top of page

AYIRMA BÜYÜSÜ

magic.jpg

Ayırma büyüsü nedir?

Ayırma büyüsü bir kişiyi diğerinden ayırma ve uzaklaştırma amaçlı yapılır. Bu büyü birini kendinden uzaklaştırma amaçlı olsa da ne yazıkki bazı kötü niyetli kişiler tarafından karı-koca arasına soğukluk sokma maksadıyla yapılabilir. Ne kadar etki edeceği yapan hocanın ya da medyumun yeteneğine bağlıdır. Eğer başarılı bir medyum tarafından yapılmışsa çok etkilidir ve karşı tarafı tamamen soğutabilir.

Ayırma büyüsü yapılması için illa size bir şey yedirip içirilmesi gerekmez. Bazı medyumlar ayırma büyüsünü başka bir şehirden oturdukları yerden fotoğraf üzerinden bile yapabilir. Ya da büyüyü yaparken bir yere gömülmesi ya da saklanması için gereken malzemeleri büyü yaptıran kişiye verir o kişi de bu malzemeleri gereken yerde muhafaza eder. Bu malzemeler büyü yapılan kişiye ne kadar yakınsa etkisi de o kadar güçlü olur. Bu yüzden büyü yapan kişiler genellikle bu malzemeleri büyü yaptıkları kişinin evine gizlice koyarlar. Eve koyamıyorlarsa bahçeye gömerler. Onu da yapamıyolarsa eve en yakın bir yere de gömebilirler. Ne yazık ki bu büyü bu şekilde de etki eder.

Ayırma büyüleri genelikle biri kadın diğeri erkek iki kişi için yapılır. Bu büyüde bu iki kişiyi temsil edecek malzemeler kullanılır. Çoğu zaman bu malzemeler birbirine ters döndürülür, aralarına domuz yağı sürülür ya da birbirinden uzak yere gömülürler. Eğer mezara gömülüyorlarsa bu büyüde “ölene kadar birleşememe” teması yatar. Biri ayırma büyüsü yapıp örneğin 2 yumurta kullanmış ve bu yumurtaların birini bir mezara diğerini başka bir mezara gömmüş ise bunun anlamı o yumurtalar nasıl bir daha birleşemiyorsa o kişiler de ölene kadar birleşemesin arzusudur. Peki bu büyü etki eder mi? Maalesef evet, başarılı bir büyücü tarafından yapılmışsa etlidir.

Ayırma büyüsünü yapan kişiler iki kişiyi temsil eden bu objeleri mümkün olduğu kadar birbirinden uzaklaştırır. Bazen birini bir şehirdeki mezara, diğerini başka şehirdeki mezara gömebilirler. Eğer bu ayırma büyüsü karı koca arasına yapıldıysa bu karı koca aynı hanede yaşasa bile birbirlerine yakınlaşamazlar uzak hissederler. Bu malzemelerin bulunup çıkarılması imkansızdır hatta büyüyü yapan kişi bile nereye koyduğunu unutmuştur. Fakat yine de bu büyü bozulabilir.

Ayırma büyüsü tutar mı?

Ayırma büyüleri ne yazık ki güçlü hocalar ya da medyumlar tarafından yapıldığında tutarlar. Fakat yine de bu sizin için yolun sonuna gelindiğine alamet değildir. Her büyü yapıldığı gibi bozulabilir de. Çevrenizde büyü bozma konusunda yeteneğine güvendiğiniz bir hoca varsa ona büyüyü bozdurabilirsiniz fakat yeteneğini bilmediğiniz hocalara asla paranızı kaptırmayın.

Ayırma büyüsü nasıl yapılır?

Ayırma büyüsü yaptırmanın bir çok çeşidi vardır fakat tüm bu büyülerin tek ortak noktası her iki kişiyi temsil edecek objelerin bulunmasıdır. Örneğin, her iki kişiyi temsil edecek yumurtalar, bez bebekler ya da koyun ve koç kalbi. Her iki kişiyi temsil eden bu malzemeler birbirinden uzak yerlere koyulurlar. Örneğin, biri Ahmet diğeri Ayşe’yi temsil eden 2 yumurtanın biri Ankara’da diğeri İstanbul’da bir mezara gömülür. Bu büyüden sonra Ahmet ve Ayşe’nin ölene kadar birleşemeyeceklerine inanılır.

Ayırma büyülerinin bir başka şekli de “tiksindirme” tarzıdır. Bu tip büyülerde her iki kişiyi temsil eden bu malzemeler birbirine ters döndürülür (sırt sırta gelecek şekilde) ve aralarına domuz yağı, sidik ya da çok pis kokan bir şey sürüleren beraber mezara da gömülebilirler. Bu büyüdeki mesaj ise bu iki kişinin ölene kadar birbirinden tiksinmesi ve hep bir birlerine ters gitmeleridir. Bu büyüye maruz kalmış kişiler asla anlaşamazlar, sürekli kavga ederler ve birbirlerinden nefret ederler.

Bazı ayırma büyüleri kilit ve o kilidi açan anahtarla yapılır. Kilit oyuk olmasından dolayı daima kadını, anahtar ise uzun şeklinden dolayı erkei temsil eder. Bu anahtar ve kilit yine diğer malzemeler gibi birbirinden ayrılır, uzaklaştırılır ya da farklı mezarlara gömülür. Buradki mesaj ise “bu anahtar bu kilidi açmadığı sürece falan filan kişi daima birbirinden uzak olsun” mesajıdır. Bu büyü aynı zamanda uçkur bağlama büyüsü tarzında da yapılabilir. “O anahtar o kilidi açmadığı sürece Ahmet ile Ayşe arasında asla cinsel birleşme olmasın” tarzında bir kasem okunur. Kilit ve anahtar birbirine bir daha temas etmeleri imkansız olacak şekilde farklı mezarlara gömülürler. Maalesef bu büyü eğer güçlü bir hoca tarafından yapılmışsa karı kocanın sonu ayrılıktır.

BURÇLAR ve BURÇ UYUMLARI

parlak zodiac.png

Ayırma büyüsü çeşitleri:

Ayırma büyülerinin bir çok çeşidi vardır. Bunlardan bazılar iki kişinin arasını bozma, ayırma hatta tiksindirme şeklinde olabileceği gibi karı kocanın birbirine sevimsiz görünmelerini sağlayacak şekilde de yapılırlar. Bu tip uygulamalarda genellikle kişileri temsil eden objeler bulunur ve aralarına pis kokulu bir şey (domuz yağı, sidik, kötü kokulu baharatlar vs.) Genellikle objeler birbirine sırt sırta gelecek şekilde çevrilir.

Ayırma büyülerinin en etkili olanı bez bebeklerle yapılanlarıdır. Her iki kişiyi temsil eden bez bebekler yapılır ve bu bez bebekler birbirine sırt sırta gelecek şekilde tutulur, aralarına domuz yağı, sidik ya da çok kötü kokan bir şey sürülür ve beraber bir yerde muhafaza edilirler ya da bir mezara gömülürler. Mezara gömülürse büyü çok daha tehlikelidir çünkü mezara gömülen büyüde “ölene kadar birbirinden tiksinme” teması yatar.

Ücretsiz fal baktırmak ister misiniz?

Tarot falı bak

Tarotmatik.com

Kahve falı bak

kahvefalikursu.com

Rüya Tabirleri

Ruyoka.com

Ayırma büyüsü belirtileri nelerdir?

Ayırma büyüsünün belirtileri aşağıdaki gibidir:

 • Karı kocanın arasında cinsel çekim olmaması

 • Karı kocanın birbirini sevimsiz görmesi

 • Evin bereketinin olmaması

 • Erkeğin eve girmek istememesi

 • Hane içinde sürekli tartışma ya da kavga yaşanması

 • Evde yaşayanların huzursuz olması

 • Evdekilerin dışarı çıkmak istemesi

 • Evde duran kişilerin üzerlerinde ağırlık hissetmeleri

 • Evdeyken sürekli esneme

 • Eve girildiğinde sürekli yorgun hissetmek

 • Evdeyken rahat nefes alamamak

 • Evden çıkınca kendini daha iyi hissetmek

 • Haneden birine cin musallat olması

 

Ayırma büyüsü nasıl bozulur?

 

Ayırma büyüsünü bozmak için güvenilir ve işin ehli bir hocaya gitmeniz gerekse de her zaman buna gerek yoktur. Öncelikle eğer yapılan büyüde bazı malzemeler kullanılmışsa bu malzemelerin bir an önce bulunup evden çıkartılması gerekir. Fakat bu her zaman bu kadar kolay değildir. Bu malzemeler domuz yağı gibi kapı eşiğine yada hanede yaşayan kişilerin ayakkabılarının altına sürülmüşse anlaşılmaları oldukça zordur. Fakat muska halinde evde bir yere koyulmuşlarsa bulup çıkarılmaları gerekir.

Ayırma büyüsünü bozmanın en garanti yollarından biri de o evde bütün duvarların duyabileceği şekilde 40 Yasin suresi okutup yanına bir sürahi su koymaktır. Bu sudan hanede yaşayan herkesin içmesi sağlanacağı gibi su kapı eşiğine dökülür ve tüm hane bireylerinin bu suyun üzerinden geçmesi sağlanır. Bu seans bir kere yapıldığında hanede büyük rahatlama hissedersiniz. Fakat en az 3 ya da 7 kez tekrarlanmalıdır.

Değişen dünyamızda internetin bize sağladığı kolaylıklar sayesinde 40 yasini evde okutmak artık eskisinden çok daha kolay. İnternetten bir video bulup yüksek sesle okutulması işe yarar mı diye sorarsanız evet işe yarar. Okutulan internetten de olsa Yasindir ve Kuran sesidir. Bu sesi hanedeki tüm odaların duyacağı şekilde açmak gerekir. Eğer evde yaşayanlar 40 yasini dinlerlerse büyü bozmanın tesiri daha etkili olur. Fakat dinlemezlerse ya da ara sıra dışarı çıksalar da bu sean işe yarar.

 

Sevgili Ziyaretçiler,

Yukarıda verilen bilgi bu büyünün tam olarak yapılış şekli ya da nasıl yapılması gerektiğinin ayrıntılı açıklaması değildir. Bu yazı sadece bilgi amaçlıdır ve bu sayfadaki bilgiye dayalı olarak bu büyüyü yapmanız durumunda bir sonuç almanız mümkün değildir. Büyü sanatı çok geniş bir ilimdir ve üzerinde uzun yıllar çalışma ve pratik gerektirmektedir. Bir kişinin büyü yapabilmesi için öncelikle iyi bir büyücü ya da kendini bu alanda ilerletmiş, beyin gücünü iyi kullanan bir birey olması gerekmektedir.

Büyü seansları internetten yemek tarifi bakar gibi şunu şöyle yapayım bunu böyle yapayım diye yapılacak kadar basit uğraşlar değildir. Aynı zamanda büyü aceleye getirilecek iş de değildir. Hafta sonu olmaması gereken bir olayı engellemek için acele ve telaşla hemen bu gece bir büyü yapayım diyerek de bu seanslarda başarı elde etmek olanaksızdır.

Bu işlerde uzmanlaşmak tıpkı yeni bir dil öğrenmek gibidir. Nasıl önce o dilin harflerini, kelimelerini öğrenir sonra yavaş yavaş cümle kurmaya başlar isek büyüye bakış açımız da böyle olmalıdır. Büyü manevi hayatın bir parçasıdır ve numeroloji, astroloji, yıldızlar, burçlar, harfler, maddeler, bilinç altı ve beyin gücüyle bağlantılı bir ilimdir. Kısacası büyü uzaktaki madde ya da kişilere etki ve temas etme sanatıdır ve bu sanatta ilerlemek elbetteki bir gecede olmayacaktır. Büyü çeşitlerinden sadece vefkin bile dört dörtlük yapılabilmesi için çok çalışma yapmak ve vefkin çeşitlerini, hanelerini, meleklerin isimlerinin çıkarılmasını ve hangi saatte yapılacağının hesaplanmasını da öğrenmek gerekir. Bir vefke bakıp aynısını yazıp çizerek o vefkten sonuç beklemek saçmalıktır.

Bu kurallar bütün büyü çeşitleri için geçerlidir. Bu işlerde başarılı olmak isteyenler öncelikle iyi araştırma yapmalı ve seanslarını da ona göre planlamalıdırlar ve seansın yapılacağı ortamın temizliğini de yapmalıdırlar. Aksi taktirde yaptıkları iş kendileri için vakit kaybından başka bir şey değildir.

YORUMLAR:

bottom of page