top of page

BEZ BEBEK BÜYÜSÜ

magic.jpg

Bez bebek büyüsü nedir?

Sitemizde yazan bütün büyü çeşitlerinin içinde tartışmasız en keskin ve tesirli büyü çeşididir. Bu büyü çeşidi aynı zamanda Afrika Büyüsü olarak da adlandırılır fakat Hindistan'da da çok yaygın kullanılan bir büyüdür. Hemen hemen hepimiz küçükken izlediğimiz bir Hint filmi sahnesinde birinin elindeki bez bebeğe iğne batırdığını ve başka birinin de acı çektiğini görmüşüzdür. İşte bu filmlerde anlatılan Voodoo bebekleriyle yapılan büyüler o kadar yaygındır ki artık bu kültürlerin bir parçası olmuş filmlere bile yansımıştır.

Bu büyüde inanç bir kişinin bebeğinin yaratılmasından sonra bu bebeğin başına ne gelirse o kişinin başına da onun geleceğidir. Örneğin bebek para dolu bir bohçada saklanırsa kişinin işleri açılır hayatına daha çok para girer, ya da bebeğin ayakları bağlanırsa kişini hayattaki ilerleyişi durur, bebeğin bacağına bir iğne saplanırsa bu kişi bacak ağrısı çeker. Buna benzer bir şekilde bu bebeğe ne yapılırsa yapılsın o bebeğin temsil ettiği kişinin başına da aynısının geleceğine inanılır. Bu yüzdendir ki bu bebeklerin çok iyi saklanması ve istenmeyen kişilerin eline geçmemesi gerekir. Bu tarz büyüde Müslümanların kullandığı şey genellikle balmumudur fakat büyü tarzındaki mentalite aynıdır. Bez bebek yerine balmumu geçmektedir.

Voodoo büyüsü yaparken çok ama çok dikkatli olunmalıdır. Bebeklere yapılan kötü muamele ya da onları kirli ve negatif enerji yüklü ortamlarda bırakmak bazen tesiri ters çevirir ya da etkinin olmamasını sağlar. Bu bebekler yapıldıkları andan itibaren enerji yüklüdürler ve bazı hanelere çok ağır gelebilirler. O hanede nasip-kısmet kapalılığı, işlerin azalması gibi yan etkide bulunabilirler. Bu yüzden bu işleme kalkışan kişiler çok ama çok dikkatli olmalıdırlar.

Kendisine Voodoo bebeği ile büyü yapılmış kişinin işi çok zordur. Özellikle de karşısında bu işi çok iyi bilen biri bu kötülüğü ona yapmış ise bu büyünün bozulması çok zordur. Bebeğin bulunması ve bulunduğu yerden alınması gerekir tabiki bu çoğu zaman mümkün olmayacağından işin ehli bir hocaya danışıp bu büyüden kurtulmak gerekmektedir.

Bez bebek büyüsü nasıl yapılır?

Voodoo da büyünün 3 aşaması vardır:

  • Bebeğin yaratılış ve isminin koyulma aşaması

  • Bebeğe yapılacak seans aşaması

  • Bebeğin korunması , seansın devamlılığı ve enerji yüklenmesi

Bebeğin yaratılış aşamasında büyü yapılacak kişiye benzeyen bir bebek dikilir. Bu kişinin DNAsının olması tesiri kat kat arttırır fakat DNAsı bulunamıyorsa da etkilidir. Örneğin o kişiye ait bir atlet o kişi giyip yıkanmadan yani kişinin teninin kokusu kumaş üzerindeyken yapılabilir. Bebeğe saç olarak o kişinin saçı kullanılabilir. Bebeğin kişiye benzemesi de tesiri arttıracak bir faktördür. Örneğin göbekli bir insan için bebek yapılıyorsa bebeğe de göbek yapılmalıdır. Ya da uzun boylu birinin bebeği de uzun olmalıdır.

Bebek yapıldıktan sonra bebeğin ismi koyulmalı ve ona ilk enerji yüklemesi yapılmalıdır. Örneğin Mehmet  isminde birinin bebeği yapılmışsa bebekle konuşulmalı ona artık isminin Mehmet olduğu söylenmelidir ve her seferinde bebeği elimize aldığımızda ona Mehmet diye selam vermek gerekmektedir. Bebeklere cansız varlık muamelesi yapmak yerine sürekli onlarla konuşmak enerji yüklemesini arttıracaktır.

Bebeğe yapılacak seanslar çeşit çeşittir. Bazı kişiler olmak istedikleri kişi gibi bebek bile yapmaktadırlar. Örneğin zayıflamak isteyen bir kadının kendi bebeğini zayıf yapması gibi. Ya da zengin olmak isteyen birinin bebeğini paranın içine gömmesi misali.  Kısacası yapılacak seans kişinin başına gelmesini istediğin şey her ne ise ona göre yapılmalıdır. Sevdiğiyle kavuşmak isteyen hem kendi bebeğini hem de sevdiğinin bebeğini birbirine bağlayarak da bir kavuşma seansı yapabilir.

Bebeğin korunması, seansın devamlılığı ve enerji yüklemesi aşaması da çok önemlidir. Bebekler yapılıp seans tamamlandıktan sonra bir köşeye atılıp asla unutulmamalıdır çünkü o zaman asla tesir etmezler. Bebekler yapıldıkları andan itibaren enerji yüklüdürler ve ilgi isterler. Her sabah onlarla mutlaka konuşmak ve ilgi göstermek gerekmektedir. Mesela 2 bebek birbirine bağlanmış ise iki bebeğe de meraba diyerek ve isimleriyle hitap ederek onlardan bugün de birbirlerine bağlı kalmalarını rica etmek tesiri arttıracaktır. Buna benzer bir şekilde bu büyü tarzında nasıl kavuşma amaçlı bebekler birbirine bağlanıyor ise ayrılık ya da küslük sağlamak için bebekler sırt sırta bağlanır ve araya domuz yağı ya da kötü kokulu bir madde sürülerek bebeği yapılan kişiler arasında soğukluk, küslük ya da ten uyumsuzluğu da sağlamak mümkündür.

Bez bebek büyüsüyle ilgili bilinmesi gerekenler:

Sevgili Ziyaretçiler,

Bez bebe büyüsünün şakası yoktur. Bu bebeklerle büyü yapan da yapılan da büyük zararlar görebilir. Özellikle de bilmeden bu işe yarım yamalak girişen başarılı olmanın dışında zarardan başka bir şey görmeyecektir. Voodoo bebekleri büyüsünde başarılı olmak için kişinin nefesinin ve beyin gücünün kuvvetli olması şarttır ve bu iş bir ilim gibidir. Nasıl bir doktor kalp ameliyatı yapmadan önce yıllarca eğitim görüyorsa bu alanda yeterince bilgi ve pratiği olmayan birinin yaptığı iş aslında eline bıçak alıp hiç bilmeden birine kalp ameliyatı yapmak kadar gereksiz ve saçmadır. Voodoo büyüsüne geçmeden önce kişi beyin gücü ve dua seansları yapmalı ve önce kendini sınamalıdır. Çünkü Voodoo büyüsü tıpkı telekinezi gibi uzaktaki bir kişi ya da cisimle temas kurmak gibidir. Beyin gücü az olan kişiler bu işe baştan hiç girişmemelidirler.

Bu bebeklerin seanslarına başlamadan önce en azından bir yıllık bir pratik süresini kişi kendisine tanımalıdır. Ayrıca şu kesinlikle anlaşılmalıdır ki bebeğe yapılan muamele kişinin göreceği muameledir ve kişi kendini o bebeğin yaşadığı hayatı yaşamaya psikolojik olarak hazırlamalıdır. Bu işi aceleye getirmek ve bir an önce bitirmeye çalışmak yanlıştır. Bebeklerin yapımından seansın bitimine kadar her şey özenle ve sabırla dikkat toplanarak yapılmalıdır.

Kişi kendi bebeğini yapıyorsa bebeğe deneme amaçlı dokunmalı ve dokunduğu bölgelerde ne hissettiğine dikkat etmelidir. Gerekiyorsa deneme amaçlı kendi bebeğinde bir bölgeye iğne saplamalı ve vücüdunda bu bölgede herhangi bir değişiklik, ısınma, ağrı ya da sızı olup olmadığına dikkat etmeli, bebekle arasındaki spititüel bağlantıyı öncelikle kurmalıdır. Eğer hiçbirşey hissetmiyorsa hissedene kadar sabır ve sebatla bu spiritüel ve duygusal bağlantının kurulması beklenmelidir.

Bez bebeklerin mutlaka dikilmesi gerekmemektedir. Birçok yerde voodoo bebekleri satılmaktadır. Seansın yapılacağı kişiye benzediğine ya da o kişiyi anımdattığına inanılan bebek dışardan da satın alınabilir. Fakat bu işte tembelliğe kaçmamak lazımdır. Bebek seansın yapılacağı kişiyi anımsatmıyorsa ve bebeğe baktığınızda o kişiyi görmüyor iseniz bu bebek hiçbir işinize yaramayacaktır ve bu durumda yine bebeğin dikilmesi gerekmektedir.

Bez bebek büyüsü tehlikeli midir?

Tartışmasız sitemizde bahsedilen büyü çeşitlerinden en tehlikeli ve en etkili olan büyü bez bebek büyüsüdür. Bunun sebebi bu bez bebeklerle yapılacak görselleştirmenin çok daha güçlü olmasıdır. Özellikle de yapılacak bebekler temsil ettikleri kişiye çok benziyorlarsa o kişiye çok fazla etki ederler. Bebeğin ayakları bağlanırsa bebek sahibinin tüm yolculukları engellenir, uçkuru bağlanırsa cinsel hayatı bundan negatif etkilenir. Bez bebek büyüsü asla uğraşılmaması gereken bir büyü çeşididir.

BURÇLAR ve BURÇ UYUMLARI

parlak zodiac.png

Bez bebek büyüsü nasıl bozulur?

Bez bebek büyüsünü bozmak için güvenilir ve işin ehli bir hocaya gitmeniz gerekse de her zaman buna gerek yoktur. Öncelikle eğer yapılan büyüde kullanılan bez bebekler bir şekilde bulunursa evden çıkarmanız hatta yapılan tüm işlemleri tersine çevirmeniz ve büyüyü bozmanız kolaydır. Fakat bu büyüyü yapanlar bazen o kadar acımasızdır ki büyülü bez bebekleri kendilerinin bile bir daha asla bulamayacakları yere gömerler. Yine de bu büyüyü bozmanın bir çaresi bulunur.​

Bez bebek büyüsünü bozmanın en garanti yollarından biri de o evde bütün duvarların duyabileceği şekilde 40 Yasin suresi okutup yanına bir sürahi su koymaktır. Bu sudan hanede yaşayan herkesin içmesi sağlanacağı gibi su kapı eşiğine dökülür ve tüm hane bireylerinin bu suyun üzerinden geçmesi sağlanır. Bu seans bir kere yapıldığında hanede büyük rahatlama hissedersiniz. Fakat en az 3 ya da 7 kez tekrarlanmalıdır.

Ücretsiz fal baktırmak ister misiniz?

Tarot falı bak

Tarotmatik.com

Kahve falı bak

kahvefalikursu.com

Rüya Tabirleri

Ruyoka.com

Değişen dünyamızda internetin bize sağladığı kolaylıklar sayesinde 40 yasini evde okutmak artık eskisinden çok daha kolay. İnternetten bir video bulup yüksek sesle okutulması işe yarar mı diye sorarsanız evet işe yarar. Okutulan internetten de olsa Yasindir ve Kuran sesidir. Bu sesi hanedeki tüm odaların duyacağı şekilde açmak gerekir. Eğer evde yaşayanlar 40 Yasin suresini dinlerlerse büyü bozmanın tesiri daha etkili olur. Fakat dinlemezlerse ya da ara sıra dışarı çıksalar da bu seans işe yarar.

YORUMLAR:

bottom of page