top of page

Aşık etme muskası:

magic.jpg

Aşık etme muskası doğru tılsımlı sözcükleri, zihinsel enerjiyi ve materyalleri birleştirdiğimizde oldukça etkili olabilir. Adından da anlaşılacağı gibi aşık etme muskasının amacı bir kişiyi aşık etmektir. Genellikle her iki partneri de temsil edecek çift objeler kullanılarak ve bu objeler bir yerde birleştirilerek ya da bağlanarak muhafaza edildiğinde bu muska amacına ulaşır.


Aşık etme muskalarında da diğer muskalar gibi bir düşünceyi sihirli niyetimizle aşılamayı başardığımızda amacımıza ulaşırız. Niyet ve görselleştirme aşık etme muskası için önemlidir. Düşünce enerjiye dönüşür ve olması gereken işi olmasını sağlar. Aşık etme muskasında da bu durum geçerlidir. Bir kişiyi aşık etmek için muska yaptığımızda asılnda enerji tohumları ekmiş oluruz. Fakat bu muskanın işe yaraması için zamana ihtiyaç var. Tıpkı ekilen tohumların ürün vermesini beklemek gibi inanarak ve pozitif düşüncelerle emeğimizin karşılığını alacağımız günü beklemeliyiz.

Aşık etme muskasında niyetin en iyi arkadaşı inançtır. Önce muskas yapacağımız işe niyet ettik, şimdi de inanmayı bilmeliyiz. Açıkça söylemek gerekirse aşık etme muskasının işe yarayacağına inanmıyorsanız işe yaramayacaktır. Fakat, zihinsel enerji boyutundaki inanç kuşkusuz inançtır ve yalnızca ağzımızla “inanıyorum” demek kadar basit değil. Ağzınızın inandığı şeye zihniniz de inanmalı. En ufak bir kuşku ya da “acaba muska tutar mı” diye düşünmek inanmadığınızın kanıtıdır.


Aşık etme muskasıyla ilgili çok ufak gibi görülen fakat önemli bir ayrıntı daha var. Asla unutmayın, tek bir diyarda müsait olmayan kişi tüm alemlerde müsait değildir. Bu ne mi demek? Zihinsel boyutta başka bir kadının etkisi altındaki bir erkek aslında onun enerjisine hapsolmuştur ve sizin enerji boyutunuzda değildir. Ruhsal boyutta bu kişi aşırı derecede bloke olmuştur ve bırakın ona ulaşmayı enerjisi tamamen görünmezdir. Muska yapılacak kişi öncelikle ruhsal ve duygusal olarak muska çalışmasına açık olmalıdır. Bu şuna benzer: bir yolda ilerlemek istiyorsunuz fakat o yolda bir engel var. İlerlemeniz için bu engeli kaldırmanız gerekir. Zihinsel enerji boyutunda da işler aslında bundan farklı değil. Önünüzü bloke eden her şey ortadan kalkmalı.

Aşık etme muskası yapımında kullanacağımız malzemeler ve aslında büyü ilimlerinde kullanılan tüm malzemeler “ilaçlar” olarak adlandırılır. Bunlar bazen bitkiler, o kişinin dna sını taşıyan giysiler, değerli taşlar ya da aksesuarlar olabilir. Tabi bu malzemeler yalnızca dış etki yani fiziksel alem malzemeleridir. Bir de iç etki için kullanacağımız ruhsal ve pisişik alem malzemeleri vardır ki bunlar da kutsal kitaplardan alınan satırlar, isimler ya da okunacak her tılsımdır. İyi bir büyücü hepsini bir araya getirmeli ve görselleştirmeyi güçlendirmelidir.


Aşık etme muskası yapacak kişi gerçekçi beklentiler içinde olmalı ve muskanın tam olarak ne işe yarayacağını bilmelidir. Bu muskanın yalnızca zihinsel enerji aleminde iş gördüğünü fakat bu alemin de fiziksel aleme etkileri olduğunu anlamalıyız. Aşık etme muskası yapan kişi zihinsel enerji boyutunda bir şeyleri tetikler ve tetiklenen enerji de başka olayları tetikler. Birine aşık etme büyüsü yaptıktan 1 hafta sonra evlenme teklifi beklemeyin. Öncelikle zihinsel enerji boyutunda tetiklenenlerin sonuçlarını görmeyi beklemelisiniz.

BURÇLAR ve BURÇ UYUMLARI

parlak zodiac.png

Aşık etme muskasının çok fazla çeşidi olmasına rağmen hemen hemen hepsinde ortak bir şey vardır: iki obje kullanılır. Bunun sebebi her objenin bir partneri temsil etmesi ve hangi objenin hangi partneri temsil ettiğinin önceden belirlenmesi. Baştan savma yapılan aşık etme muskalarıyla başarı sağlayamazsınız. Bu ufak ayrıntılara dikkat edilmesi gerekiyor. Eğer iki yumurta kullanıyorsanız her iki yumurtanın üzerine isim yazın ve hangi yumurta kimi temsil ediyor bunu bilin. Çünkü bu yumurtalar (ya da kullanılan objeler) görselleştirme içindir ve görselleştirmede neyim kimi temsil ettiğinin bilinmesi çok önemlidir.


Aşık etme muskası ile ilgili bilinmesi gereken bir diğer husus da kullanılan objelere ne olduğu, ne yapıldığı ve nerede muhafaza ettikleri oldukça önemlidir. Çünkü büyücülük ilimlerinde bir kişiyi temsil eden objenin başına ne geliyor ise o kişinin de başına aynısının geleceğine inanılır. 2 kişinin objesi birbirine bağlanırsa bu kişilerin hep bağlı kalacakları inancı vardır. Bunun tam tersi olarak bu iki obje birbirinden bir daha asla kavuşamayacakları şekilde uzaklaştırılırlarsa bu aslında bir ayrılık muskasıdır. Bu yüzden yapılan işlemde bu objelere ne yapıldığına ve nasıl muamele edildiğine de dikkat edilmeli. Eğer iki yumurta kullanılıyorsa bu yumurtalar asla zarar görmeyecekleri ve birbirlerinden ayrılmayacakları bir yerde muhafaza edilir. Bunu garantiye almak için seçilecek yer genellikle mezarlıktır. Mezara gömülen şeyler orada hep kalırlar.

Ücretsiz fal baktırmak ister misiniz?

Tarot falı bak

Tarotmatik.com

Kahve falı bak

kahvefalikursu.com

Rüya Tabirleri

Ruyoka.com

Aşık etme muskası ile ilgili son olarak şunu söylemek gerekir: bu muskada kullanılan kasem ve tılsımlı sözcükler oldukça önemlidir. Çünkü, ağızdan çıkan ve inanılarak söylenen her söz bir enerji oluşturur ve gerçeğe dönüşür. Büyü ilminde de bunu asla unutmamalısınız. Muska pratiklerini gerçekleştirdiğimiz bu alemle ilgili Es-Seyyid Süleyman El-Hüseyni’nin Havas’ul Havas ve Kenzül Havas kitabında belirttiği bir paragraftan alıntı yapmak istedim:


“Sözleri ruhsuz bedenler yani cesetler olarak düşün yani cansız cesetleri hali işte bu cesetlere ruh vermek sözlerin insan dilinden kelam olarak çıkışıdır. Ama bu çıkışın mertebeleri ve kudretleri farklı farklıdır. Buna da kelam ilmi derler. Eğer sen hakkıyla dilden çıkan sözlere ruh yüklersen ve bu duyum mecazi anlamdadır, bu yükleyişle onu kudretlendirebilirsen o kelamla amaçladığın etkiyi hemen elde edersin. Çünkü kudretlendirilmiş ruhlar yüklenmiş sözler etki sahibidirler ve etkileyici olmasının yanında etkileyicileri de harekete geçirirler”

YORUMLAR:

bottom of page