top of page

AŞK KİLİDİ BÜYÜSÜ

magic.jpg

Aşk kilidi:

En eski büyü çeşitlerinden biri olan kili büyüsü tüm nasip kısmet bağlama ve kilitleme işlerinde kullanıldığı gibi aşk kilidi olarak da kullanılabilir. Aslında bu büyüdeki mantık bir şeyin olmasını ya da kendisini kilitlemedir. Bir kilit kendisini açacak sadece bir anahtar tarafından kilitlenir ve o anahtarla kilit bir daha asla birbirlerini açmayacak şekilde uzaklaştırılırlar.

Kilit büyülerindeki mentalite bir kilidi açacak sadece bir anahtar olması ve bu anahtarın kilitle asla kavuşamayacağı şekilde uzaklaştırılmasıdır. Büyüyü yapan kişi birinin kalbini, şansını hatta uçkurunu kilitleyip anahtarını asla bulunmayacak bir yere atabilir. Hatta o kadar bulunmaz bir yere atabilir ki bir daha kendisi bile arasa bulamaz. Bazıları işi abartıp kilidi bir şehre anahtarı başka bir şehre götürürler.

Aşk kilidi büyüsü için kullanılacak kilit çok iyi seçilmelidir. Tek anahtar girişli olmalı ve eski bir kilit olursa tesir daha fazla olur fakat yeni olduğu taktirde de büyü tutar. Aynı zamanda seçilmiş kilidin başka bir anahtarı varsa bu başka kişide ise de büyünün tutmama ihtimali vardır. Burada esas şudur: Tek kilit ve bu kilidi açan tek anahtar olmalı ve bu anahtar büyü yapan kişide olmalıdır.

Aşk kilidi büyüsü çok eski zamanlardan beri kullanılan çok tesirli bir büyü çeşididir ve doğru yapılmadığında tamamen ters dönüp istenilenin olması yerine istenmeyenin olmasını bile sağlayabilir. Bu büyüyü sadece  yukarıda tarif ettiklerime dayalı yapılırsa tesir etmez çünkü her büyünün kendine ait okunması gereken tılsımlı sözcükleri ya da Kuranı Kerimden okunması gereken sureleri vardır. Sadece iki anahtarın birbirine kilitlenmesi ile bu büyü tutmaz ve büyünün tutması için mutlaka güçlü bağlama sureleri ve bazen Allah'ın 99 isminin hatta ruhanilerin yardımları gerekmektedir.

Aşk kilidi büyüsü yapılmadan önce hedef iyi belirlenmeli, anahtarların kimi temsil edeceği de önceden seçilmelidir. Anahtar ve kilit asla birbirine karıştırılmamalı ya da kimi temsil ettiği unutulmamalıdır aksi taktirde ters tepki verebilir. Ayrıca anahtarların nerede saklanacağı da önceden belirlenmelidir. Seanstan sonra kilit büyü yapılmış kişiden uzaksa etkisi hafif olur fakat o kişinin yaşadığı yerde bir mezarlığa ya da evinin yakınında bir yere gömülürse tesir daha fazla olacaktır. Ayrıca bu büyü çift taraflı etkisi olan bir büyüdür ve sadece tek tarafa etki etmez. Bu büyüyü yapan kişi kendinde de karşı tarafa daha fazla bağlanma olduğunu hissedecektir.

Aşk kilidi büyüsü nasıl yapılır?

Bu büyü çeşidinin iki farklı kullanım tarzı vardır. Birinde kilit oyuk olmasından dolayı kadını anahtar ise uzun olmasından dolayı erkeği temsil eder. Anahtarla kilitlenen kilit uzakta bir yere gömülür ya da orada muhafaza edilir. Erkekle kadının birbirine kilitlendikleri var sayılır. Eğer bu büyü aşk kilidi olarak yapılırsa bir kadının kalbinin bir erkeğe kilitli olduğu düşünülür.

Bir başka kullanım tarzı ise kilidin bir kalbi temsil etmesidir. Örneğin, kilit adı Ahmet olan bir erkeğin kalbi anahtar ise Ayşe ismindeki bir kadını temsil eder. Anahtarla kilitleme işlemi yapınca Ahmet'in kalbi artık Ayşe’ye kilitlenmiştir. Bu anahtarla bu kilit bir daha asla açılmayacak şekilde birbirinden uzak yerlerde muhafaza edilir ya da gömülürlerse Ahmet’in kalbinin ölene kadar Ayşe’ye kilitli olacağına inanılır. Peki bu büyü tutar mı? Bazen evet, bazen hayır. Tamamen yapan kişinin görselleştirme ve beyin gücüne bağlıdır.

Aşk kilidi büyüsü hakkında daha fazlası:

Kilitler psikolojik anlamda kapatma ve kilitleme anlamı çağrıştırırlar ve büyücülükte görselleştirmede bu çok önemlidir. Tüm rüyaların ucunu cinselliğe bağlayan Sigmund Freud’e göre rüyada kilit çukur olmasından dolayı kadını, anahtar ise uzun şeklinden dolayı erkeği temsil eder (phallic symbol). Dolayısıyla, bu büyü çeşidi genellikle kadın-erkek ile ilgili kilitleme durumlarına uygundur. Buradaki mantık şudur: bir kilidi sadece bir anahtar açar ve o anahtar kilidi kapatıp gitmiştir. Kilit, o anahtar tarafından açılmadığı sürece hep kilitli kalacaktır.

 

Kilit büyülerine karşı çok dikkatli olmamız gerekir. Çünkü bu büyüler öyle yerlere koyulabilirler ki. Mesela evinizin bahçe kapısına ya da evinizin karşısındaki başka bir evin kapısında bir yerlere. Büyüyü yapan kişinin amacı bu kilidi size mümkün olduğu kadar yakın bir yerde muhafaza etmektir. Bazen siz bilmeseniz de karşı komşunuzun kapısındaki kilit size yapılmış bir büyü olabilir.

Aşk kilidi büyüsü bazen bir anahtar ve kilit ile yapılır fakat bazen buna ilaveten bir zincir kullanılır. Zincirin iki ucu birbirine yaklaştırılır ve bir asma kilitle kapatılır. Bu tip büyüler genellikle bir işin olmaması ya da çıkmaza girmesiyle ilgili işler için yapılır. Bazı kilit büyüleri o kadar tesirli olabilir ki tüm kapılar size kapanır, bütün yolların sonu çıkmaz sokaktır. Bu durum size tanıdık geliyor mu? O zaman siz de bir aşk kilidi büyüsünün kurbanı olabilirsiniz.

BURÇLAR ve BURÇ UYUMLARI

parlak zodiac.png

Aşk kilidi büyüsü nasıl bozulur?

Aşk kilidi büyüsünü bozmak için güvenilir ve işin ehli bir hocaya gitmeniz gerekse de her zaman buna gerek yoktur. Öncelikle eğer yapılan büyüde kullanılan kilidin bir an önce bulunup evden çıkartılması gerekir. Fakat bu her zaman bu kadar kolay değildir. Kilit bulunmayan bir yerde muhafaza ediliyor olabilir. Aşk kilidi büyüsü yapan kişi kilidi evinizin bahçesine ya da yakınlarda bir yere gömmüş de olabilir. Fakat üzülmeyin, bu durumda da bu büyüyü bozmanın bir çaresi var.

Aşk kilidi büyüsünü bozmanın en garanti yollarından biri de o evde bütün duvarların duyabileceği şekilde 40 Yasin suresi okutup yanına bir sürahi su koymaktır. Bu sudan hanede yaşayan herkesin içmesi sağlanacağı gibi su kapı eşiğine dökülür ve tüm hane bireylerinin bu suyun üzerinden geçmesi sağlanır. Bu seans bir kere yapıldığında hanede büyük rahatlama hissedersiniz. Fakat en az 3 ya da 7 kez tekrarlanmalıdır.

Ücretsiz fal baktırmak ister misiniz?

Tarot falı bak

Tarotmatik.com

Kahve falı bak

kahvefalikursu.com

Rüya Tabirleri

Ruyoka.com

Değişen dünyamızda internetin bize sağladığı kolaylıklar sayesinde 40 yasini evde okutmak artık eskisinden çok daha kolay. İnternetten bir video bulup yüksek sesle okutulması işe yarar mı diye sorarsanız evet işe yarar. Okutulan internetten de olsa Yasindir ve Kuran sesidir. Bu sesi hanedeki tüm odaların duyacağı şekilde açmak gerekir. Eğer evde yaşayanlar 40 yasini dinlerlerse büyü bozmanın tesiri daha etkili olur. Fakat dinlemezlerse ya da ara sıra dışarı çıksalar da bu sean işe yarar.

YORUMLAR:

bottom of page