top of page

Ayetel kürsi ile gideni geri getirme büyüsü:

magic.jpg

Ayet Al Kürsi, Kuran’da en güçlü ayetlerden biri olarak kabul edilir ve islami büyücülükte gerek aşk muskası gerek koruma muskaları olmak üzere bir çok alanda kullanılmıştır. Bu ayetin cinleri ve tüm kötülükleri uzaklaştırmada etkili olduğu inancı vardır.


Gerek gideni geri getirme büyüsü gerek diğer büyüler olsun tüm işler zihinsel enerji aleminde gerçekleştirilen performanslardır. Ayetel Kürsi güçlü ve koruyucu bir sure olarak gideni geri getirme büyülerinde kullanılsa da bu büyüler aslında zihinsel enerji aleminde iş görürler. Ayetel kürsi ile yazılan her şey tıpkı koruyucu duvarlar gibidir. İki partnerin isminin bir ayetel kürsi duvarının arasına hapsedilmesi ile onların ilişkilerinin korunma altına alındığına inanılır.


Ayetel Kürsi ile gideni geri getirme büyüsünü yapmadan önce bu büyünün tam olarak ne olduğu ve zihinsel enerji aleminde nasıl işe yaradığını anlamalısınız. Bu büyüyü yapan kişi zihinsel anlamda bir şeyleri tetikler, bu tetiklenenler de başka şeyleri tetikler ve bağlama ve aşk büyüsü oluşur. Giden kişi elbette ertesi gün dönmeyebilir. Fakat, onun dönmesini zorlayıcı ya da dönmesine yol açıcı olaylar yavaş yavaş yaşanmaya başlayacaktır. Elbette tüm bunlar işin ehli bir büyücü tarafından doğru şekilde büyü yapılırsa gerçekleşir.

Ayetel Kürsi ile gideni geri getirme büyüsünü çok farklı şekilde ve farklı materyaller kullanarak yapabilirsiniz. Bu büyüde genellikle her bir partneri temsil eden iki obje kullanılır. Bu objeler birbirlerine temas edecekleri bir şekilde muhafaza edilir hatta bazen mezarlığa gömülür. Mezara gömülen tüm büyülerde “sonsuza kadar” mesajı vardır. Ayetel kürsi ile korunmaya alınmış bu objeler o mezarda gömülü kaldıkları sürece sonsuza kadar birleşirler ve onların ilişkilerine kimsenin zarar vermeyeceğine inanılır.


Ayetel kürsi ile gideni geri getirme büyüleri Havas ilminde de oldukça sık kullanılır. Fakat, Havas ilminde objelerden çok gizli güçleri olduğuna inanılan esmalar, geometrik şekiller ve büyü yapılan kişilerin isimleri yazılır. Ayetel Kürsi, koruyucu ve gideni geri getirerek bağlayıcı güçlü tesir yapan bir suredir. Ayetel Kürsi ile her iki kişinin ismi çevrelenirse onların ilişkileri ve beraberliklerine zarar gelmeyeceği inancı vardır.

Ayetel Kürsi ile gideni geri getirme büyüsünde kullanılan kasem ve tılsımların önemi de oldukça büyüktür. Ağızdan çıkan her söz inanılarak söyleniyorsa söyleyen kişi için bir kehanet oluşturur. Ayetel Kürsi ile yaptığımız işlemler de buna dahil. Kullandığımız her söz içimizdeki zihinsel alemden gelen enerjinin kelime olarak ağzımızdan çıkışıdır. Bu sözler inanıldıkları zaman gerçeğe yani kehanete dönüşürler. Dolayısıyla inanarak söylediğimiz her şeye dikkat etmeliyiz. Bu da aslında havas ilmi yani muskanın beyin gücü enerjisiyle bağlantılı olduğunu bize anlatır. Muska yaparak elde ettiğimiz her şeyi aslında beyin gücümüzle elde ederiz.


Ayetel Kürsi ile gideni geri getirme seansları farklı büyü pratikleriyle birleştirildiğinde etkisi daha güçlü olabilir. Örneğin, voodoo bez bebekleri bu iş için kullanılabilir. Her iki partneri temsil eden bez bebekler dikilerek birbirlerine bağlanırsa giden kişi terk ettiği kişiye karşı inanılmaz bir geri dönme arzusu yaşayacaktır. Eğer bu büyü işin ehli biri tarafından yaparsa giden kişinin ayakları onu geri getirir. Gelmesi için gerekli mazeretler ortaya çıkar ya da  geri dönme arzusuyla yanıp tutuşur.

BURÇLAR ve BURÇ UYUMLARI

parlak zodiac.png

Sevgili ziyaretçiler,


Bir çok kimse yemek tarifine bakar gibi büyü tarifi aramakta ve yapacakları işlerde başarılı olacaklarını sanmaktadırlar. Ancak ne yazık ki bu ilimlere dalmak isteyen kişilerin önlerinde gitmeleri gereken uzun bir yol var. Bu ilme dalmak isteyen kişiler öncelikle manevi alemin içinde bulunduğumuz fiziksel enerji alemi olmadığını ve o alemdeki kuralların da farklı olduğunu kavramalılar. Bir büyüdeki şekil ve yazıların aynısınız yazıp çizmekle büyü tutmaz ve sonuç sadece hayal kırıklığı olacaktır. Manevi aleme direk büyü yaparak balıklama dalan birisi başarılı olamaz.


Değinmek istediğim bir diğer husus ise manevi zihinsel enerji aleminde işlerin nasıl olduğu konusunda çok insanın yanlış bilgiye sahip olması. Zihinsel enerji boyutu yani büyünün gerçekleştiği boyut aslında bir şeyleri size direk olarak sunmaz. Sadece zihinsel anlamda bazı durumların değişmesini dolayısıyla hareketlerin değişmesini tetikler. Fikirler ve düşünceler değişince attığımız hareketler değişir dolayısıyla alacağımız sonuçlar değişir fakat bu hemen yarın olmayacak zaman alacaktır. Bir çoğu ne yazık ki bir büyü yaparak 24 saat içinde netice beklemektedir. Büyü yapmak aslında zihinsel enerji alemine tohum ekmek gibidir. Önce tohumun büyümesi yeşermesi ve en sonunda meyvelerini vermesi gerekir.

Ücretsiz fal baktırmak ister misiniz?

Tarot falı bak

Tarotmatik.com

Kahve falı bak

kahvefalikursu.com

Rüya Tabirleri

Ruyoka.com

YORUMLAR:

bottom of page