top of page

Aşk muskasının tutmama sebepleri nelerdir?

magic.jpg

Gerek aşk muskası gerek diğer büyü çeşitlerinde bir düşünceyi sihirli niyetimizle aşılayarak yükselttiğimizde o düşünce enerjiye dönüşür. Aşk muskası yapmak da diğer muskalar gibi bir düşünceyi enerjiye dönüştürme sanatıdır. Başarısız olma sebebi ise çok basit: bu düşünceyi tam olarak enerjiye dönüştürememek. Bu konuyu yazımda ayrıntılı olarak açıklayacağım.


Bir aşk muskasında niyet ve inanç o işin temelidir. Niyet ya da inanç yoksa rastgele yapılan bu ritüelden sonuç elde edilemez. Bir başka deyişle, işe yarayacağına karşı inancınız yoksa o aşk muskasından sonuç beklemeyin çünkü gerçekten işe yaramaz. Ayrıca zihinsel enerji alemindeki koşulsuz inanç durumu yalnızca ağzımızla “inanıyorum” kelimesini zihretmek kadar basit değildir. Gönlümüzle ve ruhumuzla o işe inanmamız şart. Çünkü inandığımız şeylerle ilgili düşünce tohumları ekeriz ve inandığımız her şey aslında kendimiz için oluşturduğumuz bir kehanettir.

İnancın önemini günlük hayatımıza dair birkaç örnekle göstermek istiyorum. Sürekli “ben şanssızım” diyen kişilerin gerçekten şanssız olması, ya da “para kazanmak çok zor” diyenlerin gerçekten de zor para kazanması acaba bir tesadüf mü? Kesinlikle hayır. Bu kişiler aslında sürekli bu cümleleri zikrederek kendileri için şanssızlık kehaneti oluşturmaktadırlar. İnanın ya da inanmayın bu böyle. Muska ilimlerinde de durum bundan farksızdır. İnandığımız şeylerle ilgili kehanet oluştururuz.


Her şeyden önce enerjinin yalnızca enerji olduğunu anlamalısınız. Aşk muskası da bir enerji alemi performansıdır. Fiziksel alemde bir şeyleri tezahür etmesi için öncelikle muskanın zihinsel enerji aleminde tezahür etmesi gerekir. Fiziksel alemde tezahür ettirdiği her şey aslında muskanın zihinsel alemde tezahür ettirdiklerinin sonuçlarıdır. “Muska yapıyorum ama tutmuyor” diyen kişiler zihinsel enerji boyutunda kıvamını tutturamadıkları kesin. Burada ya bir inanç eksikliği var ya da yapılan iş düzgün yapılmamıştır.

Aşk muskasının tutmama sebepleri arasında astrolojik, numerolojik ve pisişik uygulamalar arasındaki kopukluk da yer alır. Öncelikle, zihinsel enerji boyutunda bir manevi dönüşüm sağlamak gerekir. Bunu yapmanın yolu biraz astrolojik, numerolojik bilgi sahibi olmak ve pisişik yeteneklerle donatılmış olmaktır. Astrolojik bilgi şu açıdan gerekli: neyi hangi yıldızın hükmettiği zamanda yapacağını bilmek. Numeroloji, evrende gizli bir güçtür ve hangi esmanın kaç kere tekrar edeceği şifre ve anahtar gibi etki yapar. Tıpkı bir sosyal medya hesabında şifremizi 1 harf bile yanlış yazdığımızda hesaba giremeyişimiz gibi. Bir şey belli bir sayıda tekrar edilmeliyse yalnızca o sayıda tekrar edilmeli, ne bir fazla ne de bir eksik olursa anahtar dönmez, o iş olmaz.


Bir aşk muskasının tutmama sebepleri arasında büyüyü yapan kişinin aslında bu performansı gerçekleştirdiği zihinsel enerji boyutunu tanımıyor olmasıdır. Sihir, bilim ve teknolojiye benzese de elle tutulamayan, görülemeyen ve bilmin asla giremeyeceği bir alanda hüküm sürer. O da tıpkı dini inançlar gibi, görülemeyen ve deneysel olarak kanıtlanamayan bir alanın işidir. Sonuçları deneysel yollarla ölçülemez, kanıtlanamaz. Aşk muskası tutmayan bir çok kişi bunu bir türlü kavrayamamaktadır ve tıpkı bilimsel kanıt arar gibi aşk muskasının sonuçlarını isterler. Fakat bu hiçbir zaman olmayacaktır.

BURÇLAR ve BURÇ UYUMLARI

parlak zodiac.png

Muska ve sayıların etkileşimine gelince yaşam boyunca, her birimiz sonsuz sayıda sayı ile çevriliyiz. Her sayının kendine özgü bir titreşim ve enerji yapısı vardır. Bu yüzden insanların sayıları ve kaderi yakından bağlantılıdır: sayılar bir insanın hayatını etkiler ve hayatı ve kaderi hakkında paha biçilmez bilgiler taşır. Atalarımız çok eski zamanlarda bu sonuca vardılar ve o zaman sayıların etkisi teorisi, numeroloji ortaya çıktı.


Her sayının büyü ilimlerinde bir enerjisi ve titreşimi vardır. Örneğin, sıfır hiçlik ve yokluk sayısıdır. 1 ise büyük bir başlangıç. 9 tek basamaklıların en sonuncusu ve en ağır olanıdır. Bir yolun sonuna gelmeyi ve ağırlaşmayı temsil eder. Gerek aşk muskası gerek diğer büyü işlerinde sayıların enerjilerini bilmeli ve onları hangi muskada ne zaman kullanacağımızı kestirebilmeliyiz.


SIFIR sayısı tezahürden önceki ruhtur. Tıpkı ana rahmine henüz düşmemiş bir bebek gibi. Bir muskada onu nereye yazarsak yazalım bize yokluk ve hiçlik anlamını getirir. Aşk muskası yazan kişi belki bu sayıya çok ihtiyaç duymayacağını düşünebilir. Fakat, birini hayatına sokmak isteyen kişi öncelikle onu başka birinin hayatından çıkarmak istiyorsa sıfıra ihtiyaç duyabilir.

Ücretsiz fal baktırmak ister misiniz?

Tarot falı bak

Tarotmatik.com

Kahve falı bak

kahvefalikursu.com

Rüya Tabirleri

Ruyoka.com

YORUMLAR:

bottom of page