top of page

Bir erkekte büyü olduğu nasıl anlaşılır?

magic.jpg

İnsan, zihinsel ve ruhsal bedeni (astral alem – zihinsel enerji alemi) ateş enerjisi tarafından yönetilen manevi boyutta, fiziksel bedeni ise toprak elementinin yönettiği dünyevi boyutta demirlenmiştir. Bir erkeğe büyü yapılıp yapılmadığını anlamak yalnızca onun zihinsel-ruhsal aleminin kapısını aralayarak bakmakla olur. Peki, büyünün teşhisini yapmak bu kadar kolay mıdır? Büyü nasıl kendini belli eder?


Şunu anlamalıyız ki kara büyü işlerinin gerçekleştiği astral alem insanoğlunun hayal edebileceği en çirkin ve karanlık yerlerden biridir ve yalnızca enerji işlerinin yönetildiği alemdir. Dünyaya bağlı ruhlar ve cinler (cinler ve düzenbazlar) biçimindeki ruhani varlıklar buradaki suçlulardan yalnızca birkaçıdır. Onlar asla içinde bulunduğumuz fiziksel alemde sahip olduğumuz gözlerle görülemez, ellerle dokunulamazlar. Yalnızca oluşturdukları titreşimler ve insanoğlunun zihnine fısıldadıkları vesveseler algılanabilir.

Bir erkeğe yapılan her büyü aslında onu ruhsal alemde ele geçirme planıdır. Erkeği kendine bağlama ve ele geçirme planı, zihinsel enerji boyutunda o erkeğin zihnine yapılacak bir işlemdir. Yani, bizim çıplak gözle göremediğimiz gözlerimizle o alem arasında perde olan boyutta. Peki bir erkeğe yapılan büyünün sendromları nelerdir?


Bir erkekte büyü olduğunu anlamak için o erkeği 3 kateroride test etmeliyiz. Bu 3 kategorinin her biri aslında büyünün bir boyuta olan etkisidir (ruhsa, zihinsel, bedensel). Bir erkekte her kategoride ne kadar çok semptomunuz varsa, kara büyü o kadar güçlüdür.

Bir erkekte büyü olduğunu gösteren temel belirtiler:

Sarı kategori (ruhsal belirtiler):


İnsanların kendisinden kaçtığını hisseder

Sebepsiz ortaya çıkan sürekli çatışmalar

Kavgalar

Depresyon

Kabus görmek

Korku

Ani kişilik değişikliği

Duygu dalgalanmaları

Bir gülmek bir ağlamak

Bilinmeyen bir şey tarafından çevrelendiğini hissetmek

Eşinin rüyasında sürekli tecavüz görmesi

İyi niyetin sürekli yanlış anlaşılıyor olması

İlişki sorunları

Gölge görmek ya da sürekli arkasında biri varmış gibi hissetmek

Duvardan ya da kapalı mekanlardan bilinmeyen sesler duymak ve bu seslerin nereden geldiğini bulamamak

İntihar girişimleri veya kendini yok etme düşünceleri

Paranormal olaylar olması

hayata karşı ilgisizlik

Eş ve çocuklarla kavgalar

Arkadaşların inanmaması ya da güvenmemesi


Kırmızı kategori (dünyevi belirtiler):


Parasal kaynakların tükenmesi

İşlerin sonuna gelip engellenmesi

Finansal aksilikler

İşsizlik

Şansslızlık

Her yerden "hayır" cevabı almak

Bütün kapıların yüzüne kapanması


Siyah kategori (beden seviyesi):

İştahsızlık

Mutsuzluk

Baş ağrısı

Umutsuzluk

Uykusuzluk

Sürekli olumsuz düşünmek

Cinsel rüyalar

Su hayal etmek

Kronik yorgunluk

Karında şişkinlik

Omuzlarda ağırlık

Göğüs bölgesinde sıkışma

Uyandığında geometrik şekiller görmek

Gece bacaklardan enerji çekilmesi

Soğuk terle aniden uyanmak

Vücuda iğne batması gibi bir his

Kaşıntı, yanma veya tüm vücudunuz yanıyormuş gibi hissetme

Uykuya dalacakken vücutta titreme ya da kaşıntı

BURÇLAR ve BURÇ UYUMLARI

parlak zodiac.png

Yukarıdaki belirtilerden birkaçını yaşamakta olan bir erkeğe ne yazık ki büyü yapılma olasılığı vardır. Bir erkeğin büyü sonrası zihinsel aleminde ve karanlık boyutunda bazı değişiklikler görülebilir. Büyülenmiş erkek hayata dair gitmek istediği yöne gidemek büyünün kendisini götürdüğü yere gider ve ruhanilerin vesveselerinin etkisinde fazlaca kalır.


Kara büyü, karanlık sanatları uygulayan cadılar veya kara büyücüler tarafından başlatılan hedefli ve nitelikli Ne yazık ki işin ehli tarafından yapılırlarsa büyülü erkeğin hayatını felç edebilirler. Bu erkeğin hiçbir işi olmaz, ayakları birbirine dolanır, her başvurduğu kapı yüzüne kapanır. Tek yapılması gereken büyüyü yine yapan büyücü gibi işin ehli bir büyücü bulup bozdurmaktır.


Ne yazıkki kara büyü yapan cadılar tarafından büyülü erkeğin manevi alemine kötü ruhlar, iblisler ve cinler gönderilir. Büyülenmiş erkek aslında burada bir kurbandan başka bir şey değildir. Aslında tüm bu ruhani varlıklar yapılan kara büyünün iş görenleridir ve gece gündüz erkeğe yapılmış olan büyünün olması için çalışırlar. Ne yazık ki kendisine büyü yapılmış bir erkek tez zamanda profesyonel yardım almalıdır.


Bir erkeğe yapılan kara büyü genellikle bir kadın tarafından yapılmıştır ve kara büyülerin büyük bir kısmı aşk, bağlama ya da bunun tam zıttı ayırma, soğukluk büyüleridir. Bir çok erkek yaşamını tüm bu olumsuzluklara rağmen kendisine yapılan büyüden habersiz bir şekilde sürdürür. Hatta bazı erkeklere uçkur bağlama işlemleri ve eşiyle arasını soğutma işlemleri yapılmıştır. Bu işlemler genellikle 2 objenin arasına bir tiksinti duvarı örülerek yapılırlar. Büyülenmiş erkek fiziksel aleminde bu duvarı göremez ona dokunamaz. Fakat ruhsal aleminde bu büyü kime karşı yapılmışsa o kişiye yaklaşırken zihinsel boyutta bu soğukluk duvarını hisseder.

Ücretsiz fal baktırmak ister misiniz?

Tarot falı bak

Tarotmatik.com

Kahve falı bak

kahvefalikursu.com

Rüya Tabirleri

Ruyoka.com

YORUMLAR:

bottom of page