top of page

ARA BOZMA BÜYÜSÜ

magic.jpg

Ara bozma büyüsü:

Ara bozma büyüsü adından da anlaşılacağı gibi iki kişinin arasını bozma maksadıyla yapılır ve başarılı olunduğu taktirde oldukça tesirli büyülerdir. Bu büyülerde genellikle iki kişinin arasına manevi bir soğukluk ya da tiksinti duvarı örülmektedir. Her ne kadar büyüye maruz kalmış partnerler bu manevi duvarları göremeseler ya da dokunamasalar da ilişkilerinde manevi boyutta hissederler. 


Ara bozma büyüleri eski devirlerden bu güne bir çok toplumda ve hemen hemen her dinde uygulanmıştır. Genellikler her iki kişiyi temsil eden birer obje seçilerek bu objelere birbirinden ayırıcı bir işlem uygulanır ya da aralarında domuz yağı veya pis kokulu bir madde sürülür. Bu büyülerdeki amaç iki kişinin kavuşmasını engellemektir.

Ara bozma büyüsü nasıl yapılır?

Ara bozma büyülerinin bir başka şekli de “tiksindirme” tarzıdır. Bu tip büyülerde her iki kişiyi temsil eden bu malzemeler birbirine ters döndürülür (sırt sırta gelecek şekilde) ve aralarına domuz yağı, idrar ya da çok pis kokan bir şey sürülerek beraber mezara da gömülebilirler. Bu büyüdeki mesaj ise bu iki kişinin ölene kadar birbirinden tiksinmesi ve hep bir birlerine ters gitmeleridir. Bu büyüye maruz kalmış kişiler asla anlaşamazlar, sürekli kavga ederler ve birbirlerinden nefret ederler.


Ara bozma büyülerinin en etkili olanı bez bebeklerle yapılan ara bozma büyüsü tarzıdır. Çünkü bu büyü tarzında görselleştirme diğer büyülere göre daha iyi yapılmaktadır. Her iki partneri temsil eden birer bez bebek yapılır ve bu bez bebekler ya sırtları birbirine ters çevrilecek şekilde birbirine bağlanır ya da bebekler bir daha asla kavuşamayacakları şekilde birbirlerinden uzak mezarlara gömülür. Buradaki amaç bu bebeklerin asla bir araya gelmemesidir ve büyü yapılan kişilerin de yollarının bir daha asla kesişmeyeceğine inanılır.

Ara bozma büyüsünün belirtileri nelerdir?

BURÇLAR ve BURÇ UYUMLARI

parlak zodiac.png

Ara bozma büyüsü ne zaman tutar?

Ara bozma büyülerinin tutması için zamana ihtiyaç vardır. Bu büyüler tıpkı tohum ekmek gibi etki gösterir. Büyü yapıldığı andan itibaren artık bir şeyler tetiklenmiştir ve yavaş yavaş büyü yapılan kişileri ayırmaya sebep olan olaylar yaşanmaya başlar. Fakat bu büyünün tutması için sabırlı olmak gerekir çünkü bu büyü 3 günde değil 3 yılda bile tutabilir.

Ücretsiz fal baktırmak ister misiniz?

Tarot falı bak

Tarotmatik.com

Kahve falı bak

kahvefalikursu.com

Rüya Tabirleri

Ruyoka.com

Asla unutmamalısınız ki büyü sadece arzu edilen yöne bir hareketi sağlar fakat kesin sonuç vermeyebilir. Bir işin olması ya da olmamasında büyü tek başına asla etkili olmayacaktır. Her büyüde gizli güçlerin etkileri ve her şeyden önemlisi Allah'ın taktiri bulunmaktadır. Aynı zamanda büyü yapan kişinin medyumik hassasiyeti ve manevi aleme etkisi de büyünün tesirini etkiler. 

YORUMLAR:

bottom of page