top of page

AŞIK ETME BÜYÜSÜ

magic.jpg

Aşık etme büyüsü nedir?

Aşık etme büyüsü de tüm büyüler gibi zihinsel enerji aleminde gerçekleştirilen bir eylemdir. Doğru tılsımlı sözcükleri ve materyalleri kullanarak amacımıza odaklanıp görselleştirme yaptığımızda bu alanda da başarılı oluruz. Hemen hemen bütün aşık etme büyüsü seanslarında çift obje kullanılır. Bunun sebebi yin ve yang enerjisini yansıtmasıdır. Bu objelerden biri kadını diğeri erkeği temsil eder.

Aşık etme büyüsünü yapmadan önce bu büyünün tam olarak ne olduğu ve zihinsel enerji aleminde nasıl işe yaradığını anlamalısınız. Bu büyüyü yapan kişi zihinsel anlamda bir şeyleri tetikler, bu tetiklenenler de başka şeyleri tetikler ve aşk büyüsü oluşur. Fakat bu yazıyı okumadan önce gerçekçi hayaller peşinde koşmanız gerektiğini hatırlatmam gerekir. Bazı vakalar vardır ki aşık etme büyüsü hiçbir işe yaramaz. Bunları yazı içinde sırasıyla açıklayacağım.

Aşık etme büyülerini bir çok farklı şekilde ve farklı materyaller kullanarak yapabilirsiniz. Hatta tek büyü değil farklı büyülerle seansları güçlendirebilirsiniz. Fakat şunu baştan bilmelisiniz ki bu büyü iki durumda işe yaramaz ve ne yazık ki bir çok medyum bu konudan kimseye bahsetmemektedir. Birinci durum, aşık etmek istediğiniz kişi zaten birine deli gibi aşıksa sizin yaptığınız büyünün etkisinin onun aşkından çok daha yüksek etkili olması gerekir ki bu çok zordur, burada vazgeçmeniz daha doğru. İkinci durum karşı tarafın manevi duvarı çok kalın olabilir. Bu kişilere büyü tutmaz büyü tutmadığı gibi bu kişilerin fallarını bile falcılar göremezler. Yani aşık etme büyüsünün her zaman ve herkes için işe yaramayacağını anladıysanız yazıyı okumaya devam edebilirsiniz.

Aşık etme büyüsü nasıl yapılır?

Bu büyü türünün çok fazla çeşitleri olmasına rağmen hemen hemen hepsinde ortak bir şey vardır: iki obje kullanılır. Bunun sebebi her objenin bir partneri temsil etmesi ve hangi objenin hangi partneri temsil ettiğinin önceden belirlenmesi. Baştan savma yapılan aşık etme büyülerinde başarı sağlayamazsınız. Bu ufak ayrıntılara dikkat edilmesi gerekiyor. Eğer iki yumurta kullanıyorsanız her iki yumurtanın üzerine isim yazın ve hangi yumurta kimi temsil ediyor bunu bilin. Çünkü bu yumurtalar (ya da kullanılan objeler) görselleştirme içindir ve görselleştirmede neyim kimi temsil ettiğinin bilinmesi çok önemlidir.

Bu konudaki bir diğer ayrıntı ise bu objelerin başına ne gelirse her iki partnerin de başına aynısının geleceğine inanç konusu. Evet, aslında bütün aşk büyülerinin özü budur. Eğer 2 yumurta kullanılmışsa bu iki yumurta birbirine temas ettirilerek gömülürse o yumurtalar orada olduğu sürece ik partnerin ruhları da birbirine yakın olur inancı vardır. Fakat büyü ilmindeki inanç fiziksel alemde “inanıyorum” demek kadar basit bir eylem değil. Zihinsel anlamda koşulsuz ve kesin bir şekilde bu objelerin sizi temsil ettiğine inanmanız ve onların beraberliğinin sizin beraberliğinizi tetiklediğine inanmanız şart. Eğer inanmıyorsanız büyü tutmaz.

Aşık etme büyüsünde kullanılan kasem ve tılsımlı sözcüklerin önemi:

Büyü ilminde sözcüklerin önemi anlatmakla bitmez. Ağzımızdan çıkan her söz (eğer inanarak söylüyorsak) bizim için kehanet oluşturur ve gerçeğe dönüşür. Büyü yaparken de bunu asla unutmamalıyız. Muska pratiklerini gerçekleştirdiğimiz bu alemle ilgili Es-Seyyid Süleyman El-Hüseyni’nin Havas’ul Havas ve Kenzül Havas kitabında belirttiği bir paragraftan alıntı yapmak istedim:

“Sözleri ruhsuz bedenler yani cesetler olarak düşün yani cansız cesetleri hali işte bu cesetlere ruh vermek sözlerin insan dilinden kelam olarak çıkışıdır. Ama bu çıkışın mertebeleri ve kudretleri farklı farklıdır. Buna da kelam ilmi derler. Eğer sen hakkıyla dilden çıkan sözlere ruh yüklersen ve bu duyum mecazi anlamdadır, bu yükleyişle onu kudretlendirebilirsen o kelamla amaçladığın etkiyi hemen elde edersin. Çünkü kudretlendirilmiş ruhlar yüklenmiş sözler etki sahibidirler ve etkileyici olmasının yanında etkileyicileri de harekete geçirirler”

Yukarıdaki paragrafı ben kendimce açıklayayım. Kelam ilmi diyerek bahsettiği aslında kullandığımız sözlerdir. Kullandığımız her söz içimizdeki zihinsel alemden gelen enerjinin kelime olarak ağzımızdan çıkışıdır. Bu sözler inanıldıkları zaman gerçeğe yani kehanete dönüşürler. Dolayısıyla inanarak söylediğimiz her şeye dikkat etmeliyiz. Bu da aslında havas ilmi yani muskanın beyin gücü enerjisiyle bağlantılı olduğunu bize anlatır. Muska yaparak elde ettiğimiz her şeyi aslında beyin gücümüzle elde ederiz.

BURÇLAR ve BURÇ UYUMLARI

parlak zodiac.png

En tesirli aşık etme büyüsü hangisidir?

En tesirli aşık etme büyüsü kuşkusuz bez bebeklerle yapılan büyüdür. Bunun sebebi bu büyü tarzındaki görselleştirmenin diğerlerine göre daha güçlü olmasıdır. Afrika (voodoo) büyüsü olarak da bilinen bez bebek büyüsü aslında sadece aşık etme büyüsünde değil hemen hemen tüm büyü çeşitlerinde kullanılır. Bu büyü tarzında inanç bir kişiyi temsil eden bir bez bebek yaratılması ve o bebeğin başına gelecek her şeyin o kişinin başına geleceğidir.

Dolayısıyla aşık etme ve bağlama büyülerinde her iki partneri temsil eden birer bebek yapılır ve bu bebekler birbirlerine iplerle bağlanır. Kaç tane iple bağlanacağı hangi sure ve duaların okunacağını büyücü bilmelidir. Bu bebekler birbirine bağlanırsa fiziksel boyutta da birbirlerini asla bırakamayan iki partner olacaklarına inanılır. Bu büyü çeşidi aynı zamanda soğutma, tiksindirme ya da ayırma işlemlerinde de kullanılır. Tiksinme ya da soğutma için iki bebek sırt sırta çevrilir ve aralarına domuz yağı, sidik ya da pis kokulu bir şey sürülerek bağlanır. Ayırma işleminde iki bebek bağlanmaz, bunun yerine farklı yerlere (örneğin farklı mezarlara) gömülür ve ardından “bu iki bebek nasıl bir daha birleşemiyorsa filan ile filan da asla birleşemesin” gibi bir kasem okunur.

Siz de farketmiş olmalısınız tüm büyüler gibii aşk büyüleri de beyin gücü ve bazı materyalleri kullanarak bu gücün görselleştirilmesinden başka bir şey değildir. Fakat, şunu asla unutmamalısınız eğer beyin gücünü yani beyninizi kontrol etme yeteneğiniz veya uzaktan cisim ya da kişilere etki etme yeteneğiniz az ise bu büyülerin hiç biri tutmayacaktır. Büyü yapma aşamasına geçebilmek için öncelikle kendinizi bu manevi zihinsel enerji alanında geliştirmelisiniz. Bu alanda kendinizi geliştirmeyi başardıktan sonra büyüleriniz tutar.

Sevgili ziyaretçiler,

Değinmek istediğim bir konu da bir çoğunun büyüyü internetten yemek tarifine bakar gibi yaparak sonuç beklemesi ve ne kadar büyük hata yaptıklarını görememesidir. Bu ilme dalmak isteyen kişiler öncelikle manevi alemin içinde bulunduğumuz fiziksel enerji alemi olmadığını ve o alemdeki kuralların da farklı olduğunu kavramalılar. Bir büyüdeki şekil ve yazıların aynısınız yazıp çizmekle büyü tutmaz ve sonuç sadece hayal kırıklığı olacaktır. Manevi aleme direk büyü yaparak balıklama dalan birisi başarılı olamaz.

Ücretsiz fal baktırmak ister misiniz?

Tarot falı bak

Tarotmatik.com

Kahve falı bak

kahvefalikursu.com

Rüya Tabirleri

Ruyoka.com

Bir diğer husus ise manevi zihinsel enerji aleminde işlerin nasıl olduğu konusunda çok insanın yanlış bilgiye sahip olması. Zihinsel enerji boyutu yani büyünün gerçekleştiği boyut aslında bir şeyleri size direk olarak sunmaz. Sadece zihinsel anlamda bazı durumların değişmesini dolayısıyla hareketlerin değişmesini tetikler. Fikirler ve düşünceler değişince attığımız hareketler değişir dolayısıyla alacağımız sonuçlar değişir fakat bu hemen yarın olmayacak zaman alacaktır. Bir çoğu ne yazık ki bir büyü yaparak 24 saat içinde netice beklemektedir. Büyü yapmak aslında zihinsel enerji alemine tohum ekmek gibidir. Önce tohumun büyümesi yeşermesi ve en sonunda meyvelerini vermesi gerekir. 1 hafta sonra olacak bir iş için bugünden muska yapan kişi kesinlikle başarısız olacaktır çünkü bir muskanın sonuç vermesi için 1 hafta yetersizdir.

Yapacağınız her işe bu kural ve kaideleri bilerek girin. Aşık etme büyülerine gelince bu alemde manevi enerjisi daha yüksek olanın her zaman kazanacağını anlamalısınız. Yani bir kadına deli gibi aşık olan bir erkeği kendinize büyüyle aşık etmek çok zordur. Çünkü aşk mitolojik bir duygudur ve o erkek aslında manevi anlamda o kadının kalbinde hapsolmuştur. Ne kadar büyü yaparsanız yapın aşkı çok güçlü bir erkeği kendinize aşık etmek imkansızdan da öte olabilir. Büyü yapacaksanız beklentilerinizde gerçekçi olmalı ve olmayacak duaya asla amin dememelisiniz.

YORUMLAR:

bottom of page