top of page

Anahtar büyüsü nedir, nasıl yapılır?

magic.jpg

Asma kilitler ve anahtarlar eski zamanlardan beri koruyucu tılsımlar olarak kullanılırlar. Tıpkı en değer verdiğimiz şeyleri bir yere kilitleyerek kaybolmasını ve çalınmasını engellediğimiz gibi, manevi boyutta da bir şeyi (ruhumuzu, sevdiğimizi, sevdiğimizin kalbini hatta hayatımızı) ya da birini korumaya alma amacıyla kilitleyebiliriz. Bu işlemler için gerçekleştirdiğimiz büyüler anahtar büyüleridir.


Anahtar büyüleri her ne kadar koruyucu tılsımlar olarak görülseler de kara büyü kategorisine girerler. Bu büyü sayesinde korumaya aldığımız şeyi ruhsal boyutta bir yere hapsederiz ve ona kimsenin ya da hiçbir negatif enerjinin yaklaşmasına izin vermeyiz. Mesela, sevdiğimizin kalbini korumaya almak için onun kalbini temsil eden bir objeyi zihinsel enerji boyutunda bir yere (genellikle siyah bir beze sarıp) koyarak bir kutunun içerisine kapatırız. Bu kutuyu da bir anahtar ve kilit yardımıyla kapatırız. O kilit o anahtarı açmadığı sürece o kalbe kimse dokunamaz, yaklaşamaz.

Anahtar büyüsü ve diğer kara büyü türleri büyücünün enerjisini arttıran tılsımlardır. Fakat, artan enerji pozitif değil negatiftir. Bir başka deyişle, kara büyülerin hepsi büyü yapanın içindeki karanlığı besler ve büyütür. Bu yüzden kara büyü türlerinden hiçbirine yaklaşmamamız gerekir. Kara büyü yapan bir büyücü bu psişik gücü sayesinde bir şeyi manipüle edebilir ve zihinsel enerji boyutunda olmasını sağlayabilir.


Kara büyü uygulayıcıları evreni oluşturan enerjinin ve maddenin içsel olduğuna inanırlar ve bu konuda haklıdırlar da. Bir enerji önce içsel dünyada oluşur, daha sonra fiziksel alemde tezahür eder. Günümüzün dinamik dünyasında ister aile hayatı ister kariyeri olsun, herkes kendi meseleleriyle meşgul. Temel olarak, hepimiz hedeflerimize ulaşmak ve arzularımızı yerine getirmek için tutarlı bir yarış içindeyiz. Günlük hayatımızda genellikle kendimizle veya çevremizle ilgili farklı sorunlarla karşılaşıyoruz, ancak bazen tatmin edici bir çözüm bulamıyoruz ve sorunların çözümü zorlaşıyor. Bu yüzden birçoğu kimse sorunların çözümü için içsel dünyaya ve kara büyüye başvurmaktadır.

Anahtar büyüsü, genellikle kaybetme korkusu taşıdığımız bir şeyleri ruhsal enerji boyutunda korumaya alma ihtiyacı hissettiğimizde başvurduğumuz bir büyü tarzıdır. Fakat, bu büyüye başvuran kişiler şeytanlarla ve şeytani doğaüstü varlıklarla iletişim kurduklarını bilmeden kara büyü işine girişirler. Ve ne yazık ki kendileri adına bir şeyi koruma altına almak isterken diğer insanlara ait şeyleri yıkıp yok edebilirler. Bu tür büyüler temelde ölümcül amaçlarla negatif ruhları etkileme gücüne sahip cadılar ve büyücüler tarafından yapılır.


Eğer anahtar büyüsü ve buna benzer büyüler bu kadar zararlı ve tehlikeliyse insanlar neden eski çağlardan beri bu anlamsız yöntemleri tercih ediyor? Bu radikal yöntemi tercih etmenin çeşitli nedenleri vardır. Kara büyüyü tercih etmenin arkasındaki en büyük neden haset, kıskançlık ve bencilliktir. Kendi mutluluğu için diğer insanların mutluluğunu yıkmak yok etmek. Belki de anahtar büyüsüyle zihinsel enerji boyutunda bir yere hapsedilen bir erkeğin kalbi aslında evli ve mutlu bir erkeğin kalbiydi.

BURÇLAR ve BURÇ UYUMLARI

parlak zodiac.png

Anahtar büyüsünün performans alanına gelince bu büyü fiziksel boyutta işlemez fakat zihinsel enerji boyutu ve ruhsal alem dediğimiz bu astral dünyada büyünün etkileri görülürse bu etkiler fiziksel alemde de tezahür eder. Çünkü bilimsel bir gerçek vardır. Önce düşünür, sonra hareket ederiz. Ayaklarımızı bir yere götüren bile aslında beynimizdir. Yani zihinsel enerji boyutunda bir şey olmuşsa artık o iş tamamdır. Vücut yalnızca bu boyuttan aldığı emirleri uygular. Anahtar büyüsü ve diğer kara büyüler hiçbir zaman bilimsel olarak kanıtlanamayacak olsalar da var olmaya devam edeceklerdir.


Peki anahtar büyüsü tam olarak nasıl yapılır? Şu ana kadar nasıl işe yaradığından bahsettik. Fakat nasıl yapıldığına değinmedik. Bu büyünün bir çok yapılış şekli vardır ve oldukça acımasız bir tılsımdır. Korumaya alınacak şey bir kutuya hapsedilir ve bu kutu kilitlenir. Hatta bazı cadılar daha acımasız olmak için bu kutuyu kilitleyen anahtarı ve kilidi birbirinden ebediyen ayırmışlardır. Birini bir denize diğerini bir denize atmak gibi. Ya da birini bir mezarlığa diğerini başka bir mezarlığa gömmek gibi. Her nasıl 2 denizin suyu kıyamete kadar birbirine karışmayacaksa ya da 2 mezarlığın toprakları ebediyyen birbirine kavuşmayacaksa o anahtar da o kilidi asla açmayacaktır. Korumaya alınan her neyse kıyamete kadar korumada kalacaktır.

Ücretsiz fal baktırmak ister misiniz?

Tarot falı bak

Tarotmatik.com

Kahve falı bak

kahvefalikursu.com

Rüya Tabirleri

Ruyoka.com

YORUMLAR:

bottom of page