top of page

Bir erkeğin erkekliğini bağlama büyüsü:

magic.jpg

Bir erkeğin erkekliğini bağlama büyüsü şüphesiz bir kara büyü çeşididir. Kara büyü, insanoğlunun psişik güçlere erişimi ile fiziksel aleme etki etmesini sağlayan şeytani bir uğraşıdır. Bir erkeğin erkekliğini bağlama büyüsü, ayırma büyüleri hatta hastalık ve ölüm büyüleri bile bu şeytani enerjiyi davet ederek yapılmaktadır.


Bir erkeğin erkekliğini bağlama büyüsü adından da anlaşılacağı gibi bir erkeğin hiçbir kadınla cinsi münasebet yaşayamaması amacıyla yapılır. Bu büyü çeşidinde pisişik görselleştirme ve genellikle o erkeği temsil eden bir obje kullanılır. Diğer büyü çeşitleri gibi bir erkeğin erkekliğini bağlama büyüsü de zihinsel alemle ilgili bir kara enerji performansıdır.


Bir erkeğin erkekliğini bağlama büyüsü uygulaması yapan kişi öncelikle zihinsel enerji boyutuna giriş yapmayı öğrenmelidir. İnsanın zihinsel ve ruhsal bedeni (astral alem – zihinsel enerji alemi) ateş enerjisi tarafından yönetilen manevi boyutta, fiziksel bedeni ise toprak elementinin yönettiği dünyevi boyutta demirlenmiştir. Aslında bir erkeğin erkekliğini bağlama büyüsü yapacak kişinin yaptığı bu iki boyuttun birinden diğerine enerji transferi yapmak ve bir gerçekliği değiştirmeye çalışmaktan başka bir şey değildir.

Kara büyü işlerinin gerçekleştiği astral alem insanoğlunun hayal edebileceği en çirkin ve karanlık yerlerden biridir ve yalnızca enerji işlerinin yönetildiği alemdir. Dünyaya bağlı ruhlar ve cinler (cinler ve düzenbazlar) biçimindeki ruhani varlıklar buradaki suçlulardan yalnızca birkaçıdır. Onlar asla içinde bulunduğumuz fiziksel alemde sahip olduğumuz gözlerle görülemez, ellerle dokunulamazlar. Yalnızca oluşturdukları titreşimler ve insanoğlunun zihnine fısıldadıkları vesveseler algılanabilir.


Bir erkeğin erkekliğini bağlama büyüleri en çok voodoo bebekleriyle (oyuncak bez bebekler) yapılırlar. Bunun sebebi voodoo bebeklerinde görselliğin çok iyi kullanılmaya uygun olmasıdır. Voodoo Afrikada "Tanrı'nın ruhu" anlamına gelir. Voodoo'ya inananlar, uzak ama daima var olan bir tanrısal enerjiye bağlı kaldıklarını düşünürler.  Özellikle aşk, para, aile, kavuşturma, ayırma, mutluluk, adalet veya intikam söz konusu olduğunda insanı en çok etkileyen büyü çeşidinin voodoo olduğuna inanırlar.

Voodoo büyüsüne göre bir kişinin önce bir bebeği yaratılır ve o bebeğin başına ne gelirse o kişinin de aynısını yaşayacağı düşünülür. Tahmin edeceğiniz gibi bir erkeğin erkekliğini bağlama büyüsünde o erkeğin cinsel organı bölgesine bir bağlama işlemi yapılır. Bazen bu bebeklerde o bölgeye domuz yağı ya da kötü kokulu bir madde sürülür.


Bir erkeğin erkekliğini bağlama büyüsünde voodoo bez bebeklerine cinsel bölgelere bazen iğneler batırılır. Bu aslında bebeğin ruhuna ve cinsel enerjisine negatif enerji göndermek içindir. Hatta çok acımasız olarak o bölgeye soğukluk ve tiksinti etkisi yaratması için domuz yağı sürerek uygulayanlar vardır. Bir kişinin ruhuyla iletişim kurmak için oyuncak bebeğe o kişiye ait bir tutam saç, bir resim veya bir parça giysi de koyulabilir. Voodoo oyuncak bebek aracılığıyla doğrudan o kişinin ruhuyla konuşabilir, ona ismiyle hitap edebilir hatta o kişiyle konuşuyormuş gibi sorular sorabilir ve onu sizin için bir şeyler yapmaya ikna edebilirsiniz. Bebekle neyi nasıl yapacağınız tamamen kişye özeldir.

BURÇLAR ve BURÇ UYUMLARI

parlak zodiac.png

Bir kişinin voodoo bebeği aslında o kişinin kuklası ve birinin elindeki ruhsal alemin kölesidir.


Gerek bir erkeğin erkekliğini vağlama büyüleri gerek bir kişiye bir iş yaptırma büyüleri olsun voodoo bebekleri çok tesirlidir. Bir kişinin voodoo bebeğinin ayakları bağlanırsa o kişinin ayakları fiziksel elemde de birbirine dolaşır, o kişi kara bir kutuya koyulursa o kişinin de hayatı kararır ya da zihinsel boyutta karanlığa hapsolur. Fakat bu bebeklerin enerjileri o kadar güçlüdür ki büyü tutsa da tutmasa da kendileriyle işlem yapan kişilere de negatif enerji getirirler bu yüzden asla dokunulmamaları gereken büyü tarzıdır.


Voodoo bez bebeklerini kullanarak zihinsel enerji alemine hükmetmeyi bilen kişi aslında dünyevi güçlere de sahip olduğunu da bilmelidir. Büyü ilimleriyle uğraşan herkes bunu bilir. Doğaüstü eylemlerle ve uygulamalarla uğraşan bu büyücüler her ne kadar eylemlerini bilimin kanıtlayamadığı ve göremediğimiz, dokunamadığımız boyutta gerçekleştirseler de bu zihinsel enerjinin etkileri dünyevi alemde görülür. İnsanların önce düşünceleri etkilenir ve bu düşünceler de büyülenmiş kişilerin eylemlerini etkiler. Bir erkekle bir kadını birbirinden soğutma büyüsü yapılan kişi de bunlardan biridir.

Ücretsiz fal baktırmak ister misiniz?

Tarot falı bak

Tarotmatik.com

Kahve falı bak

kahvefalikursu.com

Rüya Tabirleri

Ruyoka.com

YORUMLAR:

bottom of page