:

magic.jpg

Kara büyüler içinde en çok rağbet görenlerden biri kuşkusuz bir kadınla bir erkeğin birbirinden uzaklaştırılması işlemidir. Peki, bu gerçekten kara büyü ile mümkün müdür? Cevap, hem evet, hem hayır. Yazımı okumaya devam ettikçe ve büyü performanslarının gerçekleştiği frekans olan zihinsel enerji boyutunu anladıkça bir erkekle kadını birbirinden uzaklaştırma işlemlerinin nasıl yapıldığı konusunda da bilgi sahibi olacaksınız.


Öncelikle, enerjinin ne olduğunu anlayalım. Enerji genellikle nötrdür. Pozitif veya negatif enerjiler yaratan enerjinin arkasında bir ağırlık ve niyet vardır. İçinde bulunduğumuz fiziksel alemde yani dünya düzleminde aslında bir dualite içinde yaşıyoruz. Gözle gördüğümüz bir dünya ve gözle görmediğimiz bir başka dünya. Ve şunu kesin olarak söyleyelim ki gözle gördüğümüz dünyada olan her şey aslında gözle görmediğimiz manevi alemin yansımalarıdır. Tıpkı araba sürerken hani yöne sapacağımız konusunda önce zihnimizde karar vermemiz gibi. Zihinsel enerji boyutu aslında dünyadaki tüm hareketleri yöneten ve yönlendiren boyuttur. Aslında burada “büyü var mıdır?” sorusuna bir nebze de olsun cevap da verilmiş oldu.

Bir kadını bir erkekten uzaklaştırma büyülerine gelince bu büyüler de yine zihinsel alemimize etki eden büyülerdir. Aslında, bu büyüyle yapılan sözü geçen iki kişinin birbirine kavuşmasını engelleyecek unsurları yaratacak enerjinin tohumlarını ekmek, onları kavuşturan yolları tıkamak hatta zihinsel olarak onları birbiriyle görüşmeyi istememek şeklinde yönlendirmedir. Doğal olarak tüm bu olaylar zincirinin oluşması için zamana ihtiyaç var. Büyüyü yapan kişi bir kadınla erkeği hemen yarın uzaklaştıramayacağını da şu ana kadar anlamış olsa gerek.


Evren, doğası gereği tarafsızdır. Bir kadınla bir erkeği ayırma konusunda da tarafsız davranacaktır. Ne yazık ki bu işi yapanın kötü niyetli olmasını yargılamak evrenin işi değil. Evren, yalnızca kendi kanunlarını bilir ve bu kanunları uygular. Bir erkekle bir kadının uzaklaşması büyüsü sonrası bir yuvanın yıkılması da evrenin sorunu değildir. O yargılayıcı ya da taraf tutucu bir enerjiyi desteklemez. Yalnızca kurallara göre enerji akışını sağlar. Ne yazık ki evren bu konuda herhangi bir acıma duygusuna da sahip değil.

Zihinsel enerji boyutuna girebilen ve bu boyuta hükmeden kişiler yaptıkları her işte başarılı olurlar. Bu boyutu yalnızca büyü ve muska ilimlerinde kullanmazlar. Onlar pozitif düşünce ekerek pozitif sonuçlar biçmeyi bilen kişilerdir. Yaşamlarına yön verirler ve her alanda başarılı olurlar. Büyücüler de bu alana hükmetmeyi öğrenmişlerse yaptıkları işlerde kuşkusuz başarılı olurlar. Bir erkekle bir kadını birbirinden uzaklaşma işlemi de buna dahildir. Bu kişiler büyü sonrası evrene gönderdikleri enerji sonucunda bu kişilerin uzaklaşmasını sağlarlar.


Bir kadını bir erkekten uzaklaştırma büyüsünde genellikle hem kadını hem de erkeği temsil edecek çift ürünler kullanılır. 2 yumurta, 2 ceviz hatta 2 bez bebek gibi. Yapılacak işlemde mentalite hep aynıdır. Her iki cismi birbirinden uzaklaştırma, bu bazen öyle bir uzaklaştırmadır ki bu iki cismin kıyamete kadar bir araya gelme imkanı yoktur. Her iki cismin farklı denizlere atılması ya da farklı mezarlara gömülmesi gibi. Ne o iki denizin suları birbiriyle buluşur, ne de mezarların toprakları. Objeler birbirinden uzak kalmaya devam ettikçe büyülü kişilerin de birbirinden bir süre sonra uzaklaşacağına inanılır.

BURÇLAR ve BURÇ UYUMLARI

parlak zodiac.png

Bir kadını bir erkekten uzaklaştırma büyüsü elbette karanlık enerjiler ve kara büyü alanına girer. Bu enerjiler kendi enerji sistemlerimizde iyi rezonansa girmez çünkü enerjimizin şeytani enerji elementleridir. Enerji, doğası gereği genişleyen, büyüyen ve birleşen bir yapıya sahiptir. Negatif olsa da bu durum geçerli. Bu yüzden bu tip işlemlerin hayırlı işler için bile kullanılmamasında fayda var. Çünkü, kara büyü içimizdeki karanlığı besler ve büyütür. Evet, belki o iki kişi ayrılır fakat onların ayrılmasıyla size de hayırsız bir olay getirir.


Kara büyü ruhlar, cinler ve evil güçlerin bir araya geldiği platformda, kara enerji frekansında gerçekleşir. Dolayısıyla, kara büyüyü yapan kişi aslında tüm bu unsurları yaşamına davet etmekten başka bir iş yapmış olmaz. Tüm kutsal kitaplar bize kara büyü hakkında bilgi verir ve asla bulaşmamamız konusunda uyarıcıdırlar. Fakat insanoğlunun arzuları ve egosu bu uyarıları dikkate almamasına yol açar.

Ücretsiz fal baktırmak ister misiniz?

Tarot falı bak

Tarotmatik.com

Kahve falı bak

kahvefalikursu.com

Rüya Tabirleri

Ruyoka.com

YORUMLAR:

bottom of page